6 תשובות
מהשאני יודעת זה שאומרים שמה שקורה בחלומות קורא ההפך במציאות
מהפאן הפסיכולוגי אני יכול לומר לך שיש לפעמים סיוטים כי המוח רוצה לתרגל מצב של משהו רע וככה הוא מתכונן טוב יותר למצבים
אומרים שמרדף בחלום מסמל בריחה של החולם ממשהו שקורה לו במציאות, תת המודע ממליץ להתמודד עם הבעיה פנים מול פנים ולהפסיק לנסות להסיט את תשומת הלב שלך ממנה.
גם בחלום השני הייתה בריחה, כנראה שהפדופיל סימל את הבעיה בחלום.
שואל השאלה:
אבל איך אני יכולה לדעת מה זה אומר הפרופיל הזה?
אנונימית
לפי הפסיכולוגיה חלום מורכב מסמלים שלהם יש משמעות, ואת הסמלים בחלום ניתן לפרש את משמעותן. הפירוש של כל סמל משתנה במעט מאדם לאדם, והסמל יופיע לרוב בהקשר לסיטואציה, או דבר שעשית בחיי העירות שהשפיעה עליך.
בחלום הראשון: תחילה זה שאת נמצאת עם חברים מייצג את היכולת המדהימה של החולם להשתלב בכל סביבה חברתית אליה יגיע, לרוב את מצליחה להפגין כלפי הסביבה משהו לא שיפוטי, מקבל ותומך. כמו כן, החברים שלך רואים אותך כמישהי שניתן להישען ולסמוך עליה. זה שאת בורחת מייצג סיטואציה מחייך שאיתה את חוששת להתמודד (יכול ליהיות עם החברים שלך, או אולי דילמה מוסרית). זה שאת על כביש מסמל דרכים שונות שבחרת ללכת בהן במהלך חייך, והוא רומז כי את התחלת ללכת לכיוון מסוים ועכשיו הוא מרגיש מעט מבולבל בנוגע למטרה. הכביש בחלום בא לומר לך שאולי הגיע הזמן לקחת מטרה אחרת, ושלא מאוחר מדיי לשנות את הדרך שלך. המשטרה שממנה את בורחת מסמלת דברים שמציבים לנו גבולות בחיים. יכול ליהיות שקיימים אצלך גבולות שמגבילים אותך, ושאת רוצה "לברוח" מהם. סמל הריצה בחלום שלך מיצג שינוי שאת אולי עוברת או תהליך התקדמות מהיר שאת לוקחת בו חלק, מה שאומר שאולי היה אצלך שינוי מהיר בתפיסה הערכית שלך, ובאיך שאת רואה את הגבולות הפנמיים שלך. זה שהגעת לפיצריה מסמל את הדברים החברתיים שאת אוהבת לעשות, וזה מרמז שאת אדם חברותי שאוהב לחלוק עם אחרים ולשתף אותם בדברים הטובים שקורים בחיים שלך.
לפי החלום שלך ניתן להבין שכנראה יש לך דילמה הקשורה לערכים שלך בנושא חברתי, יכול ליהיות שאולי עשית משהוא בניגוד לערכים ואדם אחר נפגע מכך, או שפרצת את הגבולות שלך ואת לא מרגישה עם זה בנוח. פירוש החלום בא לומר לך שאת עוד יכולה לשנות את הדרך שלך ולצאת מהגבולות הרגילים שלך, ואילו רבת אם משהוא או שאכן היה לך מקרה שהלכת כנגד הערכים שלך את עוד יכולה לתקן את הטעות שלך (אם היתה) וללכת בדרך אחרת.
שואל השאלה:
וואו כל כך כל כך תודה זה מרגיש כל כך נכון וממש מתאים לסיטואציה שלי בחיים עכשיו
מעניין שזה אומר לי שכאילו לא מאוחר לשנות את ההחלטה והבחירה החדשה שלי למרות שאני דווקא כן מרגישה שאני צריכה את השינוי הזה
אנונימית