20 תשובות
לגיטימי לבקש מהם המלצות - טלפון אחד או שניים של מיוצגים שלהם. כדאי ללכת לסוכנויות נוספות על מנת להתרשם. עבדתי בזמנו עם בטי רוקוואי שהיא מעל הכל- אמינה. שווה להתייעץ גם איתה.
ד״ר ענת פלדמן מומחית סטיפס
ראי תשובות בתגית "גו מנג'מנט", אבל כלל פשוט וראשוני לזהות סוכנות טובה לדוגמנות - היא אינה גובה כסף עבור הבוק. עוד כללים שיאפשרו לזהות סוכנויות טובות מסוכנויות אחרות יש בטיפ שבתגית "דוגמנות, איך לבחור, בוק".
מערכת סטיפס
תעזבי את הבת שלך, היא כולה בת 11! תני לה לגדול עם ילדים בגילה ולא לעבוד ולעשות פוזות למצלמה.....!
L.e
למה כשאני מריץ בגוגל – גו מנג’מנט – זה משלים לי ל – גו מנג’מנט נוכלים? ואז אני מוצא סיפורים מעציבים על אמשים שחושבים שנעקצו מכם?

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1502&MessageId=136524562&r=1
tony
הי, גם אני הייתי עם הבת שלי בת 12
אני מתלבטת
הילדה לוחצת.
אני לא רוצה שתתאכזב.
בקיצור, אשמח אם תתקשרי אלי למס' 04-8660993 שמי בתאל
אוכל לדבר איתך
מבלי לפרסם כלום באינטרנט.
בתאל
גו היא סוכנות מצויינת.
השתתפתי בכמה הפקות והיה לי הכי כיף בעולם אני ממליצה בחום,
סוכנות מאוד חמה ודואגת למיוצגים.
עינת
בת 13:) הייתי באודישן להתקבל לסוכנות ועברתי בהכול (משחק, ריקוד..), ואחנו החלטנו בסוף לא ללכת, כי למה לשלם 3000 שקל?! + זה שהם לוקחים 20% על כל ההפקות שמשתתפים בהם.
והם גם לא מתחייבים שיהיהו לך בכלל הפקות =)
בקיצור, כדאי ללכת לנסות גם בעוד מקומות.
בהצלחה!
אנונימי
אני אם לילדה בת 13, מיוצגת ע"י סוכנות "גו מנג'מנט", במשך שלושה חודשים בסה"כ, חייבת לציין שמעבר לשירות המסור שלהן, ההנהלה והמזכירות קשובות- שלחו אותה בחודש האחרון רק לשלוש הפקות שונות עם ליווי צמוד, אחרי שהייתה רשומה בסוכנות שלא אזכיר כאן את שמה ומה שקיבלנו היה רק טירטור לאודישנים אך לא התקבלה לשום מקום.. חברת גו מנג'מנט שלחה אותנו ישירות לסט הצילומים והכל התנהל במקצועיות לקורת רוחנו! אהבתי שהם היו ממש כנים לעומת חברות אחרות שניסו להשיג את כספנו בכל מחיר!
נעמה
גו מנגמנט זוהי חברה רצינית אני כבר רשומה אצלהם למעלה משנה והם דאגו ודואגים לי יש להם יחס חם ואוהב מעבר לזה אני הרבה לא מספיקה להגיע לעבודות מרוב לחץ כי בכל זאת אני עובדת גם במקום מסודר בכל מקרה גם עם ההשקעה החד פעמית עבור האתר זה שטויות.. החזרתי את ההשקעה בנוסף לכך גם הרווחתי מהכל וגם רכשתי ניסיון ונהנית מכל רגע אל תתלבטו תחתמו הם לא עוד סתם חברה והנה לכם הוכחה!
רעות בת24
נוכלים בנשמה
אורן
גם אני ניצן אשטיא בגו מנג'מנט וגאה אך כמעט עברה שנה והם לא התקשרו אליי כדי שאני יוכל ללכת לשחק בסדרות וכאלה אני ממש רוצה לשחק בסדרות כי יש לי פוטנציאל וגו מנג'מנט אם אתם רואים את התגובה הזאת תתקשרו אליי אם יש לכם איזשהי הפקה או משהו
ניצן
אני ההיתי בגו מנגמנט החברה היא חברה נוכלת התקבלתי שלמתי 3000 אחרי 8 חודשים לא קיבלתי טלפון אחד אני ממלצה לא להירשם החברה נוכלת ורמאית
אנונימי
כל מי שצירף קישור של גו זה לקידום אתרים כך שאין באמת תגובות טובות עבור החברה
מתארגנת קבוצה לתביעה ייצוגית כנגד חברת הדוגמנות גו מנגמנט. לשם כך הקמנו קבוצה בפייסבוק הנקראת " תביעה ייצוגית כנגד חברת גו מנגמנט". אנא כתבו לנו את פרטיכם בפורם הנ"ל או בקבוצה בפייסבוק ע"מ שנוכל להתארגן ולמצות את הזכויות המגיעות לנו. סוכנות גו מנגמנט פועלת ע"י דפוס פעולה קבוע ו"עוקצת" לקוחות רבים במשך מס שנים. הכוח שלנו כנפגעי החברה הוא בהתאגדות שלנו!
ז ה י ר ו ת! שלא תעיזו להרשם לגו מנגמנט! לטובתכם! מדובר בנוכלים עם סגנון. יקחו ממכם את הכסף ויעבדו עליכם בעיניים. ראו הוזהרתם. אל תאמינו לכל התגובות הטובות פה!
היי, מצרפת קישור לדף הפייסבוק במסגרתו מתארגנת הגשת תביעה ייצוגית כנגד חברת גו מנגמנט. רק אם נתאחד נוכל לתבוע את זכויותינו! תודה!
שימו לב, לאחר כתבה בארוץ 2 חב' גו מנגמנט התחילה לצור קשר עם כולם ולהזמין לאודישיינים! ברור שזה נעשה כדי " להרגיע רוחות"! גם כאן כל התגובות אמיתיות פתאום התחלפו בתגובות ומחמאות מזוייפות מופעלות כנירא עלידי חברה עצמה!
נוכלים וחוצפנים! אנו וילדינו רק "מקור פרנסה" לחב' גו מנגמנט, לבעלי החברה יש נסיון עשיר" בנוכלות מסוג זה! תזהרו מהם!
חברים אני תבעתי אתר החברה וזכיתי מי שירצה את הפסק דין אשמח לשלוח לו במיל ofirik55@gmail.com
אל תעזי אני הלכתי לגו מנגמנט הם לקחו ממנו 3000 שקל עבר שנה וחצי והם אפילו לא התקשרו היה עליהם כתבה בכולבוטק בחדשות כולם רוצים לתבוע אותם החלום שלי היה להיות מפורסמת וזה התנפץ
מחקנו מעל 15 תשובות רצופות שמשבחות את העסק הזה, מפרופילים מזויפים. מבלי להאשים איש, אבל לדעתנו זה חשוד בהחלט. אנו מזהירים את גולשי האתר - נא בדקו היטב לפני כל עיסקה!

ויש טיפים על איך לבחור סוכנויות, בתגית "דוגמנות, איך לבחור".
מערכת סטיפס
באותו הנושא: