7 תשובות
תשארי חזקה וזה בסדר לבכות
Same
עברתי גם וזה לא גורם לי לבכות. להפך. זה מרגיש לי צבוע כי לא משנה כמה שיחות עושים וכמה אומרים זה פשוט לא מפסיק.
אני לא ככה
אבל זה הגיוני , זה בסדר לבכות :)
גם אני עברתי את זה אבל זה לא גורם לי לבכות בכלל
יקירתי,

נשמע שאת נמצאת בסערת רגשות, לא מבינה למה כל פעם הזיכרונות מציפים אותך מחדש ואולי את גם מחפשת אישור על כך שאת בוכה. נראה שאת חווה הרבה סבל כאשר את נפגשת בנושא זה כל פעם מחדש, צער ואולי גם שברון לב.

לפעמים, כאשר אנו עוברים חוויות שונות, בייחוד כאשר הן קשות, גם כאשר עובר זמן רב אנו מרגישים כי אנו נמצאים שוב שם, באותה החוויה, הרגשות שהרגשנו אז, שהספיקו להיעלם לרוב, עולות ומציפות וגורמות להרגשה שאת נמצאת שוב באותה סיטואציה. כנראה שאת נזכרת ברגעים קשים שעברת כאשר את נתקלת בנושא של בריונות, ויכול להיות שכאב הלב חוזר, העצבות, הייאוש, הריקנות הנוראית והרגשות הללו הן קשות להכלה ולהתמודדות פעם אחר פעם. והתגובה הטבעית של האדם היא לבכות.

יקרה, חשוב מאוד שלא תישארי עם התחושות הללו לבד, גם אם עבר זמן, והבריונות שעברת נפתרה חשוב שתשתפי מישהו בכך שהזיכרונות עולים לך, שהקשיים מציפים אותך שוב ושוב, אולי תוכלי למצוא מישהו קרוב שתוכלי לסמוך עליו, שיהיה שם על מנת לעזור לך להתמודד עם התחושות הקשות.

בנוסף, אני מתנדבת באתר סה"ר סיוע והקשבה ברשת. אני רוצה להזמין אותך לצ'אט אישי ואנונימי עם אחד ממתנדבנו. תוכלי למצוא אצלנו אוזן קשבת, הכלה ואמפטיה, אנו נהייה שם בשבילך ונקבל אותך עם כל קושי שיש לך להביא איתך... אנו זמינים כל יום, מלבד שישי, בין השעות 21:00 00:00 בכתובת www.sahar.org.il.

אל תישארי עם ההתמודדות הזאת לבדך, מחכים לך,
שלך,
מתנדבת סה"ר
מתנדבי עמותת סה"ר מומחית סטיפס
שואל השאלה:
תודה רבה מתנדבת סה"ר ❤
אנונימית