17 תשובות
לא הייתי יורק לכיוונה
תעצרי אותה ... אני אפילו הייצי פונה להורים שלה
אוקיי נגיד שהוא ממהר איתה. בבקשה אל תקשרי את זה לעובדה שהוא ערבי. גם יהודי יכול לעשות לה דברים נוראיים ולהתקדם מהר מדי וגם ערבי יכול לאהוב באמת ולהקשיב. אם את רוצה תדברי איתה על זה

על מה מינוסים שוב? למה יהודים לא אונסים? אונסים בדיוק כמו שערבי יכול לאנוס.
ואוהבים כמו שערבי יכול לאהוב.
שואל השאלה:
בלי לצאת גזענית יש מלא סיפורים על ערבים והם לא לטובה.
כמובן שיש גם ערבים שמתנהגים הכי יפה בעולם ובאמת טובים אבל לדעתי רק לדעתי, ערבים ויהודים לא הולכים ביחד, ובאותה פעם ראשונה שהם נפגשו אצלה בבית הוא רצה להיות איתה לבד ואמר לה מראש, והיא מרב תמימותה חשבה שזה כי הוא מתבייש מהתגובה של ההורים שלה, אה ושכחתי לציין, הוא בן פאקינג 22 שיוצא עם ילדה שהיא עוד לא בת 16, כאילו מה נסגר.
אנונימית
תדברי איתה. תדברי איתה על המצב הזה תראי לה סירטונים תגידי לה שתחשבו על הדבר הזה שזה דבר שצריך לקחת ברצינות והוא בן 22. תעשי איתה שיחה רצינית .
זה שהוא בן 22 זה משהו אחד, זה שהוא רוצה להיות איתה לבד זה באמת מחשיד ואני לא חושבת שהקשר הזה יכול לעבוד. אבל אני באמת באמת לא חושבת שהעובדה שהוא ערבי קשורה לעניין.
אחוז האלימות נגד נשים ובכלל בתוך המגזר הוא מאוד גבוה. יש להם גישה בעייתית מבחינת אלימות ולכן זה מאוד לגיטימי לציין גם את החלק הזה.
תקשיבי זה שתכתבי "בלי לצאת גזענית" לא ישנה את העובדה שאת כן, את יוצאת ועוד איך גזענית, הרי כי יכלת לשאול את השאלה גם בלי לציין שהוא ערבי, לא?
מישהו בן 22 שיוצא עם מישהי בת 16 זה כבר מפוקפק ודורש יעוץ בסטיפס אז למה בדיוק, ופה בדיוק זה מגיע, העובדה שהוא ערבי כן משנה לך, היא משנה לך את התפישה וזה למה חשבת שיהיה חשוב לציין את זה פה, אז בבקשה דיי עם הבולשיט בחיאת, אם זה משנה לך פשוט פאקינג תגידי את זה במקום להסתתר מאחורי הסוגריים המסכנות של ה"בלי לצאת גזענית".
ולשאלתך, תודיעי להורים, 6 שנים הבדל מרגיש יותר מידי, במיוחד שהיא בתיכון.
;(
היא לא גזענית. ההבדל כאן זה עניין של דת ומציינת את העניין בצדק.
מסכימה עם ;(
מסכנה תנסי להוציא אותה מזה באמת
ולו דויקא בגיזעני וזה פשוט נוראי באצת באמת באמת תספרי להורים שלה
שואל השאלה:
); - אני לא מבינה למה אתה מנסה להוציא אותי גזענית בכוח, זה שציינתי שהוא ערבי לא אומר שאני גזענית, ציינתי כי כן יש לזה חלק בסיפור, ולא אין לי בעיה עם ערבים, אני מדברת עם ערבים, אני עובדת עם ערבים, ואין לי בעיה איתם, אבל כשזה מגיע לעניין של קירוב בקטע של זוגיות זה פשוט לא מסתדר ביחד, אישית לאמא שלי יש חברה יהודיה שיוצאת עם ערבי שמכה אותה עד כדי כך שהיא הגיעה לבית חולים כמה פעמים, וזה פשוט עצוב, ושוב, יש גם ערבים מדהימים שלא מסוגלים להרים יד, אבל לרוב יש את אלה שכן, וזה מפחיד.
אנונימית
שואל השאלה:
ואמא שלה יודעת...
אמא שלה לא מרוצה מכל העניין הזה בכלל במיוחד לא מזה שהוא בן 22 אבל היא אמא מאוד משחררת כזאת היא לא אחת שתציב לה גבולות בעניין
אנונימית
איפה האבא בסיפור?
שואל השאלה:
אין לה אבא..
אנונימית
תתקשרי לבנצי גופשטיין מאירגון להב"ה. הוא יסדר לה לדבר עם כמה וכמה בנות שיצאו עם מוסלמים ויספרו את הסיפור שלהן.
חד משמעית לפנות להורים שלה. אין אפילו מה לחשוב
אנונימית