5 תשובות
שואל השאלה:
ומצטערת על החפירה
אנונימית
נשמה תנסי לא לחשוב עליו ולשחרר ממנו..
אני יודעת שזה קשה אבל זה מה שהכי טוב לך כרגע
גם הוא לא יגיע לרמה שלהן וזה לא בסדר שהוא מתייחס אלייך כמו ידידה
אני מבטיחה לך שאת תמצאי מישהו שיקבל אותך עם כל הפגמים שלך, ויאהב אותך כל כך.
את עכשיו פשוט אחרי הפרידה שלכם, ואת חושבת שזה בלתי אפשרי וזה נורא לגיטימי.
אבל זו סה"כ תקופה כזו, את עוד תראי כמה אנשים ירצו אותך וירדפו אחרייך בעתיד עם כל הפגמים שלך. כי בכולנו יש פגמים, ואני בטוחה שגם האקס שלך לא היה מושלם.
פשוט תזכרי שזוגיות באה והולכת, ואת עוד תמצאי את האחד בשבילך שיאהב אותך אפילו יותר מהאקס.
אהלן, אחרי פרידה המוח שלנו מייצר בולשיט מסוג "ומה אם אף אחד לא ירצה אותי בחיים?" "ומה אם אני לא מספיק טובה?" "ומה אם אני לא ראויה לאהבה?" וכו וכו וכו.
כפי שנאמר בהתחלה-זה בולשיט שהמוח מייצר כדי להסתגל למצב החדש, זו צורת התגוננות.
נוסף על כך, רק אחרי פרידה אנחנו מתחילים לפתח תסמיני גמילה ואנחנו חווים קריזים (התקפים) שגורמים לנו להתגעגע ולחשוב שזה האדם האידיאלי עבורנו. אנחנו מכורים אליו ומוכנים לעשות הכל כדי להשיב את המצב לקדמותו.

חשוב להבין שהמחשבות שלנו באות לנו באופן טבעי, ואנחנו לא 'חושבים' אותן. ואנחנו גם לא 'מרגישים' את הרגשות שלנו-הצורה המדויקת היא שהרגשות עוברים דרכנו ואנחנו הכלי שלהם.
לכן את צריכה לתת לרגשות שלך לעבור דרכך פשוט ולא לנסות להיכנס בהם עם "מה אם" ונסיונות כוזבים להחזיר את הגלגל.

הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות עבור שניכם, ואפילו עבור שהקשר הזה אולי ישתקם זה לנתק ממנו כל קשר.
זה אומר בלי להיכנס לפרופיל שלו באינסטגרם/פייסבוק/ווצאפ, זה אומר בלי חברים משותפים, זה אומר בלי לשלוח לו הודעות. את יכולה לכתוב כל מניי דברים שעולים לך לגביו במחברת ולעקוב אחרי ההתקדמות הרגשית שלך איתו.
מה את עושה בזמן שאת לא בקשר איתו? את מתפתחת. עושה דברים בפעם הראשונה, לומדת דברים חדשים, חווה חוויות חדשות, מעשירה את החיים שלך.
למה זה כלי מטורף? כי האקס שלך היה רגיל שעד עכשיו אתם מדברים, והוא גם משוכנע שאת הולכת לשלוח לו המון הודעות ומכך את כבר "שלו" והוא לא צריך לנסות להשיג אותך או בכלל להתגעגע אלייך כי את זמינה עבורו ואת רק מחכה לו.
כשאת מתנתקת, כל המשחק משתנה לטובתך. הוא לא מבין מה קורה והמרחק הזה נותן לו זמן להבין איך זה לחיות בלעדייך (וגם לך, כמובן).

יש לי עוד המון מה לומר בנושא, אם תרצי את מוזמנת לכתוב לי בפרטי. יותר מאשמח לדבר איתך! (: