8 תשובות
אמאלה יש דבר כזה, ומה הכוונה?
ואם הבנתי נכון אולי צורת הגילוח תשנה את זה במקרה שאת מגלחת..
כן יש דבר כזה אצל הרבה בנות אני ניסיתי גילוח, שעווה ומכונת גילוח לא עזר..
אנונימית
הכוונה שהשערה צומחת מתחת לעור במקום לצאת ונשאר סימן כמו נקודה שחורה
אנונימית
למיטב ידיעתי אין פתרון קל. למי שיש נטיה, כל הסרת שיער בתלישה (שעווה, אפילטורים, חוט וכיוצ"ב) תגרום שוב לצמיחה מחודשת של חלק מהשערות מתחת לעור.
גילוח חותך את השערה בגובה העור, ולכן איננו גורם לצמיחה ממש מתחת לעור. מצד שני יש לו תופעות לוואי לא נעימות אחרות לבעלי העור הרגיש.
הדרך היחידה להימנע מהתופעה היא הסרת שיער באמצעות אור. בהקשר זה אני ממליצה לך לבדוק לגבי מכשיר ביתי חדש בשם סנסאפיל שמסיר לצמיתות, איננו יקר ועובד בדיוק כמו אינפרה ולייזר במכונים ואצל הקוסמטיקאיות. פותר את הבעיה לחלוטין.
נועה
את עושה שעווה?
לפני כל טיפול שעווה, תעשי פילינג חזק לאזור בו את עושה שעווה, השערות יצאו מתחת מעור ויצאו עם השעווה כמו של השאר.:)
אם זה כתוצאה משעווה או מריטה ממכונה יש לי טיפ שאני השתמשתי בו יש את הפצירות הרחבות של הפדיקור לרגליים אני חושבת שעולות 2.5 ש"ח בביוטי קר שאיתם מורידים את העור המת מכף הרגל. באזור של השיער שנכנס מתחת לעור פשוט משפשפים מעל עד שהשערה יוצאת כמובן אם זה כבר כואב להפסיק בדרך כלל זה יוריד את העור המת מעל השערה והיא לאט לאט תצא בתנאי שהצמיחה מתחת לעור היא בגלל המריטות ולא מסיבה אחרת. וגם ריבוי בפילינגים יעזור לשערות לצאת בהצלחה!
המכונה הזאת שאמרת שזה כמו לייזר מורידה את כל השיערות שיש מתחת לעור? ואת הפצעים ברגליים איך אפשר להוריד?
....
היי
את יכולה לנסות למרוח קרם לאחר הסרת שער נגד אדמומויות ושערות מתחת לעור של ד"ר אור, זה עוזר במידה מסויומת אבל צריך להקפיד למרוח אותה בהתאם למצב צמיחת השערה

לביה
באותו הנושא: