8 תשובות
לפי דעתי תני לו צ'אנס.. אם את רואה שזה קורה לו והוא חוזר לסמים תיפרדו. את אוהבת אותו הילד צריך אבא והנה תראי הוא השתנה.
לדעתי כדי לך לתת לו צ'אנס סמים באמת יכולים להשפיע על בן אדם ברמה כזאת ולפעמים זה באמת לא בשליטה נשמע שהוא משתנה שוב אני לא יכולה להגיד לך מה לעשות כי את זאת שסבלת את זה אבל עצה שלי תנסי לתת לו צ'אנס הרי את כבר בתוך זה ואין לך מה להפסיד הילד שלכם צריך אבא וזה באמת פשוט יכול רק להיות משהו טוב
אני חושבת שכדאי שתתני לו צ'אנס
ואם הוא חוזר לזה עדיף שתיפרדו
נשמע שעברתם דרך יחד, ודרך ממש לא פשוטה, יש לכם ילד, ונלחמת עליו ועל החיים שלו כדי שתוכלו לחיות כמשפחה, הנה זה קורה, ואוו, פתאום זה קורה ואז מתחילות לעלות שאלות, מה יהיה אחרי? הטוב הזה יעלם? כמה זמן זה יחזיק?, כן, בדיוק כמו שתיארת את המחשבות הרגשות שלך.
זה לגמרי לגיטימי שככה את מרגישה, שככה את חושבת, מן הסתם ששאלות האלה מטרידות אותך.
אבל היי, כמו שאמרת, את אוהבת אותו, אוהבת מאוד אפילו אבל את פשוט מפחדת שההבטחות וכל מה שקורה עכשיו יחזור למצב הקודם ואולי אפילו בצורה נוראית יותר.
תחשבי שניה עם עצמך, השאלות האלו, הן מבחן? אולי זה רק כדי לבחון עד כמה את אוהבת אותו כדי להישאר איתו?
אולי מגיע לך מישהו טוב יותר ואפילו לא אולי, מגיע לך, אבל את הצלת אותו מעצמו, הוא חייב לך את הכל, אם הוא הבטיח ואם הוא מנסה ואם נלחמת עליו, והנה, הצלחת, למה לשחרר?
תני לזמן לעשות את שלו, בסוף את תיראי שכל הטוב שעשית בשבילו יחזור אלייך כפול 8.
מגיע לילד שלך אבא, אבל את האבא שלו, מגיע לו את האבא שנלחמת עליו כדי שיחזור למצב נורמלי ויתאפס על עצמו.
תחשבי עם עצמך, תחשבי טוב, אל תעשי טעות, משם כבר אין דרך חזרה.
כאן בשבילך, תמיד.
אני חושב שבית סוהר יכול לשנות בן אדם.. למרות שבד"כ כל מה שכתבת היה מותיר לי תדמית מאוד שלילית על שניכם בלי להעליב אני עדיין חושב שהוא אולי השתנה בבית סוהר ואולי כדאי שתתני לו צ'אנס, אני לא חושב שכדאי למהר לפרק משפחה למרות שהמשפחה הזו לא כזו סטנדרטית.. לכי תדעי, אולי החיים שרצית יתחילו מעכשיו.. תני לו צ'אנס אחרון ואם הוא עובר את הקו תסיימי את זה שם. את לא צריכה לסבול בשביל מישהו שלא שם עלייך(והילד שלך..)
אנונימי
באמצע חשבתי שאני בתוך ספר עלילתי...
סיפרת יפה!
ובאמת זה נשמע שהוא עבר משו בכלא... הרי שם הוא פגש בעבריינים שהגיעו לרמות פשיעה גבוהות ומאותו המסלול בו הוא עובר... אז כנראה שהוא החליט ללמוד מאחרים שאת הטעות שלהם הוא לא יעשה.. וכנראה גם מישו שיכנע אותו שם להתרצן בחיים... ישנם גם לימודים פסיכולוגים ויועצי נפש בכלא שתפקידם לשנות ולעזור לכלואים..
את בהחלט יכולה לקחת אותו שיחה רצינית, ותחמיאי לו בלי סוף על איך שהוא תפס את החיים רציני, ועל שאת שמחה שזה קורה...ושכך הוא שווה בענייך פי כמה..
ואז תשאלי אותו מה גרם לו לכך, ותסבירי לו את הכיוון שהיה והשתנה לעזוב אותו...
ואת שמחה שהוא השתנה... טרק משו קטן מטריד אותך בלילות... איך תדעי שזה ממשיך ולא קורס יום אחד?! ואולי יש לו תשובה מספקת, ואולי את באמת יכולה לעזור לו לשבת עם מישו או איזה טיפול קבוע לגמילה מהתמכרויות שיעזרו לו להשאיר את הרושם החדש שהוא מאמץ לעצמו ..ושיחזיק ויתחזק... כי באמת קשה להגמל לבד וללא עזרה צמודה לתקופה ארוכה... ואפשר בלא משים לשוב לסורו...
שואל השאלה:
הוא מטפל בעצמו הולך לקבוצות משתדל כל יום..
אנונימית
תני לו צ'אנס זה נראה שהוא משתנה לטובה ממש