11 תשובות
מדבר איתה על זה שזה החירה שלי ושתתמודד
שואל השאלה:
ואם דיברת איתה וזה לא עוזר?
אנונימית
הייתי מסבירה לה שזה החיים שלי ואם כמה שאני מכבדת אותה הייתי מבקשת ממנה שתכבד גם אותי
אז נפגשים בסתר
שמה ז*ן ונפגשת איתו בסתר עד שאני לא בגיל שהיא מחליטה עליי
נפגשת איתו בסתר
אני יתומה אבל גם אם הייתה לי אמא הייתי שמה זין
הכל בשביל האהבה
אני חושבת שאם את חושבת שזה קשר חיובי תסבירי לה שזה לא המקום שלה להתערב לך בזוגיות ואת מספיק בוגרת לקחת על זה אחריות בעצמך ואת לא רוצה שהיא תדבר איתך על זה יותר אם היא לא מכבדת את זה תגידי לה שאם היא רוצה שאת תכבדי אותה זה צריך להיות הדדי
הייתי מסבירה לה שזה חשוב לי ושתכבד את זה.
אנונימית
נפגשת בסתר או מדברת איתה ואם היא עדיין לא מרשה אוליי יש לה סיבה טובה
קורה לי ממש עכשיו ):
אני מצדי, הייתי מציעה כן לשמור על קשר אתו, אבל בגלל שאני באה מחברה דתית, להפגש זה קצת משו שלא עושים.
במקרה שלי אני החזקתי את הקשר ממש עד הקצה, בלי שאמא שלי הסכימה, עד שגם ההורים שלו גילו על זה ולא הסכימו בשום אופן שזה ימשיך.
אז עכשיו אנחנו לא מדברים כבר שלושה חודשים למרות ששנינו ממש רוצים, אנחנו פשוט מחכים שהזמן יעבור ותהיה לי ה"חירות שלי" כמו שאמרו למעלה.

אני ממליצה כן לכבד את אמא שלך, לנסות לדבר איתה ולהסביר לה בצורה חלקה למה את ממש רוצה להיות בקשר איתו, ולנסות להבין אם המניעים שלה מבוססים או "סתם".
ואל תעשי צעדים שאת עלולה להתחרט עליהם אח''כ, אם את בטוחה שזה הבחור שלך ולא סתם חבר זמני לחודש, לכי על זה, אבל אם את עצמך לא בטוחה שיחזיק מעמד יותר מדי זמן, לא שווה לוותר על הקשר שלך עם אמא, שתשאר איתך לכל החיים.

ועוד משו: תשתפי אותו בכל הסיפור ותבדקי מה דעתו ועד כמה הוא תומך בזה, שלא תמצאי את עצמך קירחת משני הכיוונים, שתוותרי על הקשר עם אמא שלך ואז גם הוא יעזוב. זה חשוב ממש!!!

מקווה שעזרתי (:
אנונימית