22 תשובות
זה דבר טבעי, כל בן אדם גזען
דבר מזעזע ומחריד.
בן אדם גזען הוא לא בן אדם ולפי דעתי אין לו מקום בעולם.
שואל השאלה:
בעד או נגד? ולמה? אם אפשר לפרט אני אשמח זה בשביל ראפ שאני כותבת
אנונימית
ברור שנגד אבל ככה זה העולם, אין מה לעשות, אנחנו גזענים בלי לשים לב
שואל השאלה:
אז כנראה שלא פגשת הרבה...
אנונימית
^ תצטרך לקבל את זה יפה ולהמשיך עם חייך . לא כל בני האדם ניכנים בהרס שאתה זורע
נטו מתוך חינוך. בן אדם לא נולד גזען.
אני מכירה אנשים אישית גזענים במשפחה שלי, וזה ברור מאוד שהם גזענים בגלל הסביבה שהם גדלו בה ובגלל החינוך שלהם. אבל לפעמים זה גם כשאין שכל
אנונימית
גם אם אנשים לא מראים את כולם גזענים, זה טבע האדם... בכל מקרה נגד כי זה זבל אבל אי אפשר ממש להתחמק מזה, כי גם אם אתה חושב לא להיות גזען כלפי מישהו אתה כבר גזען כלפיו
אנונימית
גזענות ברמה כזאת או אחרת נראת לי דבר נורמאלי בגלל שלבני אדם קשה לקבל אנשים שונים מהם מה שלא נורמאלי זה אלימות
תלוי, אני יכול להבין למה חלק מהאנשים נרתעים מהתרבות הערבית, מכיוון שהאיסלם ברובו קיצוני מאוד - לפי מכון המחקר 'פיו' 85% מהמוסלמים במזרח התיכון מאמינים בהלכה האיסלמית הקיצונית שנקראת בערבית 'שריעה'.
ההלכה הזאת גורסת כי: לגבר מותר להכות את אשתו, אם הוא רוצה בכך.
כל אדם אשר עוזב את הדת המוסלמית דינו מוות.
אם אישה מוסלמית תצא עם יהודי או בן דת אחרת צריך להרוג אותה, אבל אם גבר מוסלמי יצא עם יהודיה או בת דת אחרת לא יעשו לו כלום.
התרבות שלהם פרימיטיבית ושוביניסטית, וזאת הסיבה שבכל מדינות ערב שבמזרח התיכון תרגמו ב-40 שנה את מספר הספרים שתרגמו ביוון בשנה אחת בלבד.
זאת גם הסיבה ש-95% מהפיגועים בשדות תעופה בעולןבוצעו בידי מוסלמים, וש-70% ממקרי האלימות נגד נשים בארץ בוצעו על ידי מוסלמים.

אחרי כל זה אני מבין למה שונאים את התרבות שלהם, הם עצמם יכולים להיות אנשים מקסימים, אבל התרבות שלהם הרסנית, ויש ראיות חדות לכך.
אתה מבין שהאמא היא זו שמחליטה על היהודות ושלפי היהודות כל יהודי הוא יהודי גם אם ההורים שלו מתבוללים נכון?
אנונימית
גזענות לכל גזע היא מזעזעת
בקר טוב, לידעתך אני לא צריכה את האישור שלך כדי להתחתן עם מי שאני אוהבת, ואם אני אתחתן עם מישהו לא יהודי תיהיה בטוח שהילדים שלי יהיו יהודים.
אנונימית
זה מזעזע אני נגד זה.
תחשבו הפוך,הייתם רוצים שישפטו אותכם נטו בגלל העדה שלכם?
מה העדה שלכם היא האופי שלכם?לא יופי
סבבה להם, לי לא ממש אכפת ואני לא חושבת שלמדינה ממש אכפת. אז כאילו מה זה משנה?
אנונימית
יש אתיופים יהודים.
אז מה קשור נוכרים..?
אחלה, נהנת להתבולל (:
אנונימית
בקר טוב, אתה לא יכול לומר שאתה לא בדיוק גזען, ואז לדבר על טוהר הדם היהודי. זו ההגדרה של גזען.
אתה רציני? בטוהר דמנו, התכוונת לדם הארי של הנאצים? כתבת בפירוש טוהר הדם של עם ישראל. אם אתה רוצה להתווכח על סמנטיקה שעם ישראל הוא לא רק היהודים, אני אקבל בשניה, אבל זה לא מוריד מהגזענות. אז רוצה להסביר את עצמך?
אוקי, ההסבר מובן. אבל אחי, אתה משתמש באותם ביטויים כמו היטלר, ואתה מדבר על גזענות? יש כל כך הרבה טעויות בדברים שלך, אבל אתרכז באחת. תגיד, מאיפה הגיע עם ישראל לקיום? אתה מגדיר את השייכות לעם ומונחים מתורת הגזע הארי, על פי הדם. איזה דם זה? מה זה דם של עם ישראל? אם אתה מאמין בסיפורי התורה, אז הדם של אברהם אבינו הוא דם עם ישראל, אבל הוא נולד לעם אחר, עם אותו דם, שקיים היום גם אצל אנשים אחרים בעולם. ומאיפה הגיע הדם של תושבי אור כשדים? גם מקודמיהם שפיזרו את הדם למקומות שונים בעולם. אם אתה לא מאמין בסיפורי התורה, אז אתה יודע שהתפתחנו מזנים קדומים, ושעם ישראל קיים רק זמן קצר בתוך כל הקיום האנושי, והדם רץ בכולם במשך מאות אלפי שנים, אז על איזה דם של ישראל אתה מדבר? אין דבר כזה, זו המצאה של גזענים, ואם אתה באמת מאמין בדברים שכתבת, אז כך גם אתה.
מותר לך להאמין במה שאתה רוצה, לא טענתי אחרת. טענתי שאם כך אתה מאמין, אתה גזען, ולכן לא יכול לסייג את זה. מתאים לך להית גזען? סבבה, אבל רק לפני 80 שנים, אמונות כמו שלך, אצל אחרים, גרמה לנו לאבד שליש מהעם שלנו. הרבה יותר ממה שנאבד ב"טוהר הדם" שלנו גם בעוד אלף שנים. על הדרך, כל האנושות איבדה הרבה מעל מאה מיליון אנשים, והכל בגלל אמונות כמו שלך. אמונה, כל אמונה, מקורה בחוסר ידיעה. לכן כדאי לבחון אותן שוב, כי התוצאות יכולות להיות מסוכנות מאוד כפי שהעם שלנו חווה על בשרו כל כך הרבה פעמים.