8 תשובות
תפרדי ממנו כמה שיותר מהר. זה מה שיש לי להגיד.
אין אמונה בגויים. הוא יכול לשחק אותה עכשיו נסיך והכל טוב ויפה ויהפוך אותך לאישה מוכה.
בלי קשר, את גם מתבוללת איתו וזה עוד בעיה.

מציע לך כבר מעכשיו לזכור את הדף הזה כשיהיה מאוחר מדי:
אולי כדי לגשש מראש קצת מה הדעה שלהם כדי שתוכלי להתכונן, לשאול אותם שאלות על מה דעתם על קשרים מהסוג הזה וממש אפילו להתעמק בשאלות כמו ומה אם הוא משרת בצבא וכאלה, ולפי התגובות שלהם תוכלי לדעת מתי ואיך הכי כדאי לשתף אותם ולהכיר לו אותם
אלא אם כן הוא התגייר.
לי אישית אין בעיה עם מערכות יחסים בין יהודים לערבים, אני מאמינה שאם אנחנו נתפס על הגדרות מסוימות בהקשר של מערכות היחסים שלנו ונמנע מעצמנו אהבות מסוגים שונים אנחנו נמנע מעצמנו הנאות ואושר רב בחיים. לעומתי, יש הרבה אנשים שמתנגדים לכך. לדעתי, כדאי לך לפתוח את הנושא ולראות איך מערכות יחסים בין ערבים ליהודים מתקבלות מצד המשפחה שלך ולנסות במשך הזמן לרכך ולעדן את דעותיהם באותו הנושא ולאחר מכך, לספר להם על מערכת היחסים ביניכם. אם הם מתנגדים לכך כרגע, כנראה הם גם ימשיכו להתנגד לכך לאחר מכן אבל אולי בצורה יותר מעודנת, בנוסף, אני מאמינה שאם מדובר בקשר רציני ואמיתי, בסופו של דבר, לא תהיה להם ברירה אלא לקבל אותך, אותו ואת מערכת היחסים שלכם.
לדעתי תלכי עם הלב, אם את אוהבת אותו אמיתי ואת יודעת שיש לו לב טוב ויש ביניכם אמון אני לא רואה פה שום דבר רע.
לגביי ההורים שלך- יש מצב הם בהתחלה יקבלו את זה קשה או יהיו בשוק אך לדעתי בסופו של דבר אם הם יכירו אותו לעומק יכול להיות מצב גדול שהם אפילו יקבלו אותו והכל יהיה טוב.
לגביי החברה- מה שיש לי להגיד לך זה שתשימי פס!!! מי שלא בא לו בטוב שאת יוצאת עם ערבי מוזמן ללכת לחפש. אם חברים שלך באמת אמיתיים הם יחזקו אותך וירימו לך.

וחשוב לי לציין שבאמת אל תהיי פזיזה בקשר איתו, תקחי צעד גדול רק כשאת בטוחה בקשר שלכם. מהסיבה שבזמן האחרון קרו מלא מקרים לא הכי נעימים לשמיעה בנושאים האלו של אהבה עם יהדיה וערבי.

נ.ב אני אישית אפילו נמשכת ליופי ערבי חח
אנונימית
שואל השאלה:
מר רובוט, לדעתי אתה מגזים.
לא כל הערבים הופכים את נשותיהם לנשים מוכות, יש שגיאה בדבריך שמושתת❤ת מהבסיס שלה משנאה כלפיהם, מבלי התייחסות להתבוללות כלל. ומהסיבה הזאת אני לא חושבת שההורים שלי יגיבו כמוך- כי הם לא *שונאים* ערבים במהותם, אלא אולי (אני עדיין לא יודעת) יתנגדו לעצם הרעיון שאני אצא עם אחד כזה, כי אתה יודע איך זה, הכל טוב ונחמד עד שזה מגיע לאנשים שאתה אוהב.
ואם הם כן יגיבו כמוך, אתאכזב.
אה- ועוד משהו שבחיים לא הבנתי, הוספת בתגובה אחרת "אלא אם כן הוא יתגייר"- רגע, העובדה שהוא יתגייר תשנה את העובדה (שאתה אומר) שהוא יהפוך אותי לאישה מוכה?
התגיירות זאת בסהכ מילה.
אין לה שום התנגשות עם שינוי האופי שלו, אם הוא ירצה להפוך אותי לאישה מוכה (לדבריך) הוא יוכל לעשות זאת גם אם הוא יהיה יהודי.
זה שהוא יתגייר זה לא אומר שהוא יהפוך לאדם טוב יותר או משהו..
כמובן, שאם הוא יתגייר זה יהיה קל יותר בהרבה מאוד מובנים, אבל אני לא אגרום לו להתגייר עבורי אם זה עדיין לא בא ממנו.
ובכל זאת אנחנו יוצאים רק כמה חודשים, אני לא מצפה ממנו להתגייר בשלב זה.
אנונימית
לאחותי הגדולה הייתה חברה בדיוק כמוך שיצאה עם ערבי שהיה מתנהג ממש כמו נסיך ואחרי שיצאו הרבה זמן ישר לקח אותה לכפר ערבי והתחיל להרביץ לה ולא לתת לה לצאת מהבית ולהיתלבש כמו ערבייה ורק להיות בבית.
את עכשיו אולי חושבת שהוא סבבה ויכול להיות שהוא סבבה אבל רק מזהירה אותך תהיי זהירה זה קורה להרבה תמימות.
יש כאלה שבאמת טובים אבל זה נדיר למצוא תהיי זהירה
זה מאוד פשוט. ההלם שהיה לך לפני הקשר איתו הוא מוצדק ומגיע מסיבה מוצדקת. אם את עושה את זה יש לזה השלכות. מבחינה דתית את הופכת לגויה. מתנתקת מהעם.