5 תשובות
זה לא דבר רע לעשות הפסקה מדי פעם
לא, למה שתכתבי דברים אם אין לך מה לכתוב?
שואל השאלה:
כי אני פוחדת שאם אקח הפסקה של שבוע אז אני בחיים לא אחזור לכתוב
אנונימית
ממש לא נורא, אל תעשי את זה בכוח
זה ממש לא נוראי, זה אפילו חשוב.
אני אישית לוקחת הפסקה של כמה חודשים כל פעם, כשבאמת אין לי השראה. יש לי המון תחביבים, ובדרך כלל יש לי תקופות שאני רוצה לעשות בעיקר מתחביב אחד, ואני בקושי נוגעת באחרים.
בחודשיים האחרונים זה הלך לי ככה עם כתיבה, ואני חושבת שזה ימשיך בערך עד סוף החופש הבא. לפעמים קורא לי שדווקא יש לי חשק יותר גדול לקרוא, לסרוג, ללמוד שירים חדשים, להשקיע ממש בלימודים, לצייר, לשחק בכל מיני משחקים, לתכנת, לעשות מרתונים של סדרות, סרטים או יוטיוב וכו'. לפעמים גם קורה שיש לי שני תחביבים שאני ממש רוצה לעשות בבת אחת, נניח החודש גם חזר לי החשק לסריגה אז עבר עלי חודש של לנסות לג'גלג בין כתיבה לסריגה (זה קשה כששניהם דורשים שתי ידיים פנויות XD).
אבל זה שאני מפסיקה לעשות משהו לתקופה מסוימת, גם אם זאת תקופה של שנה שלמה, זה לא אומר שאני נוטשת אותו לגמרי. אני פשוט לא מכריחה את עצמי לעשות אותו, כי אני לא אוהבת כשיוצאים לי דברים מאולצים. אני עושה אותם כדי ליהנות בעיקר, לא כדי להוכיח כלום לאף אחד.
הפסקה זה חשוב, כי אז כשאת חוזרת למה שהיה לך את יכולה לראות איזה רעיונות את עדיין אוהבת, איזה לא, איך את יכולה לשפר טעויות שמרוב שקראת אותן כל הזמן לא שמת לב שהן קיימות וכו.