23 תשובות
חח לא
לא
אני גם מתעב אותם ואני לא שמאלני
לא, זה לא אומר בהכרח שאתה שמאלני.
שמאלנים לרוב בדעותיהם רוצים שלום עם הערבים, 2 מדינות ל2 עמים, תחבורה ציבורית בשבת, ולחלק שטחים תמורת שלום ועוד כמה דברים.
אני גם שונאת את החרדים זה לא הופך אותי לשמאלנית.
לא
לא אחי, אין לזה הקשר.
לא בהכרח
זה לא בהכרח, כי בתכלס החרדים לא מתעניינים בימין ושמאל, מעניין אותם רק מדינת הלכה.
מה שכן, במצב הפוליטי היום רק השמאל- מרכז יוכל להביא למשינה חילונית בלי חרדים בבמשלה
אתה נחשב גזען

ואין ממשלה בגלל ליברמן שלא רצה שלבת עם החרדים
ובגלל גנץ שלא רוצה לשבת עם ביבי
אין ממשלה כי החרדים הקיצוניים האלו שהורסים לנו את המדינה לא מוכנים לקיים את חוק הגיוס!!!!! דבר הכרחי במדינה נורמלית!! ובגלל ביבי שמרוב האגו המתפוצץ שלו לא החזיר את המנדט לנשיא!!! הכל בגלל ביבי והחרדים!!
זה מצחיק שאת אומרת "חרדים "
את לא מכירה את כל החרדים ואת כבר מאשימה את כולם
לא מזמן קראתי כתבה על חרדי קצין בצבא או משהו דומה שהלך בקניון על אזרחי ומישהי קיללה אותו על זה שהוא לא עושה צבא
אז אל תהיי כמו כולם אל תסתכלי בקנקן כי מעבר לזה שהם חרדים הם בני אדם וכל אחד שונה מהאחים
אז שנה טובה ומתוקה ומאחלת לכם לכבד השנה החדשה לקבל קצת אחד את השני בלי דעות קדומות חג שמח!:)
דעות קדומות? אני מכלילה? אמרתי חרדים קיצוניים. אני לא שונאת את אלו שלא כופים דת, את אלו שעובדים בעבודה נורמלית, או את אלו שמתגייסים. אני שונאת חרדים קיצוניים ואת יודעת בדיוק לאילו אני מתכוונת, לדוגמא, אלו שבממשלה. אותם יש סיבה לשנוא.
שואל השאלה, אבל למה אתה מכליל את כל החרדים?
אני גם אישית לא מתה על חרדים רבים מהרבה סיבות לא נעימות (הכסף שעובר אליהם בזמן שהם לומדים תורה כל היום אבל לא עובדים, לא מתגייסים וכדומה) אבל יש גם את הזרם הדתי-לאומי. שזה הזרם האהוב עליי. כי מצד אחד, יש החילונים שמאוד תורמים למדינה (מתגייסים, עובדים כמו שצריך) אבל מבחינה דתית, אין להם כמעט כל קשר לדת. אבל מצד שני, יש גם את הזרם הדתי לאומי, אלו שמתגייסים, תורמים למדינה ואף מקיימים את הדת כמו שצריך. אני קוראת לזה "הזרם המושלם". גם יהודים כמו שצריך וגם תורמים כמו שצריך. וכמובן שלא כל החרדים כאלה לא "מזיקים" יש גם לא מעט חרדים מדהימים, ואתה כנראה מדבר על האוכלוסייה החרדית הקיצונית. שמאוד מזיקה, ואני מסכימה איתך בעניין זה.
אנונימית
"יהודים כמו שצריך"??? צה זה השטויות האלו? כל יהודי הוא יהודי באותה מידה בין אם הוא אוכל חזיר ולא מתפלל לבין אחד ששומר שבת וכשרות!
ואם הוא לא עושה שום דבר קטן מתוך היהדות? האם הוא נחשב יהודי מכל בחינה קטנה שהיא?
אנונימית
הוא נחשב יהודי. כל יהודי נחשב יהודי.
זה אומר שאתה לא מבין הרבה.
זה אומר ששריר השכל שלך עוד רפוי והייתי ממליץ לך להתאמן עליו שיתחיל קצת להתפתח
אתה אומר שאתה לא אוהב את מי שזורע שנאה אבל בעצם אתה בעצמך שונא חרדים , היגיון בריא אין לך , עדיף שתשתוק מאשר שתדבר ותעשה לעצמך פאדיחות
לא. אני מעריץ חרדים, ואני שמאל.
לא קשור לשמאל, אתה אומר שהחרדים מפיצים שנאה אבל אתה מפיץ שנאה נגד החרדים, החרדים לא קובעים שתהיה כפייה דתית, זו אחריות של הממשלה
זה חלק מאותם דברים שהשמאל תומך בהם, אבל על דבר אחד זה לא אומר שאתה שמאל או ימין. תבדוק את הדעות שלך לגבי נושאים אחרים, תראה מה אתה
אנונימית