3 תשובות
אם הוא מוצא חן בעיניך תשלחי הודעה אין לך מה להפסיד ואל תדאגי מתישהו יבוא מישהו שיאהב אותך כמו שאת ובלי קשר למראה החיצוני.
הוא פשוט יאהב אותך כמו שאת
לדעתי את צריכה להתחיל לעבוד על עצמך, לשאוף להיות הכי יפה שאת יכולה להיות. ככה לא תצטרכי להתפשר על עצמך ועל בני זוג. ככה תהיי אדם אחר, פתוח יותר, בטוח יותר בעצמו, ומוכן יותר לזוגיות. לעבוד על עצמך לא אומר להיות רזה אלא; להתאמן, להתחטב, אולי אפילו לשנות תסרוקת, אבל כן להיות הכי יפה שאת יכולה להיות. הייתי ממליצה לחכות עם זוגיות עד להגעה למצב שאת באמת אוהבת את עצמך ומרגישה בנוח בגוף שלך. גם כדי שלא תפגעי טרם הוכחת את עצמך. משיכה פיזית היא חלק אינטגרלי ממערכת יחסית רומנטית ושני הצדדים במערכת עובדים אחד בשביל השניה, בין היתר על המראה החיצוני. למרות זאת, אם את מרגישה שזה לא עניין של עבודה עצמית אלא פשוט חשש, תנסי, אבל אל תמהרי להוריד את עצמך אם את מקבלת דחייה. בכלל לדעתי בחיים האלה צריך לשאוף להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמך בכל תחום. בהצלחה אהובה. אשמח לדבר איתך בפרטי אם תרצי. יש לך הרבה מה להציע, כשטוב לך עם עצמך.
אם הוא מוצא חן בעינייך תשלחי הודעה הכל בסדר וגם אם לא יזרום מישהו יגיע והוא יאהב אותך הכי הרבה שבעולם ואת תתני לו את כל האהבה שרק קיימת.
ואם זה שאת רוצה להכיר אותו ידחה אותך בגלל מראה חיצוני הוא באמת אפס גמור תזכרי שאת הכי יפה שיש❤