7 תשובות
כלום, הייתי מחמיא לה ואומר לה שזו זכותה ❤
היה חשוב לי לוודא למה היא מרגישה צורך - כי יש מצב שזה דבר שלילי שנעשה עקב בעיות רגשיות, אבל אם הייתי רואה שהיא פשוט נהנית וזה טוב לה והיא לא מגדירה את עצמה על פי תגובות ולייקים - הייתי תומכת ושמחה בשבילה :)
דואג שהתמונות באיכות טובה ושהיא ערכה אותן מספיק טוב
וואי אני יודעת שאני אקבל פה הרבה מינוסים אבל פשוט לפי התגובות רואים שאתם לא הורים.
הייתם רוצים שכל העולם יראה תתחת או תחזה של הבת שלכם?
שיסתכלו בצורה זולה על הבת שלכם או יחשבו עליה מחשבות בעקבות מה שהיא מפרסמת? שיעירו לה הערות גסות או שאלפי חרמנים ישלחו לה תמונות ?
לדעתי זה פשוט אפס כבוד כלפי הבת שלכם אם לא הייתה לכם בעיה שהיא הייתה מתנהגת ככה.
התגובות פה פשוט עצובות ולא מצחיקות
נו באמת איזה שטויות דיי להתייפייף, הייתם רוצים שהבת שלכם תתלבש חשוף? הרי זה אך ורק בשביל שירעיפו תשומת לב!!! אם הבת שלי הייתה מצטלמת חשוף הייתי לוקחת אותה לשיחה ומסבירה לה שלא עושים כל דבר בשביל לייקים, שתתלבש איך שהיא רוצה אבל יש גבול! נו באמת.
קודם מנסה להבין ממה זה נובע, מדברת איתה על זה בצורה בוגרת ומסבירה לה את כול ההשלכות והכול ואז מוחקת איתה ביחד את התמונות האלה.
אם אני רואה שהיא מבינה עד כמה זה גרוע והיא מבטיחה לא להעלות את זה שוב אז מחזירה לה את הטלפון.
הכי חשוב לי זה לא להיתעצבן ופשוט להסביר לה בצורת בוגרת, אני יודעת שאם אבא שלי היה יודע שאני עושה את זה הוא היה תולה אותי הפוכה (זה כן הגיוני שהוא יתעצבן אבל אבא שלי הוא כזה שמתעצבן בלי גבול), ואז לא הייתי מעלה תמונות כאלה אבל זה היה בא ממקום של פחד ולא ממקום של הבנה אז מה הטעם..?, קיצר פשוט הייתי גורמת לה להבין אבל בצורה בוגרת ולא בכוחניות.
אנונימית
תלוי כמה
עם בגד ים אין לי בעיה
אבל אם ערומה לגמרי או שרואים לה ציצי או את כל התחת אז כועסת עליינ ונותנת לה עוהש