15 תשובות
הכי מעניינים זה הספרים הגדולים אחרת את לא תאהבי
הארי פוטר הראשון קצר יחסית, זה אחלה של ספר ברמה לא יותר מדי קשה
אולי טיפה מבלבל כי זה בריטי
משהו כמו 250 עמודים
שואל השאלה:
ראיתי שיש בספריה שלי פלא באנגלית,כדי לי לקרוא אותו?
אני אישית לא אהבתי, אבל זה תלוי בסגנון שלך, תקחי מה שאת רוצה
שואל השאלה:
אוקיי תודה רבה!!
יש לך אותי עוד המלצות לספרים באנגלית כזה לא יותר מידי קשים ומעניינים?
אמ.. The land of stories נחמד, אבל יש מצב זה יהיה טיפה קשה, זה פשוט אחד הספרים הטובים בהיסטוריה חח
Artemis Fawl שפה קלה יחסית, מעניין

לא יודעת אם זה עוזר, אבל הספר הראשון שקראתי באנגלית היה Which witch, זה ספר די קצר בשפה די פשוטה, אולי תאהבי אותו
תהני :)
אני בדרך כלל לא קוראת הרבה ספרים באנגלית אבל נתנו לי לקרוא ספר בבית ספר שהוא די טוב בנתיים אבל הוא די ארוך. קוראים לו The Book Thief וזה מסופר על השואה.. אם זה הסגנון שלך או אם אין לך בעיה עם הנושא אז את כנראה תאהבי. השפה קצת גבוהה אבל אפשר להבין מההקשר או לבדוק בגוגל תרגום. והוא גם לא כמו כל הספרים של השואה, מאד מעניין.
את לא חייבת להתחיל דווקא מספרים גדולים. יש גם ספרים שהם קצרים ומעניינים. ספרי ילדים זה מעולה
פלא זה דווקא ממש נחמד! קראתי אותו גם בעברית (באיזה כיתה ה) וגם באנגלית (בכיתה ז) ונהנתי מאוד משני הפעמים. לגבי המלצה לספרים, אין לי משהו ספציפי, אבל אני ספציפית חושבת שיותר קל לקרוא ספרים שהם לא על טבעיים או פנטזיה או מד"ב וכל זה כי יש כל מיני מושגים מוזרים כאלה ואותי כשרק התחלתי לקרוא ספרים באנגלית זה בלבל ממש. אני חושבת שאולי תנסי לקרוא ספרים "מודרנים" (contemporary books באנגלית), זה לא באמת ספרים מודרניים אבל כאלה שהם לא על טבעיים, פלא זה ספר כזה נגיד. יש ספרים קצת יותר מסובכים ממנו אבל הם עדיין היו הרבה יותר קלים בשבילי מספרי פנטזיה. תחפשי contemporary books ותמצאי מלא ספרים את בטוח תאהבי משהו מהם.
אני דווקא ממליץ לך להתחיל מדברים יותר קשים, כמו טרי פראצ'ט לדוגמא, הוא סופר בריטי שכותב פנטזיה עם הרבה הומור, אבל תצטרכי גוגל טרנסלייט צמוד לפחות ב2 ספרים ראשונים.
שואל השאלה:
אוקיי תודה רבה לכולם,וגם כיאלו שהתחלתם לקרוא ספרים באנגלית באמת השתפרתם בשפה?וגם נגיד אם היו מילים שלא הבנתם,והייתם צריכים תמיד לתרגם אותם במילונית וכזה,זה לא הציק הקטע הזה?
זה הציק לי
בגלל זה עברתי לספרים קלים יותר. כאילו אם אנגלית זו לא שפת אם שלך אז גם בספרים שהם נחשבים יותר קלים את תתקלי במילים שאת לא מכירה. זה משפר את השפה, אבל ספר קוראים גם בשביל ליהנות ממנו.
שואל השאלה:
ונגיד עכשיו כיאלו את קוראת ספרים קשים וכזה?כיאלו עשית את זה בהדרגה?
כן.
אל תקפצי ישר לספרים כבדים... קודם תתחברי לשפה.אני גם לא מחפשת במילון. אני מנסה למצוא משמעות לפי ההקשר.
זה מאוד משפר את השפה... למדתי כל כך הרבה אוצר מילים מספרים באנגלית וגם הדיקדוק שלי השתפר ברמה אחרת.
מה שכן, אני דווקא לא השתמשתי במילונית בכלל... זה מה שעשיתי בהתחלה אבל זה תפס לי מלא זמן וזה היה טרחה, ופשוט באיזשהו שלב הפסקתי והתחלתי להבין מההקשר
אם יש מילה שחוזרת על עצמה מלא אני כן מחפשת, אבל חוץ ממקרים כאלה פשוט ניסיתי להמשיך ולהבין מההקשר, זה קשה רצח אבל בסוף מתרגלים לזה וזה הופך את הקריאה להרבה יותר קלה
זה מאוד שיפר את השפה שלי, אני בטוחה בזה. אני לא השתמשתי במילונית או משהו כזה אף פעם. או שהכרתי את המילים או שהבנתי מהתחביר, לפעמים חיפשתי מילים בודדות בגוגל, אבל עם הזמן אפשר פשוט להבין לבד. זה קצת קשה בהתחלה, אבל באמת שאחרי כמה זמן זה כבר הרבה יותר קל וזה ממש משפר את האנגלית שלך.