10 תשובות
כי יש אנשים מגעילים בעולם
לא חושבת שמתכוונים אלייך אישית
אבל תראי מה הרבה אתיופים עושים ביממה האחרונה
הם אשכרה תוקעים את מדינת ישראל
פוגעים בחפים מפשע.
זה לא אלייך אישית
אנשים נוהגים להכליל
לא אומרת שהמחאה לא צודקת אני בכלל לא נכנסת לזה
האם כתבת פוסט שתומך בהפגנה האלימה ?
לא בסדר , לא צריך להכליל
שואל השאלה:
לא עשיתי כלום
גם היום הלכתי לקניון ובדקו לי את הגוף כאילו אני מחבלת
אנונימית
גם לי זורקים הערות
אנשים חסרי טאקט
מבינה אותך ככ.
מלא אנשים היום העירו לי ואמרו דברים לא במקום..
פשוט תתעלמי, הזעקה שלנו מוצדקת לחלוטין. לגבי הדרך שבה המאבק נעשה, אני אישית ממש לא גאה בה ואני בטוחה שאני לא היחידה שנגד האלימות שהייתה שם. אבל אני גם לא מצדיקה/מבינה את אותם אנשים שעסוקים בלקלל כל אדם ממוצא אתיופי שעובר לידם, מבלי לדעת מה הדעה שלו בעניין.
אני לא יודע אז להגיד לך בדיוק כי אני לא יודע באמת מה הסיטואציות שנתקלת בה אם היית תומכת באלימות של ההפגנה אז הייתי מבין למה יש אנשים שמסתייגים ממך בגלל זה.


EDEN - המקרה שעליו מתבססת ההפגנה , המקרה עם סלומון, לבנתיים מתחילה להראות שסלומון סיכן את החיים של השוטר מה שאומר שהבסיס עליו קורת כל ההתפרעות הזאת בסוף מבתססת על כלום. אז מה מוצדק בזה?
לא מוצדק?
השוטר טוען שהוא הרגיש מאויים, אבל זו לא סיבה לשלוף אקדח ולירות בילד בן 18.
יש נהלים מסוימים לפני שפותחים באש.
חוץ מזה, למה זה בסדר לירות באזרח צעיר ממוצא אתיופי, לעומת מחבל שבא במטרה לפגוע באזרחים?
לדעתי ההפגנה הזו מוצדקת לגמרי, למרות שאני גם לא גאה בדרך שבה היא נעשתה. אני מבינה שהיה אתמול כאוס מטורף ושהרבה אנשים נאלצו לשבת שעות בפקק אבל תאמין לי/לא עדיף לשבת בפקק במשך שעות מאשר לשבת שבעה על עוד נער צעיר.
עדן - הפרטים של החקירה עוד צריכים לצאת. אני הבנתי שהשוטר ירה על הרצפה והכדור ניתז. זה לא הריגה בכוונה וזה נעשה בכלל בגלל שסולומון התנהגות בתוקפנות כלפי השוטר...

אם זה נכון זה אומר שכל הבאלאגן והאלימות הזאת קרתה על משהו לא מוצדק בכלל כי הרי אם סולומון היה האשם אז בתור שיוויון זה אומר שאם מישהו אשם לא משנה מה המוצא שלו הוא צריך לעמוד בסטנדרטים האלה וכולל בענישה נכון? וזה כולל לתת לתוצאות החקירה לצאת לפני שיוצאים להפגנה ולא לשמוע שמישהו בעל מוצא אתיופי נפגע אז אוטומטית לכעוס ולהגיד גזענות.