6 תשובות
תנסי לשים לק עם צבע.
שבוע טוב וחג שמח! :)
מרחי לק יפה על הציפורניים, בצבע שאת אוהבת או עם קישוט יפה - שממש יהיה חבל לך להרוס, וככה את לא תגזזי ולא תאכלי את העור שמסביב במטרה לא להרוס את הלק היפה.
מציעה לך גם למרוח מרה לא רק על הציפורן עצמה, אלא גם על העור שמסביב - ככה גם לא תוכלי לאכול את העור שמסביב בשל הטעם המר.
והכי חשוב זה משמעת עצמית, כל פעם שאת מתחילה לאכול את העור שמסביב או את הציפורן מהר תפסיקי, תחזיקי את עצמך ותתעסקי במשהו אחר - קשה אך לאט לאט זה יעזור. אפשר אפילו להגיד למישהו קרוב כמו אמא או אחות או חברה שכל פעם כאשר הן רואות שאת מתחילה לאכול את העור שמסביב או את הציפרון שיעירו לך ויאמרו לך להפסיק.
בהצלחה :-)
תוכלי לראות הרבה תשובות שניתנו לשאלות בנושא בתגית "כסיסת ציפורניים".
טוב תשמעי ל, אני בת 16 עוד ממש מעט, ואני מאז שזוכרת את עצמי קוצצת ציפורניים, וזה תמיד ביאס אותי, לא משנה כמה העירו לי, זה לא עזר, הייתי ממשיכה, המחנכת שלי, ראתה שאני קוצצת, והציעה לי פתרון, כי גם היא קצצה שהייתה קטנה יותר.
ותכלס זה ממש עזר!
יש לי ציפורניים, אז תשמעי ממני, משהו שבאמת עבד כבר לשתי נשים.
אז ככה, כל פעם שאת מרגישה דחף שאת חייבת לקצוץ, או שהאצבע שלך כבר בפה, את הולכת לשירותים, כן כן, לא מתעצלת, ומורחת קרם ידיים, את לא מבינה אפילו כמה שזה מוריד את החשק!
פתאום את רואה כמה האצבעות שלך מכוערות, וכמה שהציפורן והאצבע נהיו כאלה רכות, שזה מגעיל אותך, ממש מגעיל אותך להכניס את היד לפה.
טוב, בהצלחה:)
מקווה שיילך טוב. אני מבינה אותך כמה שזה מבאס לגמרי.
היי אני ממש מזדהה איתך. גם לי זה קרה והפסקתי ואני יודעת שבטח כולם יציעו לך פתרונות כמו לק או מרה או אפילו לשים פלסטרים על האצבעות אבל תאמיני לי זה לא מה שבאמת עוזר. לדעתי הפיתרון הכי שימושי זה פשוט להחליט עם עצמך שאת מפסיקה. בדרך כלל כשיש לך דחף או כשממש מתחשק לך לכסוס או לאכול את העור שמסביב אז תנסי להעסיק את הפה למשל בלעיסת מסטיק או משהו בסגנון. אם לפעמים קורה לך שאת אפילו לא שמה לב ואת כוססת אז אני מציעה לך שפשוט תגידי לאנשים להעיר לך בכל פעם שהם רואים אותך עם יד בפה.

אני מקווה שעזרתי.. בהצלחה:)
אנונימי
מדריך טוב עם כמה שיטות, אולי יעזור! בהצלחה:)
אני