30 תשובות
אני התאהבתי בחברת אינטרנט... היא הבן אדם היחיד שהצליח לעצור אותי מלעשות לעצמי דברים נוראיים, היא מוכשרת, מצחיקה, חמודה, היא נהדרת בכל מובן חוץ מחוסר הערכה העצמית שלה כלפי עצמה...

אני עדיין מאוהב בה... היא פשוט כל מה שאני אוהב בבן אדם אחד.
אנונימי
כן
הוא היה בכיתה שלי וישב לידי, נהיינו ידידים מאוד טובים והיה לי קראש עליו אבל הייתה לו חברה, כמה זמן אחרי שהם נפרדו סיפרתי לו על הרגשות שלי ומסתבר שגם לו היה רגשות אליי והכל היה מושלם,
עד שהוא בגד בי
הסוף
אנונימית
ישבתי לידו בכיתה .. וסוג של התאהבנו אחת בשנייה וכל הכיתה ידעה מזה :(...
עכשיו אני מסתכלת לאחור וצוחקת על עצמי כי הוא אחד הסנובים והמתנשאים..
התאהבתי במישהי. באותו היום שהבנתי שאני מאוהבת בה התנשקנו. הייתי בהיי והיינו במערכת יחסים מסובכת במשך שנתיים וחצי פלוס מינוס. אהבתי אותה והיא פחות אהבה אותי וזה היה מורגש אבל היה לי קשה לקלוט את זה כי לא הייתי מוכנה לקבל את העובדה שזה ייגמר מתישהו אז נתתי לעצמי לחיןת בסרט נחמד שיהיה בסדר והיא עוד תהיה שלי. יש לציין שהיא הייתה משחקת בי המון: נשיקות, שיחות קיטשיות וכו, ואז יום אחרי בקושי מדברת איתי. ואז נהיה לה חבר והמציאות הכתה בי, היא לא שלי, היא לא תהיה שלי. לקח לי חצי שנה להתגבר והנה אני כאן, שרדתי את הגיהנום הזה. נשאר קצת משהו אבל מיזערי ממש.
אנונימית
וואיי כןן בקרוב משפחה זה היה פשוט הרגשה מדהימה והזויה
אנונימית
כן
אין סיפור ממש על זה.. אם אזכר בפרטים אערוך..
הייתי מאוהבת בידיד שלי במשך שנה והוא לא ידע מזה..לא ציפיתי ממנו לכלום כי הוא היה מין טיפוס נכה רגשית כזה ופשוט נתתי לזמן לעבור. ופתאום התחילו התקרבויות והתרחקויות..היו ימים שהרגשתי שקורה בינינו משהו וימים שלא.הוא היה טיפוס כזה אז פשוט התרגלתי לזה והסתפקתי במה שיש.
לפני 3 חודשים היה לנו טיול של שבוע עם כל השכבה ובתחילת הטיול הוא נתן לי להיות איתו במיטה ולהתכרבל איתו וללטף אותו וזה היה הרגעים הכי מדהימים בחיים שלי..לא ידעתי מה זה אושר עד שהגעתי לזה כי הוא פשוט טיפוס שמרחיק אנשים ממנו אבל אי אפשר לא לאהוב אותו והוא בחר בי והוא קרא לי לבוא ולהיות איתו והאהבה אליו התחזקה ממש..ופתאום בהמשך הטיול שקרה משהו לחברה שלי היא הלכה לקבל עידוד ממנו והוא עזר לה כי הוא מכיר אותה יותר זמן ממני והם חברים טובים והם התחילו איכשהו להתקרב..בלי יותר מדי דיבורים,הם נהיו זוג..
השבוע הזה של הטיול היה הדבר הכי טוב והכי רע שקרה לי בחיים.
הם בזוגיות עד עכשיו והם מתקרבים מיום ליום ואני מרגישה שאני מתחרפנת. אני לא מפסיקה לשחזר את הרגעים שלנו ביחד ולבכות ולהתפלל לחזור לרגעים האלה בטיול..אני לא מראה את זה אבל הוא כל החיים שלי..לא יודעת להסביר את זה. אני פשוט מאוהבת בו ומכורה אליו ברמות לא הגיוניות.
זה פשוט לקום ולחשוב עליו ולהיות מאושרת רק כי הוא פתאום מזפר לי משהו על עצמו או מתקרב ואני פשוט מרגישה שכל האושר והחיים שלי תלויים רק בו ולא יודעת מה לעשות. אפילו את האפשרות לוותר עליו ולהמשיך הלאה אני לא מסוגלת כי יש בי עוד תקווה שיקרה משהו כמו מטומטמת.
קיצר סיוט..אהבה זה חרא):
אנונימית
תחילת שנה שעברה (הייתי בכיתה י') התאהבתי בילד מהשכבה, חודשיים אחרי שהיינו זוג ירד לי ממנו ועכשיו אני לא מאמינה שהתאהבתי בו. אחלה של סיפור אהבה סך הכל
התאהבתי במישהי, היא פשוט מושלמת.
היא בכיתה שלי, פעם ראשונה ראיתי אותה באינסטגרם וחשבתי שהיא יפה אבל כשראיתי אותה במציאות וראיתי איך היא מתנהגת, התאהבתי בה, באופי המדהים שלה.
אנונימית
אני מאוהבת בשנת צהריים
כן.. ועוד אחרי שהוא צחק עלי ופגע בי בגלל המשקל שלי
איזה סתומה
אנונימית
החבר הכי טוב שלו רצה אותי והזמין אותי ליציאה עם חברים שלו. לא היו לי הרבה חיי חברה או ידידים באותה התקופה אז הסכמתי למרות שלא הייתי בקטע שלו. אז שם הכרתי את אחד החברים שלו, שהיה אז לטעמי- גבוה, מצחיק וחרא. ממש חרא. בסוף הערב כבר מצאנו את עצמנו הולכים כשהוא שם עליי את היד שלו, וככה היה שבוע של מגע בקטנה עד הנשיקה הראשונה שלנו. ידעתי כבר מראש שהסיכויים אפסיים שזה יחזיק להרבה זמן, אבל בחרתי להמשיך כי רציתי להתנסות. אחרי יומיים הוא הוריד ממני את הבגדים וירד לי. פשוט ככה, ולא ביקש כלום בתמורה. ואז באמת הרגשתי את הלב שלי לאט לאט מרגיש מתמלא ברגשות אליו למרות שהרגשתי קצת לא בסדר שנתתי לו להפשיט אותי אחרי יומיים. עם הזמן ההתנהגות שלו הפכה למוזרה, הוא הסתיר ממני דברים וכבר נגמרו לנו הנושאי שיחה. המשכתי את זה רק כי המגע המיני בנינו היה מדהים ובאמת מה שאני צריכה בשביל להיות מסופקת, הוא ידע בדיוק איזה מילים להגיד ואיך לגעת לי בנקודות הרגישות למרות שאני בטוחה שלא התכוון לשום מילה שלו. בסוף זה נגמר כשהוא נפרד ממני כי אנחנו לא מתאימים "והוא לא בנוי לקשר", אבל עדיין כמה זמן אחר כך הוא התקשר אליי באמצע הלילה ובא לענג אותי, אמר לי מילים יפות שרמזו על זה שהוא נתגעגע אליי אבל בבוקר שכח מהכל והכחיש. הוא דפק לי עוד קטעים מגעילים שגרמו לי לראות את הפרצוף האמיתי שלו- האופי שלו הוריד לי כבר ברמות שהצלחתי להבין שלא משנה כמה הוא טוב במיטה כל הנזק שהוא גרם לי ביחסים עם אנשים וכל החוסר אכפתיות ממש לא שווה את זה . בקיצור הבנתי שהוא לא בשבילי. כאן סיימתי בסיפור התאהבות של חרמנית
אנונימית
האנונימי שכתב את התגובה השנייה..
יש לי תחושה שאתה האקס שלי..
בכל מקרה, היה לשנינו קראש אחד על השני והוא פשוט לאט לאט התקרב אליי יותר ויותר כאילו רגשית, בסוף נישק אותי...
הוא היה איתי באותה הכיתה, התחברנו, הוא הפך לחבר הכי טןב שלי. אחרי זמן קצר שהוא היה החבר הכי טוב שלי בנוסף לזה הוא הפך לאהבת חיי, האהבה הראשונה והטהורה שלי, חבר הנפש שלי, איש הסוד שלי. הייתה בינינו אהבה עצומה שחשבתי שלעולם לא תישבר. אחרי שהוא היה חלק עצום מהחיים שלי הוא בחר ללכת, ומחבר הנפש שלי הוא הפך לאדם זר שעובר לידי בכל יום ולא מעז לחייך חצי חיוך. זה הסיפור המדהים שלי, מקווה שהסוף שלכם יותר טוב משלי.
אנונימית
שיקרתי לעצמי שאני מאוהבת במישהו כדי לשכוח ממישהו אחר עד שבאמת התאהבתי בו, התאהבתי בו ממש ברמה שלדעת כל פרט עליו רק מלחקור עליו ומבלי להכיר אותו אישית אפילו, אחד החברים הכי טובים שלו היה ידיד כזה של חברה טובה שלי אז ביקשתי ממנה לחזק בינהם את הקשר כדי להתקרב אל זה שאני אוהבת ועכשיו היא ממש מאוהבת בחבר שלו ויש לו חברה ואני עדיין מאוהבת בו וגם לו יש חברה וזה רק חלק קטן מהסיפור שלי איתו היו מיליון פאדיחות ומיליון דברים...
בבוס שלי בעבודה (צעיר) אבל עכשיו כבר עבר לי אני בלי קראש כרגע):
אנונימית
חוויה חח
אני עד עכשיו לא מבינה מה שמו לי בבקבוק.
כן. החברה הכי טובה שלי. ככה גיליתי שאני לסבית.
האהא...התאהבתי בחבר שלי
התחלנו לדבר כאן כזה והתווכחנו על אלוקים מלא וזה ואזז התחלנו לדבר כאנשים ולא רק כמתווכחים ונהיינו ידידים טובים ואז חברים טובים ואז אנשים סוד ואז התאהבנו וסיפרנו ונהיינט זוג
הכרנו מתחום משותף שלי ושל כל החברים, כולנו מכורים כבדים של הסמים, הכרתי אותו כילד טוב לב בעל חוש הומור, ילד טוב ואנרגטי. ככל שיצאנו יותר ככה גם הכרנו יותר, ככה אני הכרתי אותו יותר. נהיה לי חבל מהמחשבה שהוא חי חיים כפולים, מצד אחד משפחה, בצפר ולימודים, מצד שני מכות, סמים, ותיקים פליליים. מגיל קטן הוא הובחן כלוקה בדיכאון, קשה לו לסמוך על אנשים ובעיקר על בנות כי הוא סבל מאהבה מספיק. אירגנו אצלי ישיבה בבית ונשארנו כמה חברים עד מאוחר, כל אחד נרדם בפינה שלו ולרגע שמעתי רעש מוזר מהחדר שלי, ידעתי שהוא נמצא שם בסופו של דבר הבנתי שהוא נרדם והוא לא יכול לישון לבד, גם בבית הוא ישן עם אבא שלו. ברגע שהוא נרדם לבד הוא מתחיל לפגוע בעצמו מתוך שינה.. חיבקתי וניסיתי להרגיע אותו, ובאותו לילה נרדמנו בחיבוק. היו לי כל כך הרבה שיחות איתו, כל כך הרבה פריקות.. זה כאילו שהוא הבן אדם היחיד בעולם שמבין אותי, כאילו אלוהים שלח לי מלאך שישמור ויעזור. אני זוכרת שבאחת השיחות הוא אמר לי "לא חשבתי שיהיה עוד דבר בעולם הזה שיעזור לי חוץ מסמים" גם אני הרגשתי ככה עד שהכרתי אותו :) ❤
בהתחלה לא הבנתי מה היא רוצה. הילדה החדשה בכיתה, קצת מוזרה, עשתה רושם של אחד העפרונות בקלמר שלא חידדו כבר יותר מדי זמן. היא כל הזמן הייתה מסתכלת עליי ללא סיבה, מתחילה איתי שיחות משום מקום ומתקרבת אליי בהפסקות. ייחסתי את זה לזה שהיא מוזרה קצת, כזה אני, חכם חכם אבל טיפש בעניינים החשובים שבחיים.
במסע לפולין היא ביקשה שנשב ביחד, ובגלל שבכל מקרה תכננתי לישון ולשמוע מוזיקה רוב הזמן, הסכמתי. ואז דיברנו, דיברנו אחרי כל החוויות הקשות, כל המראות המזעזעים, וקלטתי רובדים שלא ראיתי בה קודם. המוזרות שלה התגלתה כיחודיות, הטיפשות הייתה מדומה לגמרי, וגיליתי שהיא פשוט נהנת מהילדתיות שאצורה בה. היא לימדה אותי להנות ממנה גם, והבנתי מה זה באמת כשאנשים אמרו לי שזה נראה כאילו אני נהיה טיפש לידה. אבל למי אכפת אם אני טיפש, אם אני מאושר?
פה בדרך כלל הסיפור אמור להמשיך לאיזה סצנה רומנטית ונשיקה על חוף הים, אבל לחיים יש טעם טיפה יותר אירוני, במיוחד בנושא האהבה.
באמצע המסע היא פתאום התחילה להתרחק, עברה לשבת לבד במקום אחר. הנחתי לה, אנשים מגיבים אחרת למראות שבמסע, לפעמים אדם צריך את השקט של עצמו. לא תיארתי לעצמי שאתמול בלילה בחור מהשכבה נכנס איתה לחדר. לא תיארתי לעצמי שהוא שכב וחיבק אותה, ושהיא לא הצליחה להגיד לו שהיא לא מעוניינת. לא תיארתי לעצמי שהוא נישק אותה נגד רצונה, והיא פשוט קפאה. לא תיארתי לעצמי שבערב שלפני, היא הוטרדה מינית.
אני המשכתי לתת לה את הזמן שלה, והיא המשיכה לחכות למי שתמך בה והיא סמכה עליו שיתמוך בה, ועכשיו יושב במקום אחר ולא בא לבדוק מה קורה איתה יותר מפעם או פעמיים.
בסוף המסע ביקשתי סליחה ממנה, שלא באתי והייתי איתה קצת יותר ברגעים הקשים. כמובן שלא העליתי בדעתי מה הסיבה לאותם רגעים קשים, הרי אנחנו בדיוק יצאנו מאושוויץ, רוב האנשים כאן מדוכדכים מסיבות מאוד ברורות.
היא סלחה לי, אבל כבר לא היה בינינו אותו אמון. האהבה שהיא רחשה אליי, זו שלא הייתי מודע אליה כלל, החלה מתפוגגת כמו כאב הנספים ברגע שנחתנו בארץ.
בינתיים התחלתי להתאהב בה. לא מצאתי את האומץ להגיד לה את זה, טיפש שכמותי, אז התקרבנו בתור ידידים טובים. הקשר התהדק והתהדק, והיא שהגיעה לשלהי בגרותה, החלה להיות יותר ויותר יפה. הפצעונים נעלמו והתחלפו בעור חלק ויפה, הגוף התעצב וקיבל צורה נחשקת, השיער המדובלל נהיה פחות פראי ויותר מרוסן. היא החלה להפוך מנערה לאישה.
אני אולי אהבתי אותה גם עם הפצעים והקול המתחלף, הרי האופי הוא זה שמניע את כל העניינים, אבל מרגע שהפכה ליפייפיה, לא הייתי עוד הגבר היחיד. מה שהתחיל בבחור או שניים, הפכו ליותר מעשרים מחזרים, ובזמן שהיא הייתה מוצפת בתשומת הלב, אני עזרתי לה להתמודד. איתה היא דיברה על הכל, אני הרי הידיד הטוב ביותר שלה! וכל שיחה הייתה כמו דקירה קטנה בלב, אבל כשאתה אוהב מישהו אתה רוצה שהוא יהיה מאושר, ונותן לו עצות בטעם, גם אם הן מפלחות את הרגש שלך בקרירות.
חודשים עברו, עד שלילה אחד, אחרי שחגגנו כמה חברים ישבנו ודיברנו. היא לא הייתה שתויה מספיק בשביל לאבד מודעות, אבל מספיק שתויה בשביל לאבד את המחסומים על הרגש שלה. היא סיפרה לי על אותו הבחור, שנגע בה מבלי רצונה, ועל כך שהיא חיבבה אותי בתחילת השנה, ואני יושב ומסכית, מלקה את עצמי על היותי טיפש ועיוור, שאין הוא מסוגל לראות מה קורה סביבו. מספיק טיפש בשביל להגיד לה שאני אוהב אותה, והיא מספיק שיכורה בשביל לדחות אותי בנינוחות ולשכוח מזה בבוקר המחרת. כשהיא קמה עם ראש דואב ובחילות, אני קמתי עם לב שבור ותקוות מנופצות.
ידעתי שאיבדתי את ההזדמנות שלי כי הייתי עיוור, ידעתי שהיא לא תחזור שוב, שהיא לא תגיע עוד לעולם. לא איתה.
המסר שלי אחרי כל חומת הטקסט הזאת? תהיו ערים לסביבה שלכם. אל תהססו לפנות לאדם במצוקה ולעזור לו, ואל תהססו גם לפנות לאדם שאותו אתם אוהבים ולדבר איתו על זה, לפני שיהיה מאוחר מדי.
האהבה הראשונה שלי הייתה כוזבת, אבל מי יודע מה צופן לי העתיד. נקווה שאוהבות פחות כואבות, כי כאב משתרע על הרבה מילים, וזה די מעייף לכתוב כל כך הרבה בשעה כה מאוחרת.
אנונימי
^השניים האחרונים, שברתם לי את הצורה שניכם
אנונימי
הוא תמיד היה מסתכל עליי מוזר ולא הבנתי מה הוא רוצה ממני הוא תמיד ניסה לפנות אליי לנסות לדבר איתי והייתי שמה עלי ז*ן
עכשיו הגלגל הסתובב והגעתי למצב שאני מאוהבת בו .
אנונימית
רגע מפורסמים נחשב?
כן שנאתי אותו בהתחלה , התקרבנו נהינו החברים הכי טובים התאהבתי בו והוא היה מאוהב בי למשך המון המון זמן כאילו ממש הולכים ביחד לכל מקום מדברים 24/7 נפגשים כל יום(מדברת על יותר משנה אפילו כי לא רצינו להרוס את הקשר) ויום אחד זה פשוט התפוצץ וצחקנו וזה ואז פשוט התנשקנו ואנחהו ביחד עכשיו עוד מעט שנתיים
אנונימית
אנונימי עם הסיפור של המסע לפולין, כתבת מדהים.
זה היה ההתאהבות הראשונה שלי שהבנתי גם שאני לסבית
בתחילת התיכון בגיל 15 נכנסה מישהי לכיתה והיה לה מלא בטיחון עצמי והיא הייתה מצחיקה והיא הייתה גברית כזאת וישר שמתי עליה עין ונדלקתי עליה אחרי זה גיליתי שהיא לסבית אבל במשך שנתיים היינו "החברות הכי טובות" וכל הזמן הזה אהבתי אותה ורציתי אותה כלכך אבל פחדתי מהתגובה שאם אגיד לה שאני אוהבת אותה היא תצחק.
יום אחד עשינו מסיבת פיגמות כמה בנות ונרדמתי במיטה ואחרי שעה קמתי והרגשתי מישהי מאחורי מחבקת אותי חזק ומנשקת אותי בלחי וקלטתי שזאת היא אז שיחקתי את עצמי ישנה כדי שהיא תמשיך לחבק אותי חחח אני נזכרת בזה והיתי באותו הרגע מאושרת ומרגישה פעם ראשונה בחיים נאהבת.
מפה לשם הבנתי שהיא בקטע שלי ואחרי כמה זמן אמרתי לה שיש לי רגשות אליה במשך שנתיים והיא אמרה שמהרגע הראשון שהיא ראתה אותי היא התאהבה בי ופחדה לספר לי. אחרי שבוע באתי אליה, ראינו סרט והיא נישקה אותי ונישקתי אותה בחזרה ואז היא אמרה כזה "סוף סוף את שלי" כיום אני בת 18 ומאז אנחנו ביחד כבר שנה פלוס והרגשות שיש לי רק אליה מתוך מיליון איש פשוט ממכרים אותי כל יום יותר ויותר
תודה סאדו קאטו
אנונימי
זה יותר מדי ארוך ומסובך, אספר אותו בקצרה:
היינו ביחד בכיתה ד
נפרדנו
חזרנו בכיתה ו
נפרדנו
חזרנו בכיתה ט
נפרדנו
חזרנו בכיתה יא
עכשיו אנחנו מאורסים
אנונימית