6 תשובות
עסקים בכללי.
לא חייב לעבוד במשהו, אתה יכול לסחור בנדל''ן, להשקיע בכל מיני דברים.
אנונימי
אתה כאילו מנסה למצוא תוכנית ב בגלל שאתה עצלן? אז לא. אין. הצלחה כרוכה בעבודה קשה. המון עבודות שלא צריכות בכלל עבודת בגרות יידרשו כזאת, לא בהכרח רוצים אפילו מאיות, העיקר לראות שהבנאדם יש לו כוח רצון.
אז אם אתה מתכנן להיות עצלן ולהתבטל ולקום בבוקר עשיר, לא עובד ככה חיים שלי
שואל השאלה:
חיים שלי אני השקעתי וכתבתי והבאתי 90 ומאיות כל השנה אין לי כבר עצבים לזה אין לי
אנונימי
שואל השאלה:
אני כיתה י' אני באמת לא סתם מתלונן
אנונימי
כיתה י? מה הבעיה ללמוד עוד שנתיים? כל עוד פא תקבל איזו ירושת ענק אין סיכוי שתוכל להתבטל בבית ולהרוויח כסף, לפחות לא עכשיו
ברור שיש, אבל רוב האנשים לא יעבדו במקצועות האלה, ושם זה בעיקר עניין של מזל. אם אתה רוצה להבטיח לעצמך חיים בינוניים+ אז עדיף לך להשקיע ולהוציא לפחות תעודת בגרות. אני מאוד משקיעה בלימודים ומתכננת ללמוד באוניברסיטה טובה ולהשקיע גם שם, רק כי אני רוצה שתהיה לי רשת ביטחון, להבטיח לעצמי לפחות חיים סבירים, ועבודה טובה. אני עכשיו בכיתה יב ועד עכשיו הצלחתי יופי, וכן, יש שביזות, ואין כוח ללמוד לפעמים אבל זה הסוף ואין מה לעשות, צריך להשקיע, חבל לוותר עכשיו. כנ"ל אליך, ובמיוחד אליך. באמת יפה שהצלחת עד עכשיו בלימודים אבל האמת היא שרוב מה שעשית עד עכשיו לא משנה בכלל, לפניך עוד השנים החשובות ביותר-יא ויב, זה דווקא הזמן האמיתי להשקיע. יש לי חברה שאמרה לי שכל החטיבה הייתה ממוצעת, ולא השקיעה הרבה אבל מהתיכון החליטה להשקיע.