7 תשובות
אומרים לה
לדבר איתה
את חושבת שהיא גם תאהב אותך בחזרה?
וול אם היא הטרו אז לא להגיד לה כלום
זה כבר יעבור לך
תלוי: את חושבת שהיא מרגישה כמוך?

אם כן, אז מצוין. אל תפחדי מהצעד הזה, חיים רק פעם אחת וזה יכול להפוך את הקשר שלכן להכי מדהים שיש. אין מה לעשות עם אהבה. לפחד נגיד לאבד את הקשר שלכן בגלל זה, מה שמן הסתם יהרוס את הנפש שלך, זה יהרוס את הנפש שלך כבר. אנשים נמשכים לאנשים, וזה קשה לעצור את זה בטח כשמדובר במשהו הדדי ועם מישהו שאת ממש קרובה אליו כמו החברה הכי טובה.

אם את חושבת שאולי היא לא מרגישה כרגע, אבל יש סיכוי שהיא תרגיש, תנסי להראות סימנים. לרמוז. תראי איך היא מגיבה... לפי התגובה שלה תראי אם יש סיכוי וכמו שאמרתי קודם: אם יש סיכוי, לכי על זה.

אם את לא חושבת שהיא מרגישה כמוך או יש סיכוי סביר שהיא תרגיש כמוך, אז עם כמה שזה עצוב: תדחיקי. תנסי לצאת מזה, להדלק על מישהו אחר...
כי חבל להרוס את החברות שלכן בגלל משהו שלא בשליטתה ובשליטתכן....
לא לא לא
תקשיבי, אם את מרגישה שאתן מספיק פתוחות אחת עם השנייה ואת יודעת שהיא לא תגיב בצורה לא טובה לגבי זה תספרי לה, אבל אם את יודעת שאתן לא מספיק פתוחות או שיש סיכוי שהיא לא תיקח את זה טוב אל תגידי לה. בגלל שגם אם אתן מספיק פתוחות והיא תהיה בסדר עם זה עדיין המערכת יחסים שלכן כחברות הכי טובות פשוט תהיה מביכה קצת. אז אם אתן לא מספיק פתוחות או שיש סיכוי שהיא לא תיקח את זה טוב היא כנראה פשוט תפסיק לדבר איתך.
תחשבי על זה.
תרמזי לה