6 תשובות
אם הרופא אמר כנראה שזה בסדר
כן
לדעתי אפשר כוסית קטנה אם זה בשביל החג. יחד עם זאת אני מאד לא ממליצה על הכדור עצמו ומאחר שאני לא יודעת אם את מודעת לסיכונים אני מעוניינת ליידע אותך. לקחתי את הכדור הזה לפני הרבה שנים. אני לא ממליצה. הוא מייבש את העור אבל מאד מסוכן לכבד. מה שלא מספרים עליו הוא שהוא מחריף כל חוסר איזון נפשי שיש לך אם יש לך. אם יש לך חרדות, גם קלות הוא יהפוך אותך לחרדתית מאד. אם יש לך דיכאון קל הוא יחריף את הדיכאון. עשו על זה הרבה מחקרים בעבר ובסוף החוקרים היו שנויים במחלוקת ולכן לא עשו ריקול לכדורים. מהניסיון שלי זה ממש לא שווה את הסיכון.
אני מאד ממליצה לך לנסות דיאטת רו פלוס בשר עוף. זה מאד בריא ויכול לנקות לך את עור הפנים.
בדיאטה את אוכלת הרבה ירקות פרי או שניים ליום קטניות מעט אגוזים ושקדים והמון מים. רצוי בשר עוף ללא הורמונים ואנטיביוטיקה וביצי חופש. אם את צריכה משהו מתוק את יכול לקחת פרי או לעשות כדורי אנרגיה קטנים מעיסת תמרים אגוזי פקאן קקאו כף שמן קוקוס וחמאת שקדים ולגלגל בקוקוס. כדור או שניים זה כמו מקופלת בלי סוכר ובלי חלב. להימנע מחלב פרה שמלא בהורמונים ומבלבל את המערכת ההורמונלית ובחודש הראשון להימנע מלחם ואורז. אפשר מס כפות אורז מלא אם את מרגישה שקשה לך.
תפריט: חביתה בבוקר במחבת שמן זית וסלט עגבניה מלפפון גזר חסה שמן זית לימון. ביניים: תפוח עם כף חמאת שקדים ללא סוכר וכפית קקאו. צהריים חזה עוף עם פפריקה ופלפל שחור שעועית ירוקה. טחינה בצד. תבלינים. ביניים כדורי אנרגיה ערב סלט גדול או ירקות מאודים או מרק קטניות אטריות שעועית. אפשר סלטים חופשי פירות מעט.
ליטר וחצי עד שלוש ליטר מים ליום
שואל השאלה:
האמת ששמתי לב שפתאום יש לי יותר חרדות ובכללי מצב נפשי פחות טוב אבל בחיים לא קישרתי את זה לכדור
אני אחקור קצת על הדיאטה ואחפש תחליפים כי אני אלרגית לבוטנים, אגוזים, שקדים, שומשום וגרעינים
ואני רגישה ללקטוז אז אני שותה חלב סויה (אבל אני כן אוכלת מוצרי חלב עם כמות קטנה של לקטוז)
וממש תודה על ההשקעה של התשובה שלך (:
אנונימית
בשמחה. גם אני רגישה ללקטוז. אני לא נוגעת בחלב בקר וגם לא ממליצה עליו. יש בו הורמונים שנותנים לפרות. לפעמים אני אוכלת גבינת עיזים. מקווה שעזרתי בנוגע לכדור. אם תחליפי אותו בדיאטה בריאה זה יכול להיות לך מאד מועיל.