12 תשובות
לשלוח ידיים מתחת למים
חרוז1
לחייך אליהם
לדבר
שלב 1: תלבשי ביקיני
שלב 2: זהו
לחייך אליהם, לגשת אפשר להגיד גם היי אבל אם את מתביישת חיוך כזה או להיות לידם (אבל לא לבד).
תחייכי, תיגשי אליהם, תדברו וזה...
שואל השאלה:
אין גם ככה סיכוי להיות לבד בבריכה במושב שלי, יש מסביבה גדר וכיסאות ומלא אנשים, אבל על מה נדבר?, אני רוצה להשתמש בזה שאני בלונדינית ונראית טוב בבגד ים, אבל אני לא רוצה שיזרום איתי מתוך מחשבות מיניות, על מה לדבר?
שואל השאלה:
מישהו?
שואל השאלה:
כתוב אצלך שאתה בן 21, אז פחות..
יש שתי דרכים להתחיל שיחה והדרכים הם:

1 דרך ישירה: שאת באה אומרת לו את הכוונות זה אומר שאת באה ואומרת לו שאת מעוניינת בו דוגמא: ''היי חשבתי שאתה חמוד ורציתי להגיד לך שלום'' או נגיד הוא סתם מסתכל אז אפשר להגיד ''ראיתי שהסתכלת עלי ורציתי להגיד לך היי'' או ''ראיתי אותך פה ורציתי להבוא להגיד לך שלום, איך קוראים לך ?''

2 דרך עקיפה: שאת לא אומרת את הכוונות שלך ישר למשל שאת באה ואומרת לו משהו לפי הסיטואציה או שאת מפתחת שיחה מסתם משהו לדוגמא: ''תגיד מה השעה, ואז הוא אומר ומשם את מתחילה לשאול אותו עוד שאלות'' אתן עוד דוגמא: ''עד איזה שעה הבריכה פתוחה ומשם לפתח שיחה'' או אפילו להגיד ''תגיד איפה המקום X ואז הוא יגיד לך ואז לשנות נושא ולדבר על משהו אחר'' הכי חשוב לא להתבייש.

בעיקרון זה לא משנה מה את אומרת אלה איך את אומרת תמיד תנסי למצוא מה להגיד לפי סיטואציה בבריכה או בבית ספר או בכל מקום לפי משיש מסביב או מששנכם עושים אם עדיין לא קל לך להגיד דברים בצורה ישירה אז תנסי בצורה עקיפה והכי חשוב לא להתבייש ממנו תנסי מה כבר יכול לקרות יגיד כן אז יופי יגיד לא תמשיכי אלה תנסי עם מישהו אחר. וזה לא בושה לגשת לאף אחד. בהצלחה :)
שואל השאלה:
הבעיה היא שאני מכירה אותו, ולא בדרך טובה כל כך, הוא אחד הסיבות שעבארתי מהמושב לעיר בכיתה ב'..
אבל הוא נראה לי ממש חמוד, ומן הסתם הוא השתנה, אני יודעת את זה דרך בנות משם
פשוט דברי איתו רגיל ותכירי אותו מחדש, זה לא שיש לך משו להפסיד
באותו הנושא: