9 תשובות
אני, אישית, מעדיפה את לונדון...
זה טיול בך ובסגנון שלך.
שופינג כמובן שאפשר בשניהם:)
אישית בחירה שלי היא לונדון והייתי כבר בשניהם.
:)
איטליה הכי שווה!
מקווה שעזרתי:)
אנונימי
*תלוי בך
המלצה שלי-
הייתי בטיול באיטליה בתקופת הקארנבלים בפברואר לפני כמה שנים. היה פשוט מדהים! אנשים היו לבושים בתחפושות מדהימות, מסיכות נשף והיו תהלוכות ענקיות. חוויה מדהימה ובלי נשכחת.
אנשים שנוסעים לאיטליה בדרך כלל מבקרים בצפון- ונציה, פירנצה (ממליצה בלילה) ורונה או רומא (שנמצאת יותר במרכז) תקני ספר טיולים ותבחרי את המקומות שבא לך לבקר בהם.
אני מעדיפה את לונדון.
הגלגל הענק בלונדון (לונדון איי) המוזיאון הבריטי, המוזיאון לאומנות מודרנית, מאדם טוסו, כיכר טרפלגר, תמזה, בית המלוכה (החלפת המשמרות) הפרלמנט.
יש עוד הרבה אטרקציות, ולא קשה למצוא אותן.
מקווה שעזרתי, טלייה
גם אני מאוד אוהבת וביקרתי בשתיהן. אבל תלוי מאוד באיזה סוג בילוי את מעוניינת, לדעתי איטליה היא יותר רומנטית מכיוון שכל המקומות הם מאוד פסטורליים ועתיקים שנותנים אווירה חמימה אבל גם מאוד חוזרים על עצמם.
בלונדון גם כן יש מקומות שמיועדים יותר להירגעות ופסטורליה (פארקים) אבל גם יש יותר אטרקציות כמו שכבר נאמר ויש הרבה מה להספיק (מוזיאונים וכ'ו)
כך שהבחירה היא לשיקולך. תמיד כדאי להתייעץ עם סוכני נסיעות שיודעים בדיוק אילו קרנבלים מיוחדים ואטרקציות חד פעמיות מתרחשות, ומתי.
בהצלחה ותהני!
משתמש אנונימי
ברור שאיטליה. יש שם מלא מקומות וגם יש שם מלא פארקים שווים בלונדון יש בקושי פארקים וזה רק מוזאונים
אנונימי
אנחנו ממליצים לבחון את היעדים האפשריים באתר ובאפליקציה של Guidol, שהוצאנו לפני כחודש ויאפשרו לך לראות כל דבר ולשמוע הסברים. זה יסביר את עצמו נהדר.
מערכת סטיפס