16 תשובות
אהובה, לדעתי את צריכה עזרה מקצועית.. שתפי מבוגר שקרוב אלייך
את יכולה לעשות לך סדר יום (יש הרבה הדרכות באינטרנט) ולעשות לך ארוחות יומיות בריאות ולסדר גם כמה ארוחות ביום ומה בארוחה וככה לפחות לא תעריבי את עצמך
שואל השאלה:
אני לא רוצה לספר על זה לאף אחד
לא בקטע רע אבל אל תכתבו תשובות כאלה כי אני לא אעשה את זה
אנונימית
אני לא מקצוענית או משהו וכן אני ממליצה ללכת לטפל בעצמך אצל רופא כי אני ממש מפחדת מהבריאות שלך ואני רוצה שתהיי בריאה:)

בואי נתחיל מזה שאולי תנסי לאהוב את עצמך?
אולי את חושבת שהכל אצלך מכוער אבל תחשבי על הדברים הטובים שיש לך ואני בטוחה שיש לך כאלו:)

אם את רוצה לדבר איתי אני תמיד פנוייה בפרטי;)
שואל השאלה:
אין כאלו
אנונימית
אני בטוחה שיש, תאמיני בעצמך!!!!


בואי אני אספר לך משהו:
שנאתי את עצמי מאוד ולאט לאט התחלתי לראות את הדברים שטובים בי, העיניים שלי נתנו לי לאהוב את עצמי יותר וכיום הן החוזקה שלי.
אני בטוחה שאת יפה אני בטוחה שאת פשוט לא יודעת את זה...
תקשיבי אהובה נשמע שאת במצוקה קשה מאוד וממש זועקת לעזרה
את לא מחפשת מישהי שתייעץ לך איך לחזור לצמצם את מסמנת למישהו שישים לב אלייך, "הי, גם אני פה, אני צריכה עזרה, קשה לי" אבל את לא יודעת לנתב את זה למקום הנכון וככהאף אחד לא יכול באמת להבין למה את זקוקה, לפעמים אפילו את בעצמך.
את כרגע מנסה לשכנע את עצמך שאת בשליטה, שאת לא צריכה עזרה מאף אחד, את חושבת שאת בוגרת ואחראית אז בואי ואספר לך משהו - את לא. את קטנה, מאוד, ולא מבינה את רוב מה שהולך היום בחיים שלך בכלל, גם אם את חושבת שאת מבינה. ואת כרגע נמצאת עמוק עם הראש בקיר.
אני חושבת זאת צריכה לפנות לעזרה, בתור אחת שסבלה יותר ממחצית החיים שלה עלהפרעות אכילה "וכל השנים היפות שלי" בוזבזו על החרא הזה וזה באמת חרא, ממליצה לך מאוד. יש מגוון של טיפולים.
פסיכולוגית, כדורים, סיביטי, ביופידבק, קבוצת תמיכה, ריפוי בעיסוק, אשפוז, משפחה וחברים, המון בקיצור, אני התנסיתי בכולם וכל אחת מוצאת את ה"תרופה" שהכי מתאימה לה בסופו של דבר, וזו לא בושה לבקש עזרה, זו בסך הכל הוכחה לכך שאת בת אדם בדיוק כמו כולם, ושקשה לך לפעמים או רוב הזמן אפילו, וזה ממש בסדר, כל עוד לא מזניחים את זה ובאמת מבקשים עזרה ומטפלים בבעיה כי כרגע את בבעיה מאוד גדולה שאם תזניחי תוביל למצבים קשים (כמו המקרה העצוב של קארין באומן, שממליצה לך לצפות בה ביוטיוב)
לכל שאלה או התייעצות אני פה בפרטי בשבילך
חיבוק 3>
שואל השאלה:
אני כרגע בדיוק ההפך מבשליטה.
אני רוצה לחזור לצמצם כדי *להיות בשליטה*.
אני עכשיו ממש לא שולטת בעצמי וזה שאני over eating או שיש לי בולמוסים והקאות
אנונימית
בסדר בכל זאת , הכל עניין של שליטה בהפרעה הזו.. זה כמו לרדוף אחרי עלה ברוח, השליטה לעולם לא באמת תהיה שלך, היא של ההפרעה, לא שלך, גם כשאת חושבת שכן. ואת בעצמך רואה שזה מעגל שלא נגמר אז למה לא לרצות לחיות חיים טובים ומאושרים במקום הסבל ?
דברי איתי בפרטי
שואל השאלה:
יש הרבה סיבות שאני לא רוצה לצאת מההפרעות אכילה בגללן.
אני פשוט רוצה להיות רק אנורקסית.בלי בולמוסים ובלי כל האכילה המיותרת הזאת לא אכפת לי להמשיך להקיא נגיד אם אני אוכל קצת יותר ממה שהקצבתי אבל אני פשוט רוצה להיות בשליטה על האכילה שלי(גם אם זה רק נראה לי שאני בשליטה ואני לא)ולא לאכול כמו חזירה כל היום. אני מתה שהתקופה הזאת תגמר כבר
אנונימית
אל תהיי אנורקסית
שמעי מנסיון אם לא תוכלי אז המטבוליזם שלך ירד רצח וסתם תרגישי חרא בלי לרדת
אם את רוצה באמת לרדת וגם להרגיש טוב את יודעת שאפשר לאכול ולהרזות בריא
רוצה שאני אעזור לך?
שואל השאלה:
כן אני אשמח.
שלחתי לך פרטי
אנונימית
אף אחד בסטיפס לא יכול לתת לך עצות תזונתיות! היחידה שכן היא תזונאית מיוחדת להפרעות אכילה עם רישיון לתת עצות כאלה במיוחד למישהי עם בעיות בדימוי הגוף. בבקשה אל תתייעצי על מה להכניס לפה שלך עם ילדים בני 15 שלא מבינים שיט , בבקשה
שואל השאלה:
מה יעזור לי תזונאית אם אני יבלוס במקום לעמוד בתפריט ועדיין אקיא?אני רק ארגיש עוד יותר כישלון ממה שאני עכשיו
אנונימית
הי יקרה, כמו שכתבו פה לפני.. נשמע שאת נמצאת במצב שצריכה עזרה ופה יש המון תמיכה מאנשים שאכפת להם, את יכולה לקחת ולקבל ממנה כוחות לטפל בעצמך ולפנות למישהו מקצועי באמת שיוכל לתת לך דרך לצאת המצב ולהיות בריאה. באהבה רבה ותקווה שתעשי את הצעד הראשון להחלמה שלך :)