10 תשובות
לאף אחד לא מגיעה התנהגות כזאת.
ממליץ לך לחפש עבודה להתעסק בה עד הצבא. ולהתרחק כמה שיותר מהבית.
שואל השאלה:
הבעיה שאני גם גרה עם אח שלי ואמא שלי, ואיתם אין לי בעיה, זה רק הוא שימות אמן בעזרת השם עוד היום
אנונימית
כנראה שזה משהו שאת צריכה לעבןר, תשתדלי לא לייחס לזה יותר מידי משמעות מבחינתך אם כמה שזה קשה. יבוא יום והוא יבין שהוא טעה. ובכל זאת, זה אבא שלך, שישאר לך כבוד אליו, לא חייב לדבר עליו ככה גם אם הןא פוגע בך. מקווה שיהיה בסדר, בהצלחה :)
שואל השאלה:
כבוד אליו? למה בגלל שהוא אבא שלי לא משנה מה הוא יעשה אני צריכה לכבד אותו? את אמיתית?
אנונימית
מצער אותי לקרוא את זה. כמובן שהתנהגות כזו לא מגיעה לך, יתכן והתנהגת בצורה מסוימת שגרמה לו לכעוס אבל שום דבר אינו מצדיק צורת דיבור כזו של הורה לילד ולהיפך. לקראת הגיוס אם את רוצה את יכולה לבקש בסיס סגור, כך תצאי הביתה רק בסופי שבוע ובעצם "תגורי" בבסיס יתכן שבשבילך זה יהיה טוב וגם בשבילו כי לעתים המרחק פתאום מעורר געגוע והגעגוע מעלה חרטה או כל רגש חיובי אח שיכול להביא לשיפור היחסים . לגבי ההתנהגות האם יש אמא בתמונה? שאולי יכולה לגשר בניכם ולהבין מאיפה ההתנהגות שלו נובעת, אחרת רק יועצת אם יש לך אפשרות לפנות לאחת כזו אפילו באחד הפורומים המקצועיים באינטרנט שיכולים לכוון אותך בצורה יותר מקצועית.
תשמעי, את אפילו לא יודעת כמה אבא שלי פגע בי מילולית, פיזית ומינית. היו ימים שייחלתי לו שימות ולא רציתי אותו בחיים שלי. כל בן אדם טועה, לכל בן אדם יש היסטוריית חיים שאת לא יכולה להיות בטוחה מה היא. הוא אבא שלך, את חלק ממנו, אני בטוחה שאם חס וחלילה יקרה מה שאת רוצה את תתחרטי על זה כשתגדלי. זה בסדר להגיד דברים כאלו שאת בכעס, אבל בפרופורציה.
שואל השאלה:
לא אני לא בכעס, אני אומרת את זה ממקום הכי אמיתי, נמאס לי מהבן אדם ואני לפעמים יושבת ומדמיינת כמה החיים שלי יכלו להיות יותר טוב בלעדיו
אנונימית
לחיות בלעדיו ולאחל לו למות זה שתי דברים שונים . :)
שואל השאלה:
אז גם אני מאחלת לו למות
אנונימית
אני מצטערת לקרוא את מה שאת רושמת.
אני חושבת שכדאי לך לנסות להתגייס לבסיס סגור, ותנסי לעבוד בסופשים כדי להרוויח כסף.
אם זה מגיע למצב קיצוני, תנסי לבקש עזרה, לא יכול להיות שיתנהגו אלייך ככה.