10 תשובות
מה זה ניצח, את מי את אוהבת אחותי?
גם לא בקטנ רע אבל מה המצב שאת יוצאת עם שניים במקביל
שואל השאלה:
את זה עם הביטחון אפילו שהוא נראה פחות טוב הוא יותר מושך אותי. יצאתי עם הראשון ופתאום יצא שהכרתי את השני ותכלס אני נהנית איתו יותר הראשון מייבש לי תחיים הוא מאוד סגור.קשה לי עם זה. בקושי מדבר
אנונימית
לא יוצאים עם 2 במקביל
ליטרלי שיחקת בהם
בחרי אחד תגידי לשני לא מתאים ואל תעשי את זה שוב
~v~
מה תגידי לו עכשיו יש מישהו אחר שיצאתי איתו במקביל ואני יותר בקטע שלו
מה זה ניצח תבחרי בזה שאת רואה איתו עתיד
אני הייתי בוחרת במי שטוב כבן אדם ואת אמורה לדעת מי מהם טוב יותר
אנונימית
שואל השאלה:
שניהם בחורים טובים. השני זה עם הביטחון עצמי אני נמשכת אליו יותר למרות שחיצונית הוא נראה פחות אבל הקשר איתו בהרבה יותר זורם.
עכשיו לא הייתי בקטע של לצאת עם שניים אבל יצאתי עם הראשון והוא לא מדבר כבר כמעט חודש הוא בקושי מדבר הוא לא יוזם והוא חסר ביטחון ולפעמים קצת חסר טאקט אני משום מה לא מצליחה להמשך אליו ואז פתאום בא הבחור השני שהוא קצת יותר פלפל יותר מעניין והוא גם בחור טוב עם לב טוב ובהתחלה זה היה סתם שיחות נפש וזה כרגע הולך ונהיה יותר מעניין הוא בהרבה יותר טוב מהראשון...
אנונימית
בעיקרון לצאת עם 2 בנים באותו זמן זה משהו שלא עושים, זה לא יפה ולא פייר, ואת לא היית רוצה לצאת עם מישהו שיוצא עם עוד מישהי במקביל נכון? למרות שהמצב שלך פחות גרוע ממי שממש בוגד באמצע קשר ואפשר להבין אותך אבל זה עדיין לא לעניין.

הדרך הכי טובה לצאת מזה זה שפשוט אל תמשכי את זה יותר זמן, תפרדי מהראשון כמה שיותר מהר, תסבירי לו בעדינות שזה פחות מתאים לך, ושעדיף לו לצאת עם מישהי שתאהב אותו כמו שהוא ושאת לא הכי יכולה לתת לו יחס כמו שהוא צריך לקבל ושלא יקח את זה אישית, ותצאי עם השני.

גם מראה זה משתנה במילא, והאופי פי 1000000 יותר משנה וחשוב, אז לכי על הבחור שיותר כיף לך איתו.
בהצלחה!
קיצר את רעה שאת מנצלת שתי בחורים תמימים שבאמת אוהבים אותך.
תיפרדי משניהם מגיע להם יותר טובה
נראה שאת אוהבת את השני והראשון לא כל כך
אבל הסיבה היחידה שאת מתלבטת זה בגלל היופי
תחליטי אם את יכולה להתפשר או לא ופתרת את הבעיה
אנונימית