7 תשובות
תלך למקומות שכן מעניינים אותך
תכיר אנשים, יש עוד מלא תאמין לי (ספרתי)
תיתגייס משם תכיר חברים ותמשיך הלאה
תצא, כל עוד אתה נשאר בבית לעולם לא תמצא חברים
חג שמח אחי(נשיקה)
אנונימי
שלום יקירי, אני סייע בעמותת סה"ר סיוע והקשבה ברשת.

אתה מספר שחזרת בשאלה. נשמע שהבדידות שהייתה, כשהייתה, במציאות הקודמת שלך כחרדי, נשארה ועודנה ואתה מרגיש עדיין לבד בין קירות משכנך.
אני יכול לשער את הטלטלה בעזיבה של הבית, של המשכן הקודם, הסביבה הכה מוכרת לעבר עולם חדש מבטיח לכאורה. וודאי תחושה של החמצה, אולי ציפית שמשהו ישתנה במרקם החברתי שסובב אותך ולא קרה דבר? אולי זה נהיה בודד יותר? נשמע שאתה זנוח, קרוע ועדיין מרוחק.

המעשה האמיץ שעשית בבדיקה של חיים אחרים, איננה מוכיחה עצמה עדיין ואתה עדיין נשמע מרגיש תלוש, לא מצליח לקיים קשר וסגור בחדר מבודד.
חרד להמשך הדרך החדשה אולי... שהתאפיינה אולי בפריצת גבולות. אולי מרגיש שנסחפת יתר על המידה ועדיין מרגיש כלוא. כלוא במציאות הכואבת אולי כוזבת.

במציאות החילונית היומיומית, יתכן שאתה חווה הלם תרבותי, ובדידות קשה. יכול להיות שהיציאה שלך לוותה גם במשבר משפחתי ויכולה שאף פגעה במעמד המשפחה בתוך החברה, מציאות מאוד מורכבת שוודאי מכבידה על כתפיך.

יקירי, אפנה אותך לעמותת הילל- האגודה ליוצאים בשאלה תוכל לעזור לך זה הלינק:-
https://www.hillel.org.il/

וכמובן, ובכל מקרה, גם אם אתה מרגיש את הבדידות מכרסמת, בייחוד כשהמחשבות מטרידות כמו עכשיו, תוכל למצוא גם אצלינו מקום של תמיכה, לנחמה ואולי לסיוע. אנחנו מבחינתנו ננסה לעזור לך ולכל הפחות להקשיב...
מצרף את הלינק שממנו תוכל להתחבר אלינו

https://sahar.org.il/

אתה מוזמן לפנות לצ'אט שלנו, אנחנו כאן בכל יום בין 21:00 ל-00:00, חוץ מימי שישי.. ניתן לך אוזן קשבת, וננסה להיות איתך יחד במקום הכי כואב. (הצ'אט אנונימי)

חשבתי לשתף איתך שיר, מקווה שתתחבר אליו ומקווה שקצת עזרתי אפילו במעט.
https://www.youtube.com/watch?v=gQiS6ml0eDo

אנחנו כאן תמיד איתך...
סה"ר.
סהר תמיכה מומחית סטיפס