20 תשובות
רק יופי אם אין לך יופי אז לא יתקרבו אלייך ואם את יפה את צריכה להיות נחמדה אבל קשה להשגה
זה ממש לא נכון מה שאמרת!
אנונימית
תקשיבי אני בן אני יודע מה אני רוצה אוקיי אז אל תגידי לי מה אני רוצה ואני זה כמו כל בן
אני אישית מתאהב מאופי טוב ויחס נעים.. אם את בחורה כזאת אשמח לשוחח איתך מיקום: נתניה
אתה ככה, לא אמרתי שלא.
אבל זה ממש לא נכון לגבי כולם.
מה זה אם אין לך יופי לא התקרבו אלייך?
אנונימי
שואל השאלה:
הוא די צודק ככה העולם
המראה החיצוני מאוד משפיע, זה רושם ראשוני..
וזה מה שימשוך אותם.. אבל יש מצבים למשל שיש קבוצה ומסתובבים די הרבה, יכול להיות שאחד יכיר אותך לאט לאט טוב וזה ייגרמו לו להתאהב.. בעיקרון לכל בן יש משהו אחר שמושך אותו.
אבל להיות קשה להשגה - זה משהו חשוב מאוד!
זה מושך מאוד. אם את רוצה הסבר אני פה בפרטי:)
אז למה אני מכירה מלא זוגות שחתיך יוצא עם מכוערת, ומכוערת יוצאת עם חתיך? זה לא עובד ככה! אולי חלק, אבל לא כולם! יופי לא הכי חשוב!
אנונימי
יופי+אופי:)
לפי מה שהבנתי בנים מסתכלים קודם כל על הפנים שלך, לראות איך הם, אחרכך הם מסתכלים על איך שאת נראת, ואז הם לאטלאט מתקרבים אליך. אצלנו (איפה שאני גרה), רווב הבנות משחקות אותה הארד טו גאט והבנים רודפים אחריהם, או שהם מתנהגות כמו ילדות זולות. ויש כאלה שהבנים מסתכלים עליהם בגלל שהם לא משחקות אותה הארד טו גאט ושהם הכי קלילות בעולם וסבבה לשבת איתם XD
הכל תלוי בהתנהגות שלך ופה ושם במראה..
יופי, אישיות ושכל...
אין גורם כללי. אם את מקסימה, ויפה, גם אז לא חובה שהוא יתאהב בך. תלוי בילד, תלוי בבת ותלוי בקשר. אי אפשר סתם להגיד חיצוניות או אישיות.
תראי, זה נכון מאוד שהיופי הוא גורם מכריע ובנים לא יצאו עם מישהי מכוערת. אבל את היופי רואים רק בהתחלה ואז האופי מתחיל להשתקף החוצה. אם הבחורה היפה מנהגת כמו זונה או שהיא סתומה או כל דבר אחר היופי נחלש ומאבד את ההשפעה החזקה שהייתה לו
אנונימי
קראתי איפושהו והיא כתוב שמושך אותם שפתיים גדולות
אני לא בן אבל זה די ברור שכמו שכול בת מושך אתה משהו אחר בבנים וגורם לה להתאהב אז ככה זה אצל בנים גם.. אני לא חושבת שיש משהו אחד או דברים ספציפיים שגורמים להתאהב.. זה שילוב של הכול
ויופי זה ממש לא הכול, מי שרשם את זה ממש ילד קטן.. נכון יופי זה עוזר אבל הרבה פעמים יש מישהו שיחשוב שמישהי ממש יפה והמישהו האחר יחשוב שהיא לא כזאת ואו.. יש פה גם טעם של עניין אישי!. וגם שאני כבר ראיתי הרבה פעמים בחיים בחור חתיך יוצא עם מישהי לא הכי מהממת ובחורה מהממת שיצאה עם מישהו שהוא לא הכי יפה.. אז זה קשור במכלול של האדם:)
אנונימית
חבר'ס, בואו נעשה סדר.
יש הבדל בין "להתאהב" לבין "להימשך". הרי כשבן רואה סתם מישהי זרה אבל יפהפייה לא נורמלית, הוא לא מתאהב בה, נכון? הוא נמשך אליה. הכי רחוק שהוא יעשה זה להתחיל איתה.
אבל בן שמכיר מישהי, יודע עליה דברים ומכיר את האופי שלה - רק במצב כזה הוא יכול ממש להתאהב בה. אז בואו נרד מהפוזות ונבין על מה אנחנו מדברים.
יש בנים שכל מה שחשוב להם זה היופי ויש כאלה שמעדיפים בחורה נחמדה עם שכל.
ברור שרושם ריאשוני הוא זה שכובע אין לנו מה לעשות ככה זה היום!
אבל אם את נראית טוב ואת לא עושה פוזות (בנים קולטים שבנות עושות פוזות ואז את סתם יוצאת סתומה) בקיצור אם את נראית טוב ולא עושה פוזות הם יבואו לדבר איתך ואז הם יגלו שיש לך גם אופי טוב וזה הכול!
קארמה.
שתיהיה מצחיקה, זורמת ויפה:)