2 תשובות
כן, המחירים זזים בין 30 ל 69 שקלים.
אבל זה תלוי כמה שכבות יש לעוגה
לדוגמא, אם יש 6.9 שכבות אז המחיר יכול להגיע למשהו כמו 6 כפול 9
הייתי בגלידה שלה
היא עולה בערך 25-30 שח לא זוכרת במדויק