7 תשובות
קודם כל, לפני שאת ישר מחפשת סוכנות, שבי עם עצמך, תחשבי על זה.. האם את באמת רוצה את זה? דוגמנות היא עבודה קשה (מניסיון) רצופת קשיים ולפעמים גם אכזבות.
תתייעצי עם ההורים, חברות טובות באמת.. תשאלי אותם וגם את עצמך "האם באמת כדאי לי לעשות את זה? לסכן את הלימודים ואת החיים הרגילים והטובים שלי? להשקיע כסף ומאמצים שלא בטוח ישתלמו"
זו בחירה שלך!
בכל מקרה, אם לבסוף החלטת שכן... קיימים המון סוכנים בשוק שמחפשים בנות נוער.. בכל מקום יש, חפשי באינטרנט. לפני פניה לסוכנות תצטרכי להפיק בוק עם תמונות, שעולה כסף. ואז לפנות לסוכנויות שונות שם יראיינו אותך ויראו אם את מתאימה.
ממליצה לך בראש ובראשונה, להתייעץ עם ההורים. בהצלחה בכל דרך בה תבחרי!
"מרום" המון המון הלכו לשם, את יכולה גם דרך האינטרנט לשים יש אתר מאוד מפורסם ורושמים אותך ומדרגים את התמונות שלך וככה את רואה אם את מתאימה בהצלחה בובה:)
שמעי טוב מה שאני אומרת לך למרות שגם אני ריציתי להיות דוגמנית על תלכי לסוכנות לדוגמניות מהאינטרנט זה נורא מסוכן תיתעצי עם מישהי אני שמעתי הרבה מיקרים שפגעו בבנות מכול מיני בחינות אז כדי לך ללכת לדוגמניות מהמלצה של מישהי ועם לא מצאת תלכי עם מישהי בליויי לפחות.
ראי בתגית "דוגמנות".
ד״ר ענת פלדמן מומחית סטיפס
חברה חדשה לייצוג דוגמניות, דוגמנים, ילדים ואמנים, ידידה שלי מרוצה מהשירות והתנאים שלהם אולי זה יעזור.
היי, ממליצה לך לקרוא את הפוסט הבא, הוא עוסק בדוגמנות, אם כדאי וכל הצעדים בדרך לשם - http://missperfectv.blogspot.co.il/.
סוכנויות מומלצות: סוכנות ADD, סוכנות MC2, סוכנות זנטאי, סוכנות יולי.
אנונימית
בנות היזהרו מאשר סעדי המכנה את עצמו בשם אושי סידי. הוא מתחזה לסוכן דוגמניות וצלם. רמאי גדול. יש לי חברה שנפלה בפח. הישמרו.
אנונימי
באותו הנושא: