11 תשובות
כי לאנשים נמאס שאומרים להיות מקלונים אנו לא מקלונים אנחנו בטטות/קציצות וכך נשאר למי אכפת מבריאות איי
מודל היופי הוא כל הדוגמניות שרובן מנותחות וגם מאוד רזות .
חוץ מזה שחצי מהטרנד הזה הוא בגלל נטע ברזילי
שואל השאלה:
למה יש גם הרבה דוגמניות עם חיטוב קל
אנונימי
גם להיות מלאה לא אומר שאין משקל בריא , רק אומרת .
מסכימה איתך לגמרי זה מפגר! זה כבר לא עניין של טעם או העדפה אלא עניין בריאותי והם מתעלמים מזה ומתייפיפים
אז למה שבן אדם מעשן 3 קופסאות אף אחד לא מעיר לו על זה? "שיעשה מה שהוא רוצה לא אכפת לנו חיים שלו" אבל מעניין מאוד שאתם רואים מישהו שמן פתאום כולם פרופסורים למדעי התזונה ובריאות הגוף מתחילים לייעץ מה בריא ומה לא בזמן שאתם אוכלים ביסלי ושותים קולה אבל העיקר שאתם במשקל תקין אז אתם בריאים. חוץ מזה אף אחד לא מעודד את זה. פשוט לא בעד לתקוף אנשים ולהעיר להם ולהתערב להם בחיים על המשקל שלהם גם אם הם obese, במיוחד שבדור של היום שכל דוגמנית שהיא לא 45 קילו לא שווה יריקה.
אנונימית
יש עודף משקל מסוכן ויש עודף משקל לא מסוכן בכלל. שאתה שוקל קצת יותר ולא "רזה", אתה עושה ספורט, אוכל בריא (לא בריא 100% אבל כן מקפיד על אוכל טוב)... אתה עדין בריא. יש אנשים שיראו לך שמנים מאוד אבל הם בריאים ועושים ספורט ואוכלים בסדר, פשוט הרבה. זה לא אומר שהם יכולים למות כל רגע ולהסתכן במחלות. "אנשים שמנים צריכים לדאוג לבריאות שלהם"- את לא יודעת מה הם אוכלים או אם הם עושים פעילות גופנית.
זה לא מדויק, עודף משקל קל בריא יותר מתת משקל או ממשקל שקרוב לתת משקל, וזה מוכח. ככה שהמודל הוא אנשים פחות בריאים ממה שהם יכולים להיות אם הם היו שוקלים קצת יותר
שיעשו מה שהם רוצים ושימותו מהר יותר