11 תשובות
לאהבה אין גיל
אני לא גבר ולא בת 20+
אבל באמת אי אפשר לדעת על כולם
חלק באמת מאהבה וחלק פשוט רוצים לנצל אותן
אם היתה להם הזדמנות, הם (גם בני 60) היו הולכים גם על בת 5, וזה מה שקורה וקרה בכל העולם, כשנשים לא השפיעו על החוק והמוסר.


ככל שאישה היא צעירה יותר, זה לא שהיא נראת טוב יותר (פעמים רבות זה הפוך). זה פשוט שיותר קל לנצל אותן ו"לבשל אותה" כמו שהם רוצים.

כדאי לשמוע ראיונות עם פסיכופטים מעטים שהסכימו להתראיין בנושא (וגם לשים לב להבדל בין תגובות הנשים לתגובות הגברים מבחינה מוסרית).
זה ממש לא נכון לי יש חבר שהוא בן 50+ ואני בת 21 ולאהבה בכלל אין גיל ואפשר לאהוב מתי שרוצים ואיך שרוצים . האהבה שלי ושל חבר שלי לא תלויה בדבר וזה מה שהכי יפה בקשר כזה . ואני זאת שהתחלתי איתו לא הוא איתי . הוא בכלל לא רצה כי הייתי בכיתה ט אבל כשהתבגרתי יותר הוא הסכים ועד היום אנחנו יחד ויש בינינו אהבה ממש מיוחדת . שנינו אוהבים זה את זה מאוד . ואם גבר שהוא יותר גדול מבחורה בכמה שנים ואם הוא אוהב אותה ממש אז למה לא לנסות ? לדעתי זה ממש בסדר שיהיה אהבה כזאת
אנונימית
אנונימית, אתה בטח גבר....
אני בחורה אחי
אנונימית
ואני אוהבת את חבר שלי בלי שום קשר לגיל שלו . אני פשוט אוהבת אותו בתור בנאדם ולא בתור אחת שתזרוק אותו בשביל כסף ממש ממש לא . והוא גם אוהב אותי באותה צורה ויש לנו זוגיות ממש טובה וזה הכי חשוב !
אנונימית
גברים לא אוהבים אלא את עצמם!!! וכשהם עם קטינה זה נועד בשביל עצמם בעיקר. עובדה שאחרי מספר שנים הבחורה מרגישה שהכל היה מזויף מבחינת הגבר
לעיתים ה"ניצול" הוא הדדי......
שואל השאלה:
למה אתה חושב שהוא הדדי
במה קטינה יכולה לנצל אותו
אנונימית
לקבל ממנו דברים שלא תוכל להשיג בלעדיו. דברים חומריים כמו בגדים יפים, לצאת למקומות בילוי שהוא יכול לקחת אותה. ובכלל לסיים את פרק הילדות ולהפוך לבוגרת עם בן זוג- מה שלא יקרה עם ילד בגילה שיהיה חסר אמצעים מוגבל בנסיונו ואולי אפילו יותר ילדותי ממנה וידרוש מין ואינטימיות כמו שכל מתבגר עלול בגלל ההורמונים המשתוללים אצלו בעוד האהבה תיעלם באופק. כל זה שונה מאוד עם בוגר שכבר צבר נסיון ביחסים ואינטימיות, שיחה איתו תזרום אחרת. הוא יוכל להעריך את הנערה בעיניים אחרות, בוגרות ולהעניק לה משמעות ללא רכושנות.
להמשיך...?