5 תשובות
שואל השאלה:
אני זוכרת את רגעי הזעם שלך אני זוכרת את האינפוזיה שהטרידה אותך תמיד, ואת מד הסטרוציה שלעולם לא פסק ללחוץ על אצבעך. והגידופים שהטחת ברופא, בכל פעם שניסה להסביר כי אלה מחויבים המציאות, עודם מהדהדים בראשי.

הבכי של הנכדים שבאו כל פעם לבקר אותך עד שהדמעות שלהם נגמרו.. הבכי שגמר אותך מבפנים, הבכי שגרם ללב הקשוח והנוקשה שלך להתרכך בשניות, לקום ולהסתכל במראה ולשאול מתי אמות? מתי הסבל יגמר? האם אכנע או שאמשיך להילחם?

אני לא מצטערת על כך שלא ביליתי איתך מספיק אני מצטערת שלא שמרתי עלייך שצעקת שהזבובים יעזבו אותך, מיררת בבכי שיעזבו אותך ואני חשבתי לעצמי שזבובים באים לאדם מת שיעזבו אותך אתה הרי חי...

חזרתי הביתה בעודי מסתכלת על הכורסה שלך, על הכוס אשר מונחת על השידה בצד מלאה מחציתה בערק אשר כעסתי עלייך בכל פעם ששתית, אך כרגע אתה אפילו לא פה שאכעס עלייך, שארים את קולי...

לישון בלילה כאשר אינך פה להגן עליי, לישון באלכסון על מנת להרגיש את הצד שלך ולשאול את עצמי איך הגעתי לזה?
לשחזר כל רגע שלנו ביחד השנים שחלפו מאז שנתת לי את הפרח הראשון ועד אתמול בבית חולים שאמרת לי שמרי על הילדים...

ובכן...הגיעה השבעה כולם באים מצפים לראותי בוכה אבל אני לא, למה אני לא בוכה עלייך? הרי אף פעם לא הייתי חזקה תמיד היה לי אותך למה שאתה לא פה אני חזקה?

שהסתיימה השבעה הלכתי למיטה לא חשבתי על הרגעים שלנו על הדברים שעברנו רק על אותו רגע בבית חולים אשר מלאך המוות ריחף מעלייך שהסתכלת עליי, פנייך היו כה זוהרים נראית לי לרגע כאילו לא עברו כמה שנים...

ולראשונה בחיי כן התאבלתי עלייך, האדם שהפך את חיי למושלמים אולי לא הערכתי אותך מספיק את מבטיך האוהבים אשר הבטתי עלייך והסטתי את עיניי כי הרי אני רגילה לדבר אך לא אתה כבר לא פה..

הילדים באו בכל יום יחד עם הנכדים דאגו לי והביאו לי דברים לבית... אולי כן גידלנו אותם טוב..

רועי, הנכד שלנו בא אליי ושאל: "סבתא למה אין לך חבר חדש?" ולראשונה בחיי נעצרה נשימתי, אתה הרי יודע על כל דבר יש לי מה לענות ובאותו רגע לא היו מילים בפי עד שאביו בא ולקח אותו.. אולי אני לא באמת צריכה להיות תקועה בך אלא לחפש אהבה חדשה?

אז כן, הכרתי מישהו קוראים לו משה הוא אדם נהדר וגרוש עם ארבעה ילדים..
אבל זה לא זה, פשוט לא. אני לא מסוגלת להתבונן בו ולחפש אותך כי אתה לא שם אתה לא איתי..למה עזבת אותי? לא יכלת לחכות?

מהסוף איני זוכרת הרבה..אבל דבר אחד אני כן יודעת..
אני בדרך אלייך
אנונימית
ואוו מדהים, תמשכי כך
וואו
איזו כתיבה יפה
אני אישית מאד אהבתי
באמת כל הכבוד
כתיבה יפה, ממש אהבתי!
כתיבה יפיפה עשית תמשיכי ככה