16 תשובות
אהבה יכולה להגיע גם אחרי בית ספר, אל תאכלי לך את הלב בגלל שחברות שלך עם בנים, אז מה שיהיו, את יודעת ששלך בדרך.
ואל לא חייבת באמת להתאפר פאקינג שלוש שעות בשביל יחס מבנים, אל תדפקי חשבון, למי שלא טוב לא יום טוב לו
הבעיה איתך שאת שיטחית וחושבת שהכול קשור למראה אולי את פשוט צריכה לעבוד על האישיות שלך
היי!!
דבר ראשון.. אני בטוחה שיש מלא שכן רוצים אותך והם כנראה מתביישים..
אני בטוחה שבסופו של דבר את תמצאי את מי ששם לב כל פעם שאת משקיעה
ושברגע שהוא יהיה אלייך כמו מגנט, את לא תצטרכי שבנים יהיו אלייך כמו מגנט :)
ואת תמצאי אותו והוא ימצא אותך.. גם אם זה לא יקרה עכשיו או עם מי שאת רוצה כרגע..❤
אנונימית
תקשיבי את לא צריכה להשקיע בעצמך יותר מידיי כאילו טיפוח זה דבר חשוב אבל פשוט תביאי את מי שאת ומי שאוהב אותך יבוא לבד,אני ממש מבינה אותך כי גם אני במצב הזה אבל תמיד אומרת לעצמי לא לוותר ותלעי בסבלנות והאחד שלך יבוא,אני בטוחה!!
תקשיבי, את בת שלוש עשרה. כל כך הרבה עוד ישתנה. אני בת 14 ואני אומרת לך שיש לי חבורה של עוד 7 בנות ורק שתיים התנשקו, ואנחנו לא נחשבות מנודות או משהו. אחת החברות שלי נחשבת מהבנות הכי יפות בשכבה, והיא לא התנשקה. וכמו שאני אומרת לחברות שלי, הדברים הכי חשובים בחיים הם קבלה עצמית, משפחה וחברים. לכל כך הרבה בנות יפות ומקובלות ומבוקשות אין את זה. וגם אם יש להן יופי וחוכמה ורומנטיקה, אלה רק בונוסים, ואת לא עוברת מבחן רק עם בונוסים - את צריכה להצליח בשאלות עצמן. אז תדאגי שיש לך חברות טובות, משפחה תומכת, והכי חשוב - שאת אוהבת את עצמך. כי כולם באים והולכים. כולם. אבל את נשארת עם עצמך. אז כדאי שתהיי נחמדה אל מי שאת עומדת להיות איתה לנצח. תאהבי את עצמך, וכבר ענית על שאלה אחת במבחן נכון - שזה יותר ממה שבנות אחרות יכולות לומר.
למה לשקר לה? חוץ מזה מה היא צריכה חבר בגיל 13? כדאי להגיד יש לי חבר?
לא. כי מותר לחוות מה זה חבר גם לפני שבוחנים מישהו לחתונה, כי כיף לדעת שמישהו בוחר בך וכי זה מה שהיא רוצה. נכון שלא הכל זה יופי, אבל אתה מגזים שאתה שופט אותה ומחליט בשבילה על כל החיים על פי שאלה אחת שהיא שאלה.
את מדברת מניסיון או מסרט של דיסני?
~דני פאנטום~
מה אכפת לך?
היא מבקשת עזרה.. אתה לא רוצה לעזור לה?
לא צריך..
אנונימית
שואל השאלה:
אל תתקוף אותה הרוב ממה שרשמו חושבים כמוה.
ומה לעשות שבנים שבאים להתחיל עם בנות ועוד ל מכירים אותם ישר מסתכלים על הפנים ועל הגוף שלה ובזה אף אחד לא יכול לשקר כי הדור שלנו היום שופט רק לפי יופי
אנונימית
שואל השאלה:
@זו אני וזה
תודה יפה שלי על העזרה❤
אנונימית
מה זה קשור לדעתי קשר בגיל הזה יפגע בה בגלל הבנה אחרת שתהיה לה בעוד שנה שנתיים לעומת זאת שיש לה עכשיו שבגלל הגיל היא קצת ילדותית לא בהכרח בגללה אני אולי פוגע בה אבל לפחות לא משקר לה יחתיכת יפיי נפש
את יודעת מה הלוואי שיהיה לך חבר ותראי שבדיעבד מישהו אמר לך שזה יפגע בך
א. אתה לא נחמד. ב. לא הבנתי מה פה סרט של דיסני. אני אומרת שמותר לחוות דברים לא מושלמים. מה אתה מצפה, שהיא תשמור את עצמה עד אחרי החתונה? הילדה שאלה מה היא עושה עם זה שהיא מרגישה לא אהובה כי היא עושה הכל בשביל זה, ואתה מחליט שהיא שטחית. אם כבר אתה מדבר מתוך סרט דיסני. לאנשים בעולם הזה כן אכפת ממראה חיצוני, זה פשוט לא בהכרח העניין פה. זה שהיא לא מצליחה לשים את האצבע על מה שהיא מרגישה שלא בסדר ולא ממהרת לומר שהיא אדם נורא כמו צומיסטים רבים בעולמינו לא הופך אותה לשטחית.
ואני אומר שאת תמימה שעוד לא התבגרה לגמרי לחשוב שהדאגה הכי גדולה שלך זה בטח איזה מבחן מבית ספר
אני אומרת שאתה גדול ממני בשנה ודי מתנשא וזה מצחיק. לילה טוב, יש לי מבחן מחר ואני ממש ממש מפחדת שהוא יאכל אותי.
באמת לכי לישון ילדה תקומי שתהיי נורמלית