11 תשובות
כן
לא בהכרח
אבל זה עוזר שיווקית
לאו דווקא
אבל זה פותח מלא דלתות
תלוי מה את מגדירה כהצלחה בתחום האומנות. אינסטגרם זו חשיפה לקהל מאוד ספציפי באופן מאוד ספציפי... זה לא רע אבל תחום האומנות הרבה יותר רחב מזה.
שואל השאלה:
להשפיע על אנשים, לעזור לאחרים, לעורר השראה.
אנונימית
אז נראה לי שאינסטגרם זה מקום לא רע בשבילך. אבל את תמיד יכולה גם ללמד אומנות (בבתי ספר/ מגמות/ אוניברסיטה/ פרטי), להציג בגלריות בארץ ובחו"ל שאליהם מגיעים אנשים שיותר מתעניינים באומנות לעומק בדרך כלל (אבל זה קשה יותר) וגם שם לפעול למטרות האלה.
שואל השאלה:
פרסמתי שני ציורים, אבל אני לא יודעת מה לכתוב בתיאורים ואני מרגישה שאני צריכה להכריח את עצמי לאהוב את זה. ממש יש לי התנגדות ואני. לא יודעת למה.
אנונימית
תנסי להבין למה ההתנגדות, אל תעשי משהו שהוא נגד העקרונות שלך. אולי מתוך ההבנה הזו יהיה לך רעיון לפלטפורמה אומנותית מהפכנית? או שפשוט תדעי להכיר את עצמך ואת מה שאת רוצה יותר טוב שזה בפני עצמו הישג... תנסי להבין מה בתוך המסגרת הזו מפריע לך.
ואת יכולה לכתוב תיאור של היצירה או מה הוביל אותך ליצור אותה או סתם לכתוב מתי ציירת ובאיזה חומרים. זה מה שבדרך כלל כותבים על ציורים גם בגלריות...
שואל השאלה:
כי זה או שיש שם דברים משעממים (מה אכפת לי שמישהו היה במסיבה)
או שיש שם דברים שגורמים לי לקנאה איומה
אנונימית
דברים משעממים יש כי זו פלטפורמה שלא מיועדת רק לאומנות. זה מפריע לך? כי אני נניח עוקבת ספציפית אחרי עמודים של אומנות כי זה מה שמעניין אותי אז יש סיכוי שאגיע אלייך ויש עוד כמוני.
ודברים שמעוררים קינאה יהיו בכל מקום בתחום הזה ולמען האמת בכל תחום.. תצטרכי ללמוד לא להשוות את עצמך לאחרים ולמצוא את הייחוד שלך באומנות שלך. או להשתמש בדברים האלה כמוטיבציה להשתפר. זה כבר לא קשור באינסטגרם בעיניי...