6 תשובות
זה תלוי מה את רוצה לעשות שם
Y&2
הייתי בשניהם ויותר אהבתי את לונדון.
שואל השאלה:
אטרקציות שופינג
ובכללי מה יותר איכותי?
אנונימית
לדעתי פריז כי אני אישית אוהבת את כל האוכל שיש שם כמו קוראסון, בגט, קם ועוד מלא דברים שטעימים שם במיוחד
וגם יש שם מקומות היסטוריה כמו שער הניצחון ומגדל אייפל, גם יש חנויות לקניות ואת השאנזה ליזה (לא בטוחה אם כתבתי נכון) וגם יש את היורו דיסני
Y&2
לא הייתי בפריז , הייתי בדרום צרפת והייתי גם בלונדון . אהבתי מאוד את שתיהן אבל תחליטי לפי הדברים הבאים:
אטרקציות - לונדון
הערה קטנה - אם תהיי שם אולפני הארי פוטר לא בלונדון אבל מומלץ מאוד להגיע (יש אוטובוסים מיוחדים שמביאים)
שופינג - קניתי המון בשניהם (יותר בצרפת האמת ) אבל אני לא קונה בפריימארק וכו' - אם את אוהבת פריימארק אז לונדון כי צרפת בקושי ראיתי .
שפה -
בצרפת מאוד קשה לתקשר עם מלצרים , התפריטים לרוב בצרפתית (גם בפריז בקושי יש אנגלית לפי חברות) ובלונדון מן הסתם אנגלית זה השפה המדוברת ושימי לב שמי שלא רגיל למבטא בריטי ייקח לו יומיים שלוש ולפעמים יותר התרגלות למבטא .
אוכל -צרפת מנצחת בקלות . .
המסעדות בלונדון יותר יקרות איך שאני זוכרת והיה לי קשה לאכול שם כי אני בעייתית באוכל ולרוב פשוט אכלתי סלט כי זה הדבר היחיד שהיה נשמע לי טוב...(הערה לא לנסות מקדונלדס זה דוחה מאוד בבריטניה) ובצרפת האוכל היה לי יותר טעים .
הייתי בשתיהן, והאמת שקשה לי ממש להחליט. שתיהן פשוט מדהימות, אבל אני חושבת שלונדון עוקפת בטיפטיפה, אבל זה גם תלוי מה את מחפשת.
בלונדון יש מיליון אטרקציות ודברים לעשות שבאמת קשה להספיק הכל, כיף שם בטרוף והאווירה מגניבה. יש גם הרבה שופינג אבל די יקר (גם בפריז).
בפריז גם ממש כיף, האווירה יותר רגועה, העיר עצמה יותר יפה מלונדון לדעתי ויש המון דברים לראות, יש גם את היורודיסני שפשוט מושלם.