7 תשובות
ממ.. אני חושב שזה טבעי אבל אם זה רציני תפנה לוטרינר או משהו.. יכל להיות שזה בגלל המעברים בין העונות אם זה קשור גם מרגרינה אגב עוזרת תדאג לטפח אותו בכל יום.
דאג פעם בשבוע לחפוף את הפרווה עם שמפו+שמפו נגד פרעושים.
סרק אותו בכל יום, כמה פעמים ביום ותראה אם האוכל שהוא אוכל מזין.
לפעמים נשירה נגרמת מאי תזונה נכונה.
נטלי את טועה, עכשיו זאת תקופת ההנשירה של הכלבים -זה נוצר מחום.. שמרי שיהיה באוורור כל הזמן וכך זה יפחת גם לכלב שלי יש נשירה רצינית אז.. תתכונני כי זה עוד כלום
יש מברשת חדשה לכלבים, צפופה מאוד, שסירוק איתה אמור לפתור את הבעיה כמעט לחלוטין. עם זאת, אסור לסרק במברשת הזו יותר מפעם בשבוע, כדי למנוע קרחות. בשימוש נכון המברשת כלל אינה מפריעה לכלב.
המברשת מעט יקרה (סביבות 20$ ב-ebay), אבל הומלצה על ידי חובבי כלבים מושבעים.
לצערי אני לא זוכר את שם החברה שמייצרת את המברשת. המברשת נראית יותר כמו מסרק כינים מאשר מברשת בעלי חיים רגילה.
אנונימי
זה רגיל אצל כלבים.. אבל כדי להפחית את נשירת השיער בבית תקני מסרק צפוף מיוחד לכלבים ואם נושר לכם שיער על הבגדים או הספות.. תקני גלגל דבק ניקוי שערות:) הבאתי לך קישורים למסרק ולגלגל: )

-מקווה שעזרתי: ) -
בתקופה זו הכלבים מחליפים את פרוותם
בדרך כלל מומלץ להחליף מזון למזון באיכות גבוהה אבל זה בטל בשישים היות והחלפת המזון למזון באיכות גבוהה תניב תוצאות רק לאחר 3-4 חודשים מה שאומר שתקופת הנשירה תפוג בכל מיקרה
על מנת שלכם יהיה נעים יותר סרקו את הכלב אחת ליום במברשת גומי
מחיר המברשת 39 ש"ח

צוות פטשופסל
הכלב שלי אוכל origent ובכל זאת משיל שערות בבית יש לי מסרק אבל הכלב לא אוהב אותו כאשר הבאנו את הכלב הוא לא השיר שערה אחת וכיום כשגדל הוא בן 9 חודשים ופתאום משיל שערות השערות שלא נורא חלשות משיכה קטנה ויוצאות הרבה מש לעשות?
אנונימי
הכלב שלי אוכל origent ובכל זאת משיל שערות בבית יש לי מסרק אבל הכלב לא אוהב אותו כאשר הבאנו את הכלב הוא לא השיר שערה אחת וכיום כשגדל הוא בן 9 חודשים ופתאום משיל שערות השערות שלא נורא חלשות משיכה קטנה ויוצאות הרבה מה לעשות?
אנונימי