3 תשובות
דבר ראשון.. פגעת באמון שלו וזה נחשב בגידה.. מה זה קרה? זה לא סתם קורה בדבר הזה ועוד 4 ימים ברצף.. אחותי איפה את חיה? זה לא כיאלו הוא חטף ואיים עליך להתנשק איתו את הסכמת לזה! תקבלי את התוצאה של ההשלכות שלך..
דבר שני תספרי לו ותאמרי לו את האמת ואל תחסירי פרטים, אם הוא יפרד ממך הוא עשה את הדבר הכי טוב בשבילו! מגיע לו יותר ממך..
שואל השאלה:
מה הקשר!?
נפרדנו לפני יותר מחודש כמו שאמרתי
התנשקתי איתו כשלא היינו ביחד זה ממש לא נחשב פרידה.אםנלא הבנת פשוט אל תענה זה קודם כל .
דבר שני השאלה הייתה אם זה יפריע לו שבזמן שלא היינו ביחד התנשקתי עם מישהו אחר ואם אני יכולה להחזיר אותו אליי.אני אחזור ואגיד שוב הנשיקות קרו חודש אחרי הפרידה.
זה לא עניינו מה עשית ועם מי התנשקת. אין לו שום זכות לבוא ולהגיד לך שאת לא בסדר ושאתם לא תחזרו כי לא חיכית לו. את לא חייבת לו שום דבר את בחורה חזקה ועצמאית ואם את רוצה להתנשק עם בנים/בנות כשאת רווקה מותר לך ואם את רוצה לשכב עם בנים/בנות כשאת רווקה מותר לך ואם הוא לא יחזור אלייך בגלל זה אז תסלחי לי על השפה אבל הוא פשוט שמוק. מגיע לך מישהו שמכבד אותך ולא רוצה אותך רק כי את קלה להשגה. את היית בסדר גמור ואת לא צריכה להצדיק את עצמך בשבילו.
אדון liad1135
זה לא בגידה בשום צורה הם נפרדו והיא יכולה לעשות מה שבאלה. היא יכולה שנייה אחרי זה ללכת ולשכב עם החבר הכי טוב שלה ואין לו שום זכות לכעוס עליה בעניין הזה. מה זה פגיעה באמון שלו? מה היא חייבת לו משהו? הם לא ביחד הם נפרדו ומותר לה.
מותק תשימי פס על כל האנשים שחושבים שזה לא בסדר כי זה בסדר גמור.