11 תשובות
זה הגיוני
הכי הגיוני שיש אבל אם תמשיכי ככה אז זה לא יהיה טוב..
שואל השאלה:
אבל אנחנו לא יוצאים הרבה זמן, ואני ממש מפחדת שאני אתחרט על זה שנפרדתי ממנו אוף למה הכל כזה מסובך
אנונימית
כן אה?! חופשי מסובך..
הגיוני..
מבחינתי זה לא הגיוני. כי אם תעשי את זה כל פעם בסוף את תעדיפי לא להכנס מלכתחילה למערכות יחסים, ואז מה? תהיי בדד לכל חייך למרות שאת רוצה אהבה?
מצד אחד, אני מסכימה שזה כואב לחשוב על זה, ולא כיף להפגע אף פעם בין אם זה בתוך המערכת יחסים או מחוץ לה, אבל למה שתוותרי על מישהו שאוהב אותך ושאת אוהבת רק כי את מפחדת?
כעיקרון- בסופו של דבר כל אחד נפגע, הנחמה היחידה שיש בזה זה שכן אפשר להמשיך הלאה, זה אף פעם לא נשאר אתך לכל החיים, אוקי?
ואז כן, אולי תפגעי עוד כמה פעמים אבל יבוא רגע שיהיה לך מישהו ותתחתנו ואולי גם תשארו ביחד עד שהמוות יפריד. אז אל תוותרי על כל אחד בגלל הפחד, אחרת איך תמצאי את אהבת חייך? את האחד שלך? נכון שלא כיף, אבל מבחינה מסוימת זה חייב לקרות - הפגיעות האלו.
אני מקווה שלא תיפרדי ממנו ישר, אם יש בעיות במערכת יחסים או שאת חושבת על כל מיני דברים, תשתפי אותו ותדברי איתו על כך כי תקשורת זה הכי חשוב במערכת יחסים, אם הוא אוהב אותך הוא יקשיב לך אבל גם צריך לדעת לשחרר מבן אדם לפעמים.
אני תמיד כאן אם תרצי לדבר, בהצלחה.
שואל השאלה:
ממש תודה <3
מעריכה בטירוף
אנונימית
וואי אני כלכך מבינה אתזה. אני חושבת שאם טוב לך איתו כרגע אל תוותרי עלזה כרגע... חבל
אני מבינה אבל אל צפרדע בלי סיבה אני גם עשיתי ככה פעם וממש התחרטתי שנפרדתי
יואו אני כל כך מבינה אותך, לי יש איזה פחד שיפרדו ממני ועם החבר האחרון שלי אני ממש ממש אהבתי אותו אבל כאילו ראיתי שזה נהייה פחות ופחות מהצד שלו, החלטתי להפרד ממנו, לדעתי זה לא היה נכון לעשות את זה, אני ממש התגעגעתי אחר כך, כאילו חודש ראשון היה בסדר ואז הבנתי את הטעות שעשיתי ובאמת שלדעתי אם תפרדי ממנו עכשיו, את תתחרטי על זה אחר כך❤
שואל השאלה:
תודה לכולכם אתם מדהימים.. לא אפרד ממנו. דיברתי איתו על מה שמציק לי והכל הסתדר. תודה תודה ❤
אנונימית