9 תשובות
כמו ילדים בגן שרבים על נדנדה
שואל השאלה:
למה רבים אבל?
אנונימית
ליברמן: תגייס חרדים ותשנה את חוק הגיוס
ביבי: לא רוצה לשנות את חוק הגיוס, אבל נבוא לקראתך.
ליברמן: לא, מה שאני אומר אני רוצה שיקרה.

אחרי חודש של ניסיון סחיטה, ליברמן לא הצליח והתפרקה הממשלה.
בסופו של דבר אני מאשים את ליברמן, לא מספיק זה יעלה בגלל השטות הזו מיליארד שקל מכספי המדינה, גם הוא אשכרה יכל לקבל את התנאים החדשים שהציעו שבאו לקראתו ואז בהמשך הכהונה שלו פאקינג 4 שנים הוא יכל לקדם את זה, פוליטיקאי שלא מצליח להשיג שום דבר ומשתמש בשיטות סחיטה כאלה, ומחזיק ממשלה שלמה ואזרחים כבני ארובה , לא ראוי לשבת בכנסת.

בסופו של דבר יגייסו חרדים לצהל ומה יקרה?
99 אחוז מהיום שלהם יהיה בבית כנסת הצבאי, שאר היום בשינה,
והמון המון כסף שהולך למשרד הביטחון בשביל להאכיל ולתחזק אותם, מיותר.
ליברמן ביקש חוק גיוס לחרדים ומשלא קיבל זאת לא הצטרף לממשלת נתניהו.
נתניהו חייב את מפלגת ישראל ביתנו בממשלתו כדי שהיא תהיה קיימת, כי בלעדיה יש לו רק 60 מנדטים..
משהליכוד לא הצליח להעביר אפילו ח"כ אחד מהאופוזיציה לקואליציה נכנסו שוב פעם למערכת בחירות
אחרי הבחירות בהן ביבי קבל את המנדט להקים ממשלה, ביבי צריך לאסוף כמה שיותר מפלגות שישבו איתו בקואליציה, הוא צריך לפחות 61 מנדטים כדי להקים קואליציה. בלי ליברמן גוש הימין היה 60 וליברמן הטיפש לא הסכים לשבת עם ביבי בקואליציה למרות שגם ביבי וגם החרדים התקפלו לבקשותיו והוא פשוט לא רצה ומסתבר שאחרי הבחירות, לפיד גנץ וליברמן טסו לווינה וסגרו על זה שליברמן לא יישב עם ביבי, ילכו לעוד בחירות ויפילו את ביבי (אם יורשה לי לומר, כאנשים שרוצים להיות ראש הממשלה ו"טובת המדינה" חשובה להם, מה שהם עשו היה כל כך לא בוגר, כל כל אגואיסטי ואנחנו, עם ישראל, בגלל גנץ ולפיד הולכים לשלם על זה כי בחירות עולות מיליונים אם לא מיליארדים)
עכשיו, בגלל שביבי לא הצליח להקים ממשלה, הולכים לבחירות ב17.9 בהן גנץ ולפיד יכריזו על עצמם מנצחים אבל בעצם יפסידו ויראו פטתיים מתמיד, ליברמן לא יעבור את אחוז החסימה וביבי יהיה מלך ישראל, שוב
שואל השאלה:
May וואלה אהבתי תנאום
אנונימית
כן אבל הוא לא ייתגשם.. ליברמן רק ייגדל מזה.. מפלגות קטנות אחרות יהיו בסכנת חיסול דואו
ליברמן לא ייגדל מזה... אין דבר יותר חמור מלהפיל ממשלת ימין ועוד הדיל הזה שהוא עשה עם גנץ ולפיד? בלתי נסלח. מה הוא חשב שיצא לו מזה, להיות ראש הממשלה?
ותודה חחח