9 תשובות
וואה.. 50 שקל? את מצפה שמישהי שמכבדת את המקום שלה ואת החומרים שהיא משתמשת בהם ללק ג'ל- ושהכל יעלה 50? זה ממש ממש קצת. תחפשי באינטרנט לפי ביקורות.. תיזהרי אם את הולכת למישהי שעושה את זה ב50 שקל, רוב הסיכויים שזה לא המקום הכי טוב.
שואל השאלה:
אחותי למה את תוקפת
מה קשור מכבדת זה כולה קצת לק ו2 דקות במכונה
אם אין לך תדובה מועילה אל תעני ותפלאי זה לא כזה זול 50 כל חודש זה מכובד על חצי שעה עבודה
אנונימית
א. אני לא תוקפת, אני פשוט מנסה להסביר..
ב. לעשות לק ג'ל לוקח שעתיים-שלוש.
ג. אם אתה רוצה לעשות לק ג'ל כל חודש, אז מלכתחילה זה לא יהיה זול. תחשבי על זה, כמה עולה הטופ, הלק ג'ל עצמו, המניקור וכו.. זה לא זול. אז אפשר להבין אם מישהי משתמשת בלק איכותי היא גם תבקש מחיר טוב (ובצדק),+80-100 זה מחיר מצוין ללק ג'ל. מקום שלוקח 50 שקל ב99% לא יהיה הכי טוב, תחשבי גם על החיטוי של כל המכשירים שהיא משתמשת בהם עלייך.. ולפניך היו עוד 20 לקוחות לדוגמא, את יודעת איזה מחלות קשות אפשר לקבל ממכשיר מסוים שלא חיטאו אותו כראוי ?? זה מזעזע. בגלל זה אני לא ממליצה לך לחפש מקום ב50 שקל.. לטובתך :)
תקשיבי נסיכה עם המגילות יש כאלה שעושות מחירים לנערות / חיילות
נעים להכיר, אני נערה + יש לי חוגר של חיילת. נדיר שמישהי תעשה הנחה מהסיבה הפשוטה שלרוב למקומות כאלה באות במיוחד נערות, אז לא משתלם להן לעשות הנחות כאלה
שואל השאלה:
מי אמר לך שלק גל לוקח שעתיים שלוש?
לא הגזמת...
מקסימום שעה וגם על זה לאמגיעה לה יותר מ50 60 שקל...
אנונימית
אני עושה לק ג'ל כל שבועיים אז אני די בטוחה שאני יודעת כמה זמן זה לוקח :) אני לא מתכוונת להתווכח איתך כי את פשוט לא רוצה להקשיב.. שיהיה לך בהצלחה למצוא מישהי איכותית שתעשה לך לק ג'ל בחמישים שקל ;)
שואל השאלה:
זה ממש מעצבן אותי שאת מתנשאת מעלי כאילו את מומחית בזה
אנונימית
שומעות מה אתן מזיינות תשכל יש כאלה שעושות ככה ויש שעושות ככה מה אתן חופרות