16 תשובות
בכלוב כאילו? אין להם תא הטלה בכלוב?
תכין קן תשים שם את הביצים וזה ימשיך לבד זהו
אנונימית
שואל השאלה:
הם בכלוב, והמוכר אמר שאם אני אקנה להם קן הם יעשו גוזלים, אבל לא רציתי גוזלים אז לא קניתי להם קן, אבל עכשיו בכל זאת יש להם גוזלים( ביצים)... ואין לי שמץ מה לעשות
אנונימית
הביצים נמצאות על תחתית הכלוב? הציפורים(איזה סוג הם דרך אגב) מנסות לדגור עליהם?
שואל השאלה:
כן הציפורים על תחתית הכלוב, הציפורים דוגרות על הביצים.. אלה ציפורים מסוג קוואקר
אנונימית
אה, אז אם באלך שיהיה להם יותר נוח את יכולה לקנות להם תא הטלה מעץ שמותאם לגודל שלהם בחנות חיות ואז לתלות להם את זה בכלוב זה יהיה להם הרבה יותר נוח.
שמעי תכלס את גם יכולה לזרוק את הביצים הם עדיין לא התפתחו בטח בקצב הזמן הזה. אבל עדיין אם תחליטי להשאיר ויהיו לך גוזלים תוכלים למסור(את יכולה לקחת דמי רצינות עליהם) אותם, זה יהיה לך קל למצוא להם בית אנשים אוהבים קוואקרים.
שואל השאלה:
איך מגדלים אותם? אם אני רוצה לעשות אותם האכלת יד...?
ואם אני לא רוצה לעשות אותם האכלת יד... ההורים יעשו הכל? רק לקנות תא הטלה?
אנונימית
ההורים יאכילו אותם ויעשו הכל(מציעה שתגווני להם את האוכל), אם את לא רוצה האכלת יד פשוט אל תעשי כלום והם יהיו תוכי פרא. אם את רוצה אותם האכלת יד את יכולה לקחת אותם ישר כשהם ניגמלים או טיפה לפני ולגמול אותם לבד ועם הזמן הם יתרגלו אליך, יש לי תוכי(תוכון אוסטרלי) שכשקיבלתי אותו הוא היה בן חודשיים ופחדן רצח ועם הזמן הפך להאכלת יד ועכשיו הוא פשוט מת על ליטופים ועל אנשים.
שואל השאלה:
אוקי, תודה רבה!!
אנונימית
בכיף!❤ אם את צריכה עוד עזרה במה שקשור לתוכים את יכולה לפנות אליי בפרטי אני מגדלת ציפורים כבר מאז כיתה ג' לול.
שואל השאלה:
אה רגעע וכשאני קונה תא הטלה.. לשים את הביצים לשם? איך? או שהציפורים 'לי יעשו את זה לבד?
אנונימית
נראה לי שבעניין הזה כדי שאת תרימי את הביצים אבל תנסי לא לגרום למהומה, לעומת מה שהרבה חושבים ציפורים לא דוחות את הגוזלים או הביצים בגלל הריח, הם מזהות את זה לפי המראה והקול(בנוגע לגוזל). רק אל תעשי מהומה בכלוב ועדיף שתחכי עם זה קצת אחרי שאת שמה את התא הטלה, לתוכים שלי לקח שבועיים להבין מה זה ולהכנס לזה בינתיים אולי תשימי להם נסורת בתחתית הכלוב.(אפשר לקנות את זה בחנות חיות או לקבל את זה בחינם מנגריות- אם את לוקחת מנגרייה את צריכה לסרוק את המסורת ולוודא שאין מסמכים).
נסורת*
מסמרים*
איזה כיף להיות מתחת ל50 נק' אמינות בלי אפשרות לערוך תשובות.
יש לך זוג קוואקר מתרבה ואת לא מזווגת בניהם?
למה?! איזה טימטום
שואל השאלה:
כן אני לא מזווגת בינהם כי אין לי זמן לזה... יש לי עוד שתי חתולים וכלבה לדאוג להם, וגם אני עובדת ועוד מעט בצפר וזה יב עם כל החרא של הבגרויות...
אנונימית
מה יש כבר לדאוג?
שמים תאי הטלה וזהו