12 תשובות
זה פשוט לא חוקי??? כי ככה כתוב בחוק????
כי אולי היא צעירה מידי ?!???
חח הרגה אותי ^^
כי יכול להיות שהמבוגר בקשר ירצה רק לנצל אותה
שואל השאלה:
אבל למה זה לא חוקי אם שני הצדדים מסכימים ואוהבים?
אנונימי
כי רוב הסיכויים שלא
למה שגבר בן 20 ירצה ילדה בת 13?
זה רק כי הוא פדופיל והוא מעוניין לנצל אותה
רוב הסיכויים שהוא לא באמת אוהב אותה
היי, מבחינת החוק מותר לנשים/גברים לצאת מגיל 16 עם מעל גיל 18 אך יש אזהרת 'חשד לפדופיליה' מפני שמבחינת ת.ז אין עדיין 18 ולכן אין חוקיות מוחלטת. אך אם זה מתחת ל-16 עם 18 פלוס? זה אפילו מבחינה הגיון קצת לא מסתדר. הראש שונה וגם המחשבה מאוד משתנה בכמה שנים האלה עד גיל 16. בעוד שגיל 16 הוא גיל שכבר ההבנה נתפסת כמעט כמו בגיל 18. מקווה שעזרתי :)
תשמע, זה לא שאם בת 15 תשכב עם בן 20 אוטומטית יעצרו אותו. רק אם היא תתלונן. בוא נצא מנקודת הנחה שהיא לא מתלוננת כי זה נעשה בהסכמה, לדעתי זה בסדר.
אישית שכבתי עם מישהו בוגר ממני ולא יכולים לעשות לו כלום. החוק יותר מורכב ממה שהוא... אם שני אנשים באמת רוצים את זה... זה לא כזה קריטי
אם היא מעל 16 אז להיות עם כל גיל זה חוקי
פשוט גיל ההסכמה זה גיל 16
כי זה לא חוקי. לקטינים, מה לעשות, יש שיקול דעת של קטינים. ברור שיש חריגים אבל רוצים לקחת ליתר בטחון. עד שילד מגיע לבגרות הןא כפוף לחוק ובאחריות המדינה לא רוצים שיקרה לו משהו. הרבה מהמקרים האלו זה פדופיליה יחסי מרות וכו. הבחור/ה מפחדת לדווח כי היא מפחדת מבן/ת הזוג שגדול/ה ממנו/ה. החוק החליט שגיל 16 זה הגיל האופטימלי לקבל החלטות כאלו בעצמך, כי זה הגיל הממוצע שבו בן אדם יכול לקבל החלטות כאלו מבלי לפחד, ושידע לעמוד על שלו. אתה חייב לציית לחוק הזה, לא משנה אם אתה קטין או לא, צריך לכבד את שני הצדדים.
אם הם רוצים להיות ביחד, שיהיה להם בכיף, אבל המדינה לא מחוייבת לדאוג לאותה בחור/ה במקרה של פגיעה, כי היא/הוא עבר/ה על החוק (כמובן לא במקרה של הטרדה או אונס, אלא במקרה שזה בא משני הצדדים)
אנונימית
אם לא אצליח לעמוד על שלי אפשר לשבת על שלך?^
זוגיות, בלי יחסי מין וכו. זה בסדר לחלוטין.
תזכרו שבגיר וקטינה יכולים להיות גם בן 18.5 ובת 17.5, זה נראה למישהו פה לא חוקי?