12 תשובות
למישוש תוכלי לקנות לו כרית גדולה עם תמונות שלכם..
תקווה שעזרתי (:
ולראיה את יכולה לקנות לי מראה ענקית ומסביב תמונות שלכם זה גם נחמד אני חושבת (:
זה חרוש, תבחרי משהו אחר, דיעה של בן.
ארתור
שואל השאלה:
ארתור
אז תן רעיון אחר, מה לדעתך אתה היית אוהב?
אנונימית
מסכים עם ארתור, בני כמה אתם קודם כל?
יאיר
כן אה, אנחנו הבעיתיים?:)
בעיקרון תמצאי משהו שחבר שלך מדבר איתך עליו כבר הרבה מאוד זמן - בין אם זה איזה חולצה, בושם, אוזניות או משהו בסגנון - תנסי להתייעץ עם ההורים שלו גם - אני בטוח שהם מכירים אותו ויודעים מה הוא רוצה וצריך.
תעשי לי טובה - אל תקני לו איזה "גאדג'ט" חסר שימוש כי זה סתמי וחסר ערך (כדור פלזמה, לייזר, סכין (אלא אם כן הוא אספן או ממש אוהב) בעיקרון כל מה שמוכרים ב"חנות מתנות)

חברה שלי למשל כל הזמן התלוננה לי שלא יכולה לשמוע מוזיקה במחשב כי נדפקו לה הרמקולים, הלכתי וקניתי לה ליום הולדת אחלה רמקולים והיא היתה מאושרת עד הגג, אנחנו גם בערך בגילכם (17)

בהצלחה!
יאיר
את יכולה לעשות 'תיבת אוצר' כזאת: את קונה תיבה, ממלאת אותה במטבעות זהב משוקולד כאלה ועוד כל מיני דברים קטנים שבאלך להוסיף שקשורים אליו וקנית לו (+אני ממליצה בחום: תכתבי לו מכתב אהבה/ברכה ליומולדת, תגלגלי ותכניסי בבקבוק קטן... ותוסיפי לתיבה).
כשאת מסיימת את כל זה תעשי עוד דף ותכתבי 'לאוצר שלי', שימי על התיבה או שפשוט תכתבי על התיבה.
מקווה שאהבת:)
אני רואה כאן כל מתנה שחברות שלי היו נותנות לי. יש לכן איזה ספרון של מתנות מומלצות או משהו בסגנון? זה כבר נהיה ממש לא מקורי.
יאיר
ראייה: מראה לחדר, משקפי שמש, זכוכית מגדלת
מישוש: רעיון תיבת הניחושים נפלא. פלסטלינה.
ד״ר ענת פלדמן מומחית סטיפס
העניין הוא שהמתנות האלה חוזרות על עצמן וימשיכו לחזור על עצמן כל עוד האינטרנט קיים. זאת זכותכן המלאה לבחור מה אתן רוצות להעניק במתנה, אחרי הכל אתן הן אלה שמעניקות אותה - אני לא רואה סיבה להעלב כי סך הכל מה שכתבתי זה בגדר המלצה - אני די בטוח שבתור בן יש לי יותר נסיון מלבנות לגבי מה אני כבן מעוניין לקבל כמתנה.
אבל שוב, זו בחירה שלך:)
המישוש שהציעו נורא יפה
בקשר לראייה - מציעה על משהו מיוחד יותר - תיבת האוצר אך שתיהיה "ראייה"
בתחתית התיבה תדביקי מראה, מעל המראה תמלאי את התיבה במלא שוקולדים בצורת מטבעות ובצורת לב, במכסה של התיבה תכתבי "שתגיע לתחתית התיבה תראה את האוצר שלי"
ואז הוא יפתח את התיבה, יזיז את השוקולדים ואז יראה במראה את עצמו - כלומר שהוא האוצר שלך.
בהצלחה לכם:-)

בקשר למקורי או לא, אני חושבת שכל בן והמתנות שהוא מקבל.
כל עוד את יודעת בוודאות שחבר שלך בחיים לא קיבל כזאת מתנה, או שבחיים אל עשו לו את "חמשת החושים" אז את יכולה לעשות לו, תאמיני לי שזה עדיין ירגש אותו והוא ממש לא יחשוב אם זה מקורי או לא, כי הרי בחיים לא עשו לו את זה ואת הראשונה שעושה.
ראייה - משקפת (אולי מעט יקר, אבל שימושי)
באותו הנושא: