26 תשובות
זה עיניינים פוליטיים
אני מסכימה עם הדעה שלך ולא מסכימה מצד אחד מגיע להם על זה שיצא משם מחבל ודיימט צריך להעיף אותם מהארץ שלנו אבל מצד שני לא כולם מחבלים אני יודעת שקשה להאמין בזה אבל באמת לא כל ערבי מחבל וחוץ מזה אם זה מה שנעשה מלא מדינות פלסטיניות או פלסטינאיות אין לי שמץ איך כותבים בכל מקרה הם יבואו עלינו נישראל תכנס למלחמה מה אתה לא חושב שבלחיצת כפתור ישראל מוחקת את עזה ואת אמא של עזה?
שואל השאלה:
סתם מישהי, צריך לתת לכפר המלוכלך שיצא משם המחבל הארור יום אחד שכולם יתפנו משם, מי שלא יתפנה יפוצצו אותו עם הבית שלו ביחד. ישטחו את כל הכפר ויחריבו אותו ויקום שם יישוב יהודי על שם הנרצחת ז"ל, וככה יעשו מכל כפר שייצא משם מחבל ארור עד שזה ייפסק. ואם ייצא מעזה מחבל אז שיעיפו גם את עזה לים. מה רע ברעיון הזה?
אנונימי
כי אי אפשר אתה לא מבין? פוליטית אי אפשר. וחוץ מזה כבר אמרתי לא כל ערבי מחבל ולא לכל ערבי מגיע למות מבין? פשוט תקרא את מה שכתבתי שוב אתה גורם לי לחזור על עצמי חח
שואל השאלה:
סתם מישהי, זה שאת שמאלנית זה בעיה. כתבתי במפורש שיהיה להם יום אחד להתפנות.

מעניין למה את לא אומרת כלום על מאורעות תרפ"ט שבגלל עלילה רצחו את כל יהודי חברון. למה זה בסדר ולפנות כפר של רוצחים זה לא בסדר?
אנונימי
דיי לא, אני לא שמאלנית אני ביכלל לא שמאלנית ודיימט את פגעת חח אני לא שמאלנית בכלל אני בעד עונש מוות למחבלים וכבר כתבתי צריך להעיף אותם לאזעזל מהמדינה שלנו אבל אני מציאותית ואני יודעת שברגע שנעשה להם אפילו רבע ממה שהם עושים לנו כל מדינות האיסלם יצאו עלינו וחוץ מזה אני לא מכלילה בפעם האלף לא כל ערבי מחבל ולא לכל ערבי מגיע מוות
שואל השאלה:
עוד פעם, לא כתבתי להרוג את כולם כתבתי לתת להם יום אחד להתפנות מהכפר הארור שלהם. יש להם יום אחד לפנות את הכל, אחרי יום מחריבים את הכפר עם כל המחבלים שנשארו שם.

אחרי זה להקים יישוב יהודי על שם הנרצחת ז"ל, ובתוך חצי שנה כבר תהיה שם עיר גדולה על שם אותה נרצחת ז"ל.

מה כל כך לא ברור בזה? אותו ארור מקולל שגירש יהודים מהבתים שלהם בגוש קטיף ובצפון השומרון זה ונתן את הכל לרוצחים זה בסדר, ולגרש מחבלים מהבתים שלהם ולהקים שם יישוב יהודי זה לא בסדר?

מה אכפת לי מהמדינות הערביות? גם ככה אם כולנו נהיה בסדר עם בורא עולם הוא ירסק את כל האוייבים שלנו. אנחנו לא לבד.
אנונימי
אבל זאת התאבדית לצאת למלחמה מול כל כך הרבה מדינות! וחוץ מזה מ גורם לך לחשוב שהמחבלים לא יתפנו ביחד עם כולם? או להפך מה גורם לך לחשוב שמשפחות שלא עשו שום דבר רע לישראל כן יפתנו? איך זה שונה מפינוי גוש כתיף?
שואל השאלה:
לא רוצה לצאת למלחמה מול כל כך הרבה מדינות, לא מחפש את זה. פשוט כל כפר שיוצא ממנו מחבל ארור צריך להרוס את הכפר ולבנות שם יישוב יהודי על שם הנרצחים היהודיים! ונכון, הגירוש מגוש קטיף היה פשע שבוצע על ידי אדם ארור ומתועב, וכמו שגירשו יהודים מגוש קטיף שעכשיו יהיו אמיצים מספיק לגרש כפר שיצאו ממנו רוצחים ולהרוס אותו ולבנות במקומו יישוב יהודי.

ואם המחבלים יתפנו עם כולם? שיתפנו, שימשיכו לחפש את אותם הרוצחים ולחסל אותם. ולא להכניס אותם לכלא עם לימודי תואר ותנאים שיותר טובים מהבית מלון של טראמפ.
אנונימי
אבל אתה סתם מכליל באמת צריך להביא עונש מוות למחבלים ואולי להעניש את המשפחות שלהם אבל אין שום סיבה להעניש כפר שלהם שלא עשה דבר אחד רע ליהודים
שואל השאלה:
את רואה שאת שמאלנית? למה הכפר הזה לא יוצא בהפגנות נגד הרוצחים? למה מחלקים שם סוכריות על זה שהם הצליחו לרצוח יהודים? למה הכפר הזה לא הולך לבית המשפחה של המחבל ושובר להם את העצמות על מה שהם עשו? כי הם תומכי טרור!!!

אז כן, צריך לשטח את הכפר, להרוס אותו, ולבנות במקום יישוב יהודי על שם הנרצחת.

המדינה הדפוקה הזאת יודעת לגרש יהודים ולהחריב את היישובים שלהם ולתת את הכל לערבים. נראה אותם עכשיו מתחילים להרוס את הכפרים של הרוצחים ולהקים שם יישובים יהודים.
אנונימי
אם הם תומכי טרור זה משהו אחר אבל אני מדברת איתך על רנשים שלא עשו כלוםם למדינת ישראל ואני לא שמאלנית דיימט
שואל השאלה:
עוד פעם, למה אותם אנשים "שלא עשו כלום" לא יוצאים בהפגנות נגד אותם רוצחים? הפוך! מחלקים שם סוכריות על רצח של יהודים. מה את לא מבינה? למה כל כך קשה להבין? מה את מרחמת על רוצחים כאלה?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4041080,00.html


http://jewishpost.co.il/archives/17897


מה כל כך קשה להבין?
אנונימי
אני מדברת על אנשים שלא קשורים למחבלים האלה אתה לא מבין? חוץ מזה אין לך זכות לשפוט אותם כי אתה לא גר שם ואתה לא חיי במציאות שלהם לך תדע אם הם יצאו להפגנות מנדים אותם מהכפר וישחטו אותם על זה שהם הולכים נגד האמונה של השהידיםבקיצר זהמסובך יותר ממה שזה נראה לך
שואל השאלה:
את רואה איך את מגנה עליהם? את שמאלנית אמרתי לך כבר בהתחלה. בקיצור, החברים שלך מהכפרים לא מעניינים אותי והלוואי ובורא עולם יתן בהם מגיפה וצונאמי וישמיד שם את כולם ביחד עם החברים השמאלנים שלהם.
אנונימי
שואל השאלה:
ברור שזה לא מוסרי, זה מוסרי לרצוח יהודים, אבל ערבים? מה פתאום! זה לא מוסרי לרצוח אותם, מסכנים...

הלוואי ובורא עולם ינחית אליהם מגפות, צונאמי ומכות קשות וימחק את כולם עם השמאלנים ביחד.

כל ארגוני הפשע, "בצלם" "שלום עכשיו" וכל הרשעים, מאחל לכם שבורא עולם יכרות אתכם, רשעים ארורים!
אנונימי
לא אמרתי שזה מוסרי לרצוח יהודים אבל דיימט איך אתה שונה מהם בזה שאתה רוצה לרצוח את כולם? איך? הא? הם מאמינים שאנחנו עשינו להם דברים רעים ושאנחנו לקחנו להם את הארץ אז הם ירצחו את כולנו אם יוכלו אבל אנחנו מדינה מוסרית ואנחנו מבינים שאם לא כולם פגעו לנו אין סיבה לגמור את כולם
שואל השאלה:
וואו תראי איזה שמאלנית את... עוד פעם אני אכתוב למי שקשה לו להבין... יש לך להם יום אחד להתפנות מהכפר אחרי שיצאו משם רוצחים ורצחו יהודים. מי שיתפנה יישאר בחיים, מי שלא ימוטטו עליו את הבית ויהרסו את הכפר. במקום הכפר יבנו יישוב יהודי. מה לא מובן?!

עכשיו תיכנסי לקישור ותביני שהחברים השמאלנים שלהם הם לא פחות מהאוייבים של היהודים...
אנונימי
שואל השאלה:
מה קרה? הבנת שהשמאלנים הם אוייבים? את עדיין יכולה לכתוב שטעית ולחזור בך. כולנו טועים מידי פעם וזה בסדר לטעות, הדבר הגדול הוא להגיד שטעית ולשנות את הדרך שלך.
אנונימי
לא טעיתי, תקשיב אני אומרת לך שלא לכולם מגיע למות אבל באותה מידה לא מגיע ליהודים למות אני לא שמאלנית ואני לא האויבת שלך אבל ברגע שתשלח אנשים (שוב אני אומרת שלא פגעו ביהודים) מהבית שלהם לאן ילכו? זה כמו להרוג אותם
שואל השאלה:
את בוודאי שמאלנית! מה אכפת לך לאן הם יילכו? מה זה בכלל מעניין אותך? תזרקי אותם בחו"ל וזהו זאת כבר הבעיה שלהם, להבא שלא יעשו פיגועים ולא יוציאו רוצחים מהכפרים שלהם. אם לא היית שמאלנית היית עכשיו בוכה על אותה נערה שנרצחה ולא דואגת לאן יילכו הרוצחים המתועבים והחברים שלך מהכפר הארור שלהם.

ובאותו כפר שלהם שייהרס ויקום יישוב יהודי, המשפחה של הנרצחת תהיה זכאית לדירה בחינם שם.
אנונימי
אתה פוגע בי אתה אולי לא שם לב אבל אתה פוגע בי. נמאס לי לדבר איתך טוב?
שואל השאלה:
את יכולה להגיד שאת טועה זאת לא בושה. במקום לבכות על המלוכלכים מהכפר ולדאוג לאן הם יילכו תבכי על היהודים שנרצחו!!!

וסבבה, אל תדברי איתי טוב?
אנונימי
לא אתה לא מבין אתה הבעיה אתה לא מוכן לקבל דעה שונה משלך ואתה קורא לי שמאלנית כי אני דואגת לאנשים שלא פגעו בי או ביהודים בחיים שלהם אנשים תמימים וכן מצטערת שאכפת לי מהם אני ליטרלי אומרת לך שכל אדם שפגע או קשור לאדם שפגע ביהודים מגיע לו מוות אבל אנשים שלא עשו כלום?
שואל השאלה:
את דואגת לאנשים? את מבינה שאותם אנשים רוצים לראות אותך שוחה בים אחרי שרצחו אותך? זה מה שהם רוצים!!! ואת דואגת לאותם אנשים במקום לבכות בכי תמרורים על אותה נערה שנרצחה? על אותם הורים שבוכים על ילדים שנרצחו להם? על אותם ילדים קטנים שחיים בלי הורים כי ההורים שלהם נרצחו בידי אותם אנשים שאת דואגת להם? את צריכה להתבייש בעצמך!!!

את לא שמה לב איזה שמלנית את? מה אכפת לך בכלל מה יהיה עם הערבים הארורים? מה אכפת לך??? אלא אם כן את אוהבת אותם אהבת נפש בדיוק כמו שאר השמאלנים...

אין דבר כזה "לא עשו כלום". מי שלא עשה כלום היה מוחה נגד אותם רוצחים, אבל הם מחלקים סוכריות בכל רצח של יהודים... אז אלה שמחלקים סוכריות שיהודים נרצחים את דואגת להם? תתביישי!

איפה הדאגה שלך לילדים קטנים שחיים בלי הורים? להורים שאיבדו את הילדים שלהם? לאנשים שאיבדו את החיים שלהם? איפה הדאגה שלך לכל אלה שנרצחו בידי אותם מחבלים ורוצחים ארורים? למה עליהם את לא בוכה? למה את כל שנייה מסיתה את הנושא ולא עונה על זה שאני שואל אותך מה איתם???
את יודעת מה התשובה לזה? את שמאלנית. שמאלנים לא מעניין אותם יהודים, הם דואגים לערבים... ממש כמוך.
אנונימי