13 תשובות
וואי אני בדיוק שומעת שיר שלה איזה קטע..
ולשאלה- אל תנסי להיות כמוה, תהיי מיוחדת.
שואל השאלה:
אנונימי אני לא חיה בסרט אני הכי מציאותית שיש איזה סרט בדיוק-_- רק אמרתי שאני ממש מקנאה בה כי היא באמת נראית מגניבה בטירוף והיא עצמה וכולם אוהבים אותה בגלל זה והיא גם ממש יפה ויש לה סטייל מטורף :-(
אני יודעת שיש לה בעיות אבל למי אין?
אנונימית
שואל השאלה:
אני לא מנסה להיות כמוהה ואני גם לא אנסה כי אני אראה אמו ילדת סנטר קרינג'ית בת 12 /:
אנונימית
למה שתרצי להיות בילי אייליש?
אחותי את כתבת "אני רוצה להיות בילי אייליש", מה ציפית שיכתבו לך? שתעשי ניתוחים להיות כמוה ואז תהרגי אותה ותקחי לה את המקום? פשוט תהיי מי שאת.. סטייל בבגדים ודברים כאלה אפשר לשנות בשניה (וחוץ מזה היא ממש לא היחידה שמתלבשת ככה, אז אם את לא אוהבת את המוזיקה שלה כמראה שאת סתם רוצה להיות "מגניבה" ולהתלבש ככה.. את לא רוצה להיות היא.)
שואל השאלה:
כי שוב פעם היא אדירה
היא מתלבשת איך שבאלה וזה נראה ממש נוח וזה סטייל משוגע ואם אני הייתי מתלבשת ככה היו צוחקים עליי, היא ממש יפה ככה שלא משנה מה היא לובשת זה נראה טוב, היא מגניבה בטירוף ראיתי כמה קליפים שלה והיא נראית הבן אדם הכי מגניב בעולם שכולם אוהבים אותה ורוצה להיות לידה והיא מהממת ואני קנאית ._.
אנונימית
אז סבבה, את רוצה ביטחון עצמי בשביל להיות מי שאת באמת בלי לפחד מה יגידו עלייך.. זה ממש לא אומר שאת רוצה להיות היא.
שואל השאלה:
אני לא רוצה לקחת לה את המקום, אני לא מתכוונת בכלל לקריירה המוזיקלית שלה כי אני לא אוהבת את הסגנון מוזיקה שלה בכלל. לא יודעת למה בכלל שאלתי את זה, אני מניחה שרציתי להרגיש יותר טוב עם עצמי, לא שזה עזר.
אני מתכוונת שהיא נראית בן אדם אדיר באישיות ובחיצוניות ופשוט שוב פעם, אני בן אדם קנאי. וגם אם אני אגיד את זה לחברות שלי כולן יצחקו עליי אז הנה אני אומרת את זה פה באנונימיות
אנונימית
לצאת מהסרט שאת חיה בו
אנונימי
את לא כי את ישראלית
להיות עצמך.
אנונימי
לצאת מהסרט שאת חיה בו
תהיי עצמך. נכון בילי היא בן אדם מדהים אבל גם את!