15 תשובות
שואל השאלה:
ומה עם כל השרידים והמאובנים שגילו?
אנונימית
הלו? הלו? אני פה? אני דינוזאור דא..xd
כנראה בתקופת נח עם המבול אומרים שהמבול ישן את העולם הכוונה גרם לו להיות ישן יותר
לא מופיע, ככל שידוע לי.

אבל מופיעים חיות אחרות כמו הממוטה וחיה משונה שמחוברת לאדמה עם חבל וטורפת את כל מי שמתקרב אליה (שמה ידעוני, והיא יודעת לגלות גם עתידות)
היו חייות גדולות אבל הן לא נקראו דינוזאורים... הם מתו מהמבול של נוח. אז בתקופת נוח אבל לפני...
אנונימית
יש לכך תשובות רבות ומגוונות.
יש שאומרים שהמבול היה כל כך עצום שהוא גרם לעצמות הדינוזארים להיראות עתיקות יותר במיליוני שנים,
ויש שאומרים שיכול להיות שהם יצורים שהיו חיים בששת ימי הבריאה- לפני שהאדם נוצר, וכיון שאלף שנים בעיניך כיום אתמול" כלומר- הזמן כפי שהוא כיום הוגדר רק עם בריאת האדם- יכול להיות שכל יום לפני בריאת האדם היה בעצם מליוני שנים ולכן יכולה להיות מציאות שהדינוזארים אכן חיו כאן לפני מליוני שנים.

דבר נוסף- "בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ" אך לא הובטח לנו שאנו העולם הראשון שהיה קים על הארץ הזו.
יכול להיות שהיו עולמות נוספים- וביניהם עולם הדינוזאורים שהיו קיימים על הארץ הזו, נהפכו לתוהו ובוהו, ועליהם נוצר העולם שלנו.

מי יודע?
לה´ פתרונים.
מה שבטוח הוא שעצם מציאת עצמות דינוזאורים מלפני מליוני שנים לא מזיזה אותנו כהוא זה מהאמונה שלנו שה´ ברא את העולם שלנו, ולפני 5,767 שנים.
דינאוזאורים היו קיימים בתורה כתובים שה׳ יצר את התנינים הגדולים ביום הרביעי או החמישי אם אני לא טועה בנוסף לכך אי אפשר לדעת כמה זמן עבר בין כל יום של הבריאה הרי אומרים ביום הראון ה׳ עשה זה ושה ביום השני זה וזה אבל לא כתוב כמה זמן עבר בין הימים האלו ולא כתוב שזה יום אחריי יום
זה בכלל לא קשור לדתות, חוקרים חיפשו ומצאו הוכחות שבעבר חיו כאן חיות והחיות האלה הן דינוזאורים.
המדענים חושבים שעצמות הדינוזאורים הם לפני מליוני שנים. אבל הם טועים. כי הם לא לקחו בחשבון את המבול של נוח שבו יצאו מים רותחים מהאדמה ששרפו את ה"דינוזאורים" ואת כל שאר החיות והאנשים-שלהם אין זכר כי העצמות שלהם היו דקות וקטנות לעומת הדינוזאורים שהעצמות שלהם שרדו לבה... המדענים טוענים שזה קרה לפני מליוני שנים כי הם לא מאמינים בה', אבל לפי התורה שלנו ועוד המון תרבויות שטוענות ש*כן* הייה מבול שהחריב את הכל... העצמות היו עבות מספיק כדי לשרוד לבה אז לפי הוכחות ה"דינוזאורים" נכחדו מהמבול של נוח:)
אנונימית
ברני הוא הוכחה xd
שואל השאלה:
אבל טוענים שהם מלפני מיליוני שנים.. ולפי היהדות העולם קיים רק 5772 שנים..
אנונימית
כי המדענים לא חשבו שהייה מבול של נוח שגרם לעצמות לעבור תהליך כאילו הייה קיים מליוני שנים... הבנת? לפי היהדות המבול שרף את העצמות וגרם להם להיות *כאילו* עברו מליוני שנים-אבל זה לא נכון כי העולם קיים רק 5000 ומשהו שנים...
אנונימית
שואל השאלה:
לפי היהדות כאלו...
אנונימית
לא רשום שום דבר על דינוזאורים בתורה -_-
הם לא היו..