15 תשובות
מסכימה איתך. אפשר להעצים את הנמוכות מבלי להוריד את הגבוהות למטה.
רק לפי השם ניתן להעיד על התוכן שניתן למצוא בתוכו. אני מעדיף גבוהות
גם אני ראיתי את זה. אין לך מה להתעצבן,
גובה זה עניין סובייקטיבי. כל אחד וההעדפה שלו.
שואל השאלה:
כל אחד נמשך למה שהוא רוצה , זה נכון .
אבל לא צריך לעשות פוסטים מגעילים כאלה בעמודים גדולים עם המון עוקבים שמעצימים את הנמוכות ומשפילים את הגבוהות . עד שיחסית השלמתי עם הגובה שלי , העמוד המקסים הזה בא והוריד לי את הבטחון עוד הפעם - ולא רק לי .
אנונימית
את צודקת ואני מסכימה איתך בכל מילה, אבל יש המון גברים שאוהבים גבוהות או נשים,שמתות להיות כאלה. אין צורך להתייחס לדעה אחת פרטית של מי שכתב את הפוסט.
שואל השאלה:
ברור אחותי אני יודעת שיש גברים שאוהבים גבוהות וגם נשים שרוצות להיות גבוהות ולהפך גם נמוכות , אבל לא צריך לעשות פוסטים כאלה מפגרים ומיותרים בשביל לפגוע בצד האחר .
שכל אחד יהיה עם מי שהוא רוצה ולמי שהוא נמשך , אבל ברגע שבנות גבוהות רואות פוסטים כאלה הן מתבאסות על עצמן
אנונימית
שואל השאלה:
בדיוק כמו שהם עשו אני יכולה לבוא ולהעלות פוסט שרק גבוהות יכולות להיות דוגמניות , ושכל הבגדים יושבים טוב על גבוהות ועוד..
אבל בחיים לא ראיתי דבר כזה , אף פעם לא מעצימים את הנשים הגבוהות
אנונימית
מסכימה,אין לי עוד מה להוסיף זה באמת פוגע.
אני אישית 1.57 והייתי מתה לעוד כמה סנטימטרים.
אני רוצה להגיד כמה דברים.

אין לך(ולכן כל הבנות הגבוהות והנמוכות)מה להיפגע מדבר כזה קודם כל זה כולה פוסט דבילי ברשת חברתית דבילית. אנחנו בני אדם ומה שיפה בנו זה שכל אחד יפה בדרך שלו למשל ההיא גמדה אבל וואלה זה שהיא גמדה עושה אותה כבר למיוחדת או למשל אחת גבוהה גם מיוחד ונכון שגובה מוסיף "יתרונות" אבל שוב אחזור על זה כל אחד מיוחד בדרך שלו!! דבר שני אני לא מבין למה כולם נזכרו להתעורר דווקא עכשיו מהפוסטים המעפנים שלהם ובכלל מפוסטים על נושא הגובה? זה כבר הפוסט ה10000+ שלהם על גובה כל יומיים יש להם פוסט שרושמים תייגו חבר נמוך תייגו חבר גבוה ופה אף אחד לא מדבר. נכון שהמלל של הפוסט האחרון נוסח בצורה מעליבה אבל אם מסתכלים על זה ככה בצורה יותר מעמיקה ואפילו יותר מתחכמת ורגישה אפשר להגיד שגם שאר הפוסטים מעליבים באיזשהי צורה שמסתכלים על אדם גבוה ואדם נמוך בצורה שונה.


אני אספר לכם שאני אישית אחרי פרידה טריה מחברה שלי שהייתה גבוהה ממני ב11 סמ ומאז אני לא רואה תעצמי עם נמוכות נדלקתי על זה ואני כרגע נמשך רק לגבוהות(אגב אני הזה שפתח את השאלה אם הייתה לי חברה גבוהה בעבר ואני רוצה שוב להיות עם גבוהה מה הסיכוים שלי להיות עם גבוהה שוב שהחברה של הדור המסריח הזנ הכתיבה לנו שהגבר צריך להיות גבוה מהאישה) אני אולי 1.74 וכן אני לא כזה שלם עם הגובה שלי והייתי שמח לעגל לאזור ה1.80 אבל אני אקבל תעצמי בכל מקרה. אז בקיצור עכשיו אני נמשך רק לגבוהות אבל מכבד נשים ואפילו אנשים באשר הם בלי קשר למראה החיצוני זה דבר שאם הדור הזה היה לומד אולי העולם הזה היה נראה ממש ממש קצת שונה.
למה שיעשו פוסטים אז רק על גבוהות וכמה שהן מושלמות? צריך להיות איזון. וזה הכל
שואל השאלה:
זה בדיוק מה שאני אומרת , למה שיעשו פוסטים רק על נמוכות וכמה שהן מושלמות והגבוהות לא?
או שלא לעשות פוסטים כאלה בכלל , או לפחות שיהיה איזון ויהיה גם על הגבוהות וגם על הנמוכות
אנונימית
להיות גבוהה זה מהמם כמו שלהיות נמוכה זה מהמם אני אישית 1.77 ואני לא הייתי משנה את זה אבל כן לרוב יורדים לי על הגובה ואומרים לי אף גבר לא ירצה אותך את גבוהה מידי אז רגע אמא שלי 1.74 והיא הייתה מחוזרת אחרי הרבה גברים אז לא הבנתי....
שואל השאלה:
זה ממש חרטא^
בטח שירצו אותך , אולי בנים שנמוכים ממך פחות אבל לא חסר בנים גבוהים ממך שירדפו אחרייך
אגב אני בגובה שלך
אנונימית
יאא חחח איזה מגניב שיש משהיא בגובה שלי תמיד אני הכי גבוהה מכולם
שואל השאלה:
חחח כן , גם עכשיו בדקתי ואנחנו אותו גיל (:
קיצר אל תתייחסי , יש סיבה לזה שכל הדוגמניות גבוהות
אנונימית