50 תשובות
יש הרבה. לא בעיה למצוא.
אבל למה את שואלת? מה זה יתן לך?
שואל השאלה:
מוטיבציה וטיפים
אנונימית
למה בדיוק ? את לא צריכה את זה בדיוק
שואל השאלה:
אל תגידי לי מה אני צריכה ומה לא
אנונימית
אני דואגת לך, את מרגישה שחסר לך ביטחון עצמי ואהבה עצמית שבגלל זה את רוצה להיות שם ? ויקרה את באמת לא צריכה את זה, חבל שתסבלי מזה בעתיד, יש דרך אחרת וטובה יותר, אני לטובתך פה ורוצה שתהיי באמת מאושרת ולא שתסבלי מזה ותחלי באנורקסיה ותמותי מזה או שתאשפזי בבית חולים
לנאמן היקר שהעניק לי הערה.
לא עשיתי שום דבר לא במקום. אני האחרונה שאעודד דברים כאלו.

שוב, נכון מזה את מקבלת מוטיבציה אבל בדרך מאבדת את עצמך.
האם זה שווה את זה? שווה להרוס את עצמך?

שאת תחשבי על זה, לא אנה.
את באמת חושבת שזה יעזור לך? או שזה כי יש לך שנאה עצמית וכל זה? שוב אני לטובתך. אם תרצי או לא..
אין
חסמו את הכל
אנונימית
תקשיבי אני יודעת שאת מרגישה נורא עם עצמך בגלל שאת לא הצלחת להוריד במשקל בצורה נכונה, או שאת שונאת או לא מקבלת את עצמך וחושבת שאת לא יפה, לא מושלמת או טובה או שווה מספיק לאהבה, שכל מה שאת רואה בעצמך זה דברים רעים ואת רוצה להיות יפה וחכמה ורזה וגם מושלמת וזה הורג אותך מבפנים ההרגשה הזו שאולי בגלל זה חשבת שהקבוצה הזו תעזור לך להשיג מה שאת רוצה או צריכה בעיקר
אורה ושמחה יש לי הרגשה שאת לא מבינה כל כך מה זה אנורקסיה
אנורקסיה זה לא סתם ביטחון עצמי נמוך, זאת מחלה נפשית לכל דבר ואי אפשר לרפא אותה במילים
אנונימי
בדיוק.
הכוונות שלך טובות אבל מדברייך לא רואים את זה. את פשוט שופטת אותה.

את לא יכולה לבוא למישהי חולה ולרשום לה כל כך הרבה דברים שרובם אפילו לא קשורים.

בתור מישהי שסובלת מזה, לא רק שזה לא עוזר, זה רק מעציב ומעצבן.

שואלת השאלה, אני מבינה אותך. אבל זה לא הפתרון.
אם תרצי לדבר ולפרוק אני תמיד פה.
אני לא מנסה לשפוט חלילה .. אני מנסה לעזור לה ולהבין אותה . זה מנקודת המבט שלכם אישית , מנקודת המבט שלי אני כן מנסה לעזור לה , רוב הדברים אולי קשורים ולא ממש התכונותי לעצבן או להעציב, פשוט ניסיתי להבין את הרגשה של זה, כי רוב אנשים כאלה , בדרך כלל, עם רגשות שלילים חזקים, שנאה עצמית, אי קבלה עצמית , דימוי עצמי נמוך, רצון להיות מושלמת או יפה או רזה ועוד . אני יודעת מה זה, ואפשר לפחות לרפא אותה בתהליך לא פשוט . ולא הכוונה שלי הייתה אחרת מלעציב או לעצבן . אולי זה נראה לכם ככה מנקודת המבט שלכם אישית כי אתם די מפרשים את דבריי לא נכונה .אני מרגישה שבאמת לא הבנתם אותי פה , מה שאמרתי היה בשביל להבין . אולי נראה לכם שאני שופטת אותה ככה ואני עושה את זה ככה אבל זה לא כמו שאתם חושבים בנקודת המבט שלכם , לא אמרתי את זה סתם או בשביל לגרום לה להרגיש רע יותר או גרוע יותר שהיא גם ככה מרגישה את זה פה, אני מנסה לגרום לה להרגיש טוב, אני מנסה להבין אותה אמפתית דרך הגיון והרגשות, ואני יודעת שזו מחלה נפשית שקשה להתרפא ממנה וכל זה, אני לא טיפשה ונמאס לי שאנשים מפרשים את דבריי בתור שפיטה או פגיעה במישהו או במישהי במצב הזה, כי זה באמת הדבר האחרון שאני ארצה בחיים שלי לעשות , וזה לא נאמר בשביל להעציב אף אחת או לעצבן , זה נקודת המבט שלכם שדי מושפעת מרגשות או חשיבה . ואתם לא ממש שופטים אותי פה ישירות ? את באמת חושבת שאני שופטת אותה ולא יודעת מה זו אנורקסיה ושאני באמת רציתי להעציב אותה ולעצבן מי שחולה בזה ? את באמת מרגישה שאני אדם כזה ??
אורה ושמחה, תני לי לספר לך קצת על ההפרעות אכילה שלי.

אני מבין שיש לי בעיה
אני מבין שאני פוגע בגוף שלי
אני מבין שאני לא בעודף משקל
אני מבין שזה פוגע בי נפשית
אבל זה כמו התקף חרדה: זה שתהיי מודעת לזה שאין סכנה אמיתית יכול להקל קצת (בדגש על קצת), אבל זה יכול גם לגרום לך לחשוב "מה הבעיות שלי? אני סתם משוגע! למה לאזעזל אני לא מצליח לזוז?!"
אנונימי
וואו אנונימי. אתה מי שאני חושבת שאתה?
מתחיל בL?

ואורה ושמחה, אם אין לך את זה את לא תצליחי לעולם להבין את זה.
שוב הכוונות שלך טובות אבל הן לא משנות כלום.
וזה שאת רושמת מלא לא עוזר לזה..
אני אחזור על זה שוב, אני יודעת מה זה הפרעות אכילה יחסית, אני יודעת שזה נגרם מסביבה או מדימוי עצמי נמוך וכל זה מהיכרות שלי עם אנשים פה , ואני באמת לגמרי לא התכוונתי לעצבן אף אחד או להעציב אנשים עוד יותר במצב הקשה הזה שהם עוברים וסובלים חס ושלום.. אם זה באמת נראה לכם ככה , אז אתם לא מבינים שאני מנסה ההפך . זה יכול לעזור לה, זה יכול אם רק היא תנסה לפחות , אם זה לפחות עזר לכמה אנשים פה, זה מספיק בשביל להוכיח את זה , נקודה, זה יכול לשנות . פעם אחת לפחות תנסו לזרום עם זה ולהאמין קצת במה שאני מנסה לעשות, אם אתם מכירים אותי פה מספיק טוב בשביל לדעת שאני באמת רוצה לעזור וכל זה, אז אתם אמורים להבין שכל הקטע של שפיטה ופגיעה באנשים כאלה זה ההפך ממה שאני עושה פה , לפחות מנסה. כי אני מרגישה ש אתם די יוצאים עלי מנקודת הנחה שאני לא עוזרת וכל זה ולמרות שזה יחסית עזר לכמה מפה והועיל להם, יש אנשים ויש אנשים.
לא אני לא לוקי חחח
מה שכן לוקי מקסים
אנונימי
אורה ושמחה זה לא תמיד נגרם מסביבה או דימוי עצמי נמוך
הרבה פעמים זה נגרם מאונס, דיספוריה, הרצון לשלוט לפחות במשהו אחד בחיים שלך...
אנונימי
את לא יודעת.
אין לך את זה משמע את לא יודעת. סוף סיפור מצטערת.

אמת:) וגם אתה נשמע נורא מקסים:)
בסדר אז טעיתי . אבל אין צורך לומר שאני לא יודעת משהו על זה, אנשים טועים, קורה, אני כן יודעת שזה חלק מזה. ממה שהבנתי ושמעתי פה מאנשים שעברו את זה , בנים או בנות. טעיות קורות, הרבה אנשים טועים בהבנה הזו, כל אחד יכול לטעות, גם אתם, גם אני , כל אחד פה . זה שאני לא עוזרת לא מונע ממני לנסות לעזור לה או לגרום לה להבין שהיא יכולה אחרת , אני יודעת חלק מזה מניסיון עם אנשים פה, יש לי קצת ניסיון, גם אם לא, זה לא אומר שאני לא יכולה לעזור פה או לנסות לפחות להקל עליה, כולנו טועים .
אני משתדל
אנונימי
אורה ושמחה אף אחד לא כועס עלייך
פשוט מסבירים לך שזה לא נכון
אנונימי
בסדר, אסור לטעות ?לומדים מטעויות, תאשימו אותי שאני יודעת חלק מזה רק מהיכרות עם אנשים שהיה לה דימוי עצמי נמוך וכל זה בשאלות פה או עם שיחות חלק מפה ? זה ניסיון , צוברים חוכמה ולומדים , קורה .
אף אחד לא מאשים אותך
אנונימי
בסדר אוקי .. הבנתי, פשוט זה ככה נראה מנקודת המבט שלי פה .
אני לא מבינה מה קורה איתך. לקחת יותר מידי קשה.
אף אחד לא כועס ולא מאשים. נכון כולנו טועים אבל לא הבנתי מה הקשר, נזרום.

פשוט שאף אחד לא ישחק אותה מבין או שופט בזמן שהוא לא.
לא מדברת אלייך מדברת בכללי.

לא צריך כל דבר לקחת אישי.
זה לא אומר שזה אמיתי
אנונימי
אני בסדר, פשוט די מתחיל להיות נמאס לי ששופטים אותי לפעמים באתר וכל זה, שמעירים וכל זה, אני יודעת שאני לוקחת זה די קשה , אבל שתבינו, שאני באמת מנסה לעזור לאנשים וממש משתדלת וזה נהיה די מעייף להסביר את עצמך לאנשים ולומר שאני כן עוזרת וכל זה, בתקווה שאנשים יבינו שבאמת אני רוצה לעזור ולא לפגוע וכל מה שהם חושבים או עומדים לחשוב , גם אני לא מאשימה אחרים, אבל לפעמים , טוב שאתה מנסה לעזור למישהו ויוצאים עליך, או מעירים לך או נותנים לך ביקורת על כל דבר , ואומרים שאתה לא עוזר או מבין למרות שאתה הכי מנסה להיות עדין ונחמד ולהיזהר שלא לפגוע, יכול קצת לעצבן אותך שלא מעריכים אותך או מבינים שבאמת התכוונת לעזור . זה פשוט מרגיש לי שכל פעם או לפחות הרוב פעמים אומרים , את לא עוזרת, את לא מבינה וכל זה, וכן הפנמתי את זה, אז טעיתי בניסוח של אנורקסיה, יש לי הרבה ללמוד . אני מנסה לשלוט על עצמי ועל הרגישות שלי, פשוט חשוב לי שיבינו שאני באמת בא לעזור ולא לפגוע או לעצבן מישהו שחולה בזה או עובר את זה או סובל את זה . זה הכול, כן אני חופרת על עצמי . כמו תמיד, פשוט ביקורת שמעבירים עלי , זה לא תמיד קל לומר הבנתי, אוקי וכל זה , כל שנייה מחדש .-.
אורה ושמחה אף אחד לא מאשים אותך בדברים
רק מנסים ללמד אותך כדי שתדעי יותר טוב
אנונימי
אני מאוהב הוא קרא לי לוקי-
וגם לי יש משהו להגיד על זה:)
אורה ושמחה, זו לא הפעם הראשונה שאני רואה את נסיונך לעזור לאנשים במצוקה, או שנראה ככה. הרצון שלך מבורך, באמת, אבל זו לא הדרך. לגרום לאדם להגיע למגננה נגדך זה כבר אומר שהדרך שלך לא נכונה - אדם עם בעיה לא מודע לכך שהוא בבעיה, במקום לנסות לחזק אנשים את מאבחנת אותם בבעיה וזורקת אותם על אנשים. עכשיו, תחשבי שאת מתמודדת עם משהו, לגמרי לבד, לא שלמה עם ההתמודדות ולא יודעת מה לעשות עם עצמך ומגיע אדם שפשוט "מאבחן" אותך, על 5 מילים שרשמת באינטרנט. אני למדתי על בשרי כמה שהפרעות אכילה זה לא טוב ואף הייתי חלק מקבוצה מסויימת, אני שמח שהתחלתי טיפול כי זה הגיע בקטע טוב ובאמת הלכתי למאבחן שיוכל לטפל בי.
לא יודע מה את, אבל מאבחנת זה לא נשמע שאת.
Lu.
יאי הוא אוהב אותי
אנונימי
זה לא בדיוק ככה , אני מנסה להבין דרך משהו שנקרא הבנה אמפתית . וזה שונה ממה שאתה מתאר ככה, זה לא נקרא לאבחן , זה משהו אחר , LU היקר. ואני לא מנסה לגרום לאף אחד להיות במגננה או באנטי, מה שאני עושה זה די בדיוק כמו שאמרו אנשים שמטפלים באחרים עם בעיות וכל זה , על ידי קאוצר או מטפל אישי , מדריך לאנשים אפקטיביים , ולא ניסיתי לזרוק על אנשים שום דבר. אני צריכה לומר את זה שוב ? אני לא עושה מה שאתם חושבים או מרגישים שאני עושה . אני אגיד את זה שוב, הבנה אמפתית, בבקשה תחפשו על זה באינטרנט לפני שאתם שופטים אותי שוב ומבקרים אותי וחושבים שיש לי איזו כוונה לעצבן או משהו כזה על אנשים פה .ובסדר הבנתי שהפרעות אכילה זה יותר . אבל אל תשליכו עלי את הטענות שלכם כי אני מישהו זר שמנסה לעזור לכם . עכשיו אתם די גורמים לי להרגיש קצת רע . מה שאני עושה זה משהו אחר לגמרי , אנשים, אחר לגמרי ונמאס לי שחושבים שאני ככה וככה . אם זה באמת מה שחושבים שאני עושה, אז כנראה שאינכם מבינים שזו דרך אחת לעזור לאנשים דרך רגשות והגיון שנקראת הבנה אמפתית שמוכחת אישית בעולם . אז בבקשה .
אבל ככה זה מרגיש
אנונימי
הבנה אמפתית באה בידי ביטוי בזה שאת מודעת לזה שאת לא מבינה את הבעיה והדבר היחידי שאת יכולה לעשות זה לנסות לחזק את אותו האדם, או להסביר לו את החסרונות שבדבר.
בסופו של דבר, אם היא ביקשה היא תמצא קבוצה ואין שום טעם בלהטיף לה, כי זה גופה שלה והיא שולטת בו. נותנים לאדם כלים והוא פועל לפיהם - וזה רק ככה.
את הרי אמרת שאת לא מבינה ולא חווית, אז תתמכי באדם. תראי לו שאת פה, תציעי לו לדבר, אל תתקפי אותו.
Lu.
מדברים על המלך והוא מגיע

אורה ושמחה זה לא הפעם הראשונה שאת עונה על שאלות כאלו בדרך הזו.
הרבה מכרים אותך פה בדרך שלילית. במיוחד אלו שאת מנסה לעזור להם.
אף אחד לא לרעתך, פשוט אל תשפטי אף אדם.
במיוחד לא אנשים שלא שולטים בעצמם.
קודם כל מאיפה לך שאני תקפתי אותה ? ראית פה תקיפה ? ראית אותי מקללת או אומרת לה משהו רע ? לא שפטתי , וכאילו שאתם לא שופטים אותי פה על סמך ניסיונות פה ? אני מנסה ללמוד הבנה אמפתית וזו שיטה , אני הייתי יכולה להגיע לזה , אם לא היו פה ישר מבקרים אותי כל דבר שאני עושה, עובדה שחלק מאנשים שזה כן עזר ועבד טוב . ואני לא הטפתי לה , אז טוב, עשיתי טעות בניסוח הבנה של אנורקסיה, אין טעם לחזק את זה שאני לא יודעת עוד משהו על זה, לומדים. מה נראה לך בדיוק שאני ניסיתי לעשות בשיטה הזו ? קודם כל ניסיתי להבין אותה דרך רגשות, הצד הימני של המוח שאחראי לרגשות, טוב אז עשיתי טעות בזה שחשבתי שזה רק זה, הייתם יכולים לתת לנסות שוב להתחיל מחדש בלי זה , ושנית גם ניסיתי להבין אותה דרך המחשבות, הגיון ,הצד השמאלי של המוח שאחראי להגיון ,ובכלל שלא תקפתי אותה קודם כל זה. נכון שבהתחלה הייתה טעות ראשונית, אבל אני מנסה לתקן את זה . הרבה שופטים אותי על סמך טעיות העבר, אני מנסה להשתנות, אבל הרוב יותר מדי מאמינים שאני ככה . לא שפטתי אנשים במצב הזה, שלא אמרתי לה שהיא אשמה או משהו כזה . זה לא פשוט לעזור לאנשים כמו שזה לא פשוט בשבילכם לצאת מזה, תשקלו את זה גם, חושבים שזה קל לעזור לאחרים למרות שגם זה קשה לפעמים ?
הוא בא כי קראתי לו חחח
אנונימי
תקיפה זה לא תמיד לקלל ולומר דבר רע. אדם במצב רגיש מוצא כל דבר כתקיפה ואת צריכה להבין את זה. לא כולם מבינים את מה שאת מבינה, ואם מישהי מגיעה ממקום של תסכול שהיא לא מודעת לו ומבקשת עזרה לגבי משהו שכן, עלול להזיק לה את מגיעה בצורה שהיא מאוד straight up להגיד לה "לא זה לא בסדר אל תעשי את זה" או כל מני דברים וראית איך היא הגיבה לך, "אל תגידי לי מה לעשות"
כל יצור חי מתגונן במצב פגוע. אם למדת פסיכולוגיה את אמורה להבין את זה.
Lu.
ואתם 2 מלאכים <33
לא אבוא כשקוראים לי;))?
Lu.
טוב , סליחה שפגעתי בה יותר, פשוט דאגתי לה והכול מכוונה טובה . כי לא רציתי שהיא תהיה תיכנס לשם ותהיה כמו אותן בנות שסבלו מזה. אני בן אדם, אתם בני אדם, כולנו טועים , לא תמיד יוצא שמצליחים ולפעמים נכשלים ונופלים , אף אחד לא מושלם. פשוט פחדתי עליה . זה לא שאני יכולה להיות רגועה ולומר אה שתיכנס וכל זה, אני יודעת שאני אמורה להפעיל הגיון ושיקול דעת ולדבר אתה כמו בני אדם, לפעמים שוכחים את זה ומרוב דאגה ופחד עליה, זה קורה . .]. ולכן אני אומרת שאני מנסה להשתנות, נכון שעשיתי פה מלא טעויות בניסיון לעזור לכל מי שבזה, לא תמיד הולך טוב, האמת שלא תמיד היו הצלחות, אבל אני לומדת ומנסה ללמוד, מחפשת דברים או דרכים שיכולות לעזור לי להתקרב לאנשים ולעזור להם אישית בלי לגרום אנטי, הייתי די בדאגות כי לא רציתי שהיא תהיה שם , תיכנס לשם ותהיה כמו .. בוא נדבר דוגרי , אתם יודעים מה עושים שם ומה קורה שם, אתם מבינים בעצמם שאם היא תיכנס לשם, הלך עליה ועל העתיד שלה, הדבר היחיד שרציתי זה למנוע ממנה את העתיד השחור הזה של אנורקסיה ואשפוזים ומוות שיקרו לה , וזה ידוע לכם , קורה ויקרה וקרה לכל אחד פה, זה קרה לכמה פה, חלק פה עדיין בזה וחלק עברו את זה, אתם זוכרים את הגינהום הזה .. אני פשוט לא רציתי שתהיה כמו אותה מישהי שנכנסה לשם וסובלת ממש . למרות שאותה מישהי אחרת יצאה משם ורוצה לעשות קבוצה אחרת שנגד כל זה , אני לא הרע בסיפור הזה, למרות שאין טעם לומר את זה, אבל שתבינו, שאני באמת דאגתי לה, נכון שאולי הייתי צריכה לחשוב מחדש על מה לומר לה וכל זה, זה קורה , טעות מצערת, אבל הכוונה האמתית הייתה טובה וטהורה מספיק . זה לא שאמרתי לעצמי שאני אשפוט אותה או אתקיף אותה ישירות על זה שהיא מרגישה רע ועושה לעצמה, גם אני הייתי פה במגננה כמוה או כמוכם , רק שתבינו .. אם כבר הבנתם וסלחתם והיא גם . .-.
כמו שאמרתי, הרצון שלך לעזור מבורך. מקווה מאוד שלקחת לתשומת ליבך את ההערות שקיבלת בדיון הזה והן יוליכו אותך בעתיד. יום טוב.
Lu.
אוקי. אני רק אגיד שבאמת הדרך שמצאתי , החדשה היא גם טובה יותר מהדרך הישנה . זה לא נראה ככה קודם , כי הייתי די בפחד שהיא תהיה מבנות האלה , וכל זה אבל באמת שאם הייתי מנסה את זה ומנסחת את זה מחדש , היו תוצאות טובות וכן יש לי מה ללמוד על זה, אנורקסיה זה משהו יחסית חדש/ישן בשבילי כמו כל דבר אחר , וגם לגבי הרוב פה שנפגעו ממני וכל זה, אני מקווה שיום יבוא והם די יסלחו לי ויבינו שלא באמת התכוונתי לפגוע ולעצבן אותם אישית, רגשית, מחשבית או מה שלא יהיה להם במחשבות , רגשות ואישית , בתקווה שהם יתגברו על הרגשות הקשים ורושם ראשוני רע שהיה וכל זה . כי תמיד ניסיתי לחפש משהו שיכול לעזור לי להבין אנשים, ואני מנסה ללמוד ולעזור, אני מקווה רק שביום שהם יצליחו למצוא דרך לעבור את התלאות בחייהם וזה , הם גם אולי ימצאו דרך לסלוח לי ולמחול לי על טעויות העבר, פגיעות העבר, רגשותיהם שנפגעו בלי כוונה והם יודעים שזה לא בכוונה והיו מלא תקלות בדרך, בתקשורת, הבנה וכל זה, שלא תמיד הייתה לי כוונה לפגוע בהם יותר או רצון להזיק להם אישית . זה הכול
שלחי הודעה בפרטי אוכל לעזור
תשלחי לי הודעה
בבקשה אל תכניסי אותה לשם. זה לא מגיע לה להיות שם ולסבול כמוכן, מגיע לה לחיות ולהיות מאושרת ולא להיות סבל של אנורקסיה כמו כל מי שבמחלה הזו.אנשים אני מבקשת וגם דורשת לא להיכנס אף אחד לשם, זה דבר אחד שאתם ומי שמנהלים את זה סובלים מזה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לדרדר אנשים לחלות במחלה הזו כמוכן ולהרגיש מה שאתם סובלים וחווים . אתם הורסים להם את הסיכוי לאושר ומרמים אותם שזה יעזור להם להיות שמחים אבל זה לא . כל האתרים האלה רק עושים טרגירים ומחמירים את הפרעות אכילה שלהם ושלכם. אני אומרת את זה כי לא אני מנסה לפגוע אבל בבקשה. כל מי שנכנס לשם, סובל מגורל הזה של אנורקסיה כמוכן. לאותם אנשים מגיע לחיות מאושרים וכל מה שהם צריכים. מספיק הובלתם אנשים תמימים לעתיד השחור יותר , של הגברת שנאה עצמית וכל זה. הם גם ככה בגלל עצות אחיטופל שלכם שם , חושבים שהכול יהיה בסדר, מתקדמים לקראת סופם הבריאותי ונפשי, ובבעיות גדולות. חלק אולי עלולים למות מזה וחלק עוד יכולים ללכת לאשפוזים . זה לא מגיע להם להיות בתוך הכלא של אנורקסיה או בולימיה, אתם סוג של הורסים להם את הבריאות עוד יותר .הם צריכים עזרה אמתית , מישהו שיגיד להם שהם כן ראויים לאהבה וכל זה, חום ואהבה, הם צריכים את הויטמינים הנכונים להתגברות על זה, אתם רק מחמירים להם את השנאה עצמית וכל רגש שלילי אחר . ככה שכל המחשבות שלהם גדלות יותר מכוח הרצון שלהם. אתם מנצלים ובאמת סליחה על זה אבל זה די ניצול של תמימות ומצוקה של אנשים בצרה ואני לא יכולה להסכים לזה. לא מספיק אנשים סובלים מזה וגם אתם בזה, אתם לא צריכים לגרום להם להיכנס לאותו כלא שאתם כלואים, תחשבו על התוצאות והשלכות של זה, אם תכניסו אנשים לשם, הם יהיו כמוכם בדיוק, יסבלו ויאבדו תקווה, זה גם יחמיר להם את כל השנאה עצמית ליותר גרועה, גם כל הרגשות ומחשבות יהיו מוגברות פי מאה ויותר, הם יהיו במצב גרוע יותר מאשר שהיה להם לפני. הם צריכים עזרה , טיפול פסיכולוגי, שיעזרו להם להבין שהם יכולים להיות מאושרים ושמחים, לא שידרדרו להם את כל השנאה עצמית עד אינסוף וכל זה, כל האתרים האלה זה פשוט מלכודת אחת ענקית. זה כמו בשיר של מלון קילפורניה, אפשר להיכנס אבל אי אפשר לצאת, כולם סובלים ואומללים בגלל המחלה הזו. והיא הכי נוראית, בגלל המחלה הזו, אנשים סובלים ובגלל סוג אחר של המחלה הזו, מישהי שאני מכירה תקועה בזה וסובלת וקשה לה להשתקע וגם לעוד מישהי בזה.
שואל השאלה:
אני גם אנורקסית אין לאן להכניס אותי אני כבר בפנים
אנונימית
אז בבקשה תצאי .. אל תעשי את זה לעצמך, את ראויה לאהבה ולחום ולא לסבול מזה עוד יותר
שואל השאלה:
ואני לא צריכה כבר תודה לאל יש טאמבלר
אנונימית
תצאי מזה .. תצאי ממלכודת הזו, תצילי את עצמך, את לא מבינה שאנשים שם לא במאת עוזרים לך וסתם מנצלים אותך? זה יעשה לך טרגירים ויחמיר את זה עוד יותר ? את לא צריכה להיות שם, מגיע לך למצוא אנשים שבאמת יעזרו לך , מי ששם לא עוזר לך בכלל ולא אכפת לו ממך ומהחיים שלו, כולם שם מנצלים את זה ומרמים אותך בכל מה שקשור לזה. אל תהי תמימה מדי . את בתוך מלכודת נוראית . הם מובלים אותך לסבל ולא למה שאת צריכה
שואל השאלה:
את שמה לב שאת מטיפה לכולם באתר הזה? למישהי בדיכאון היית אומרת אותו הדבר? או מישהו עם פוסט טראומה? או כל הפרעה נפשית אחרת? לא
אז די
אנונימית
אני דואגת לך . . גם למי שבדיכאון אני אומרת שתנסה לעזור לעצמה. סליחה באמת שלי שממש אכפת ממך ואני לא רוצה שתהיי שם . דיי את , למה שאני אתן לך להיכנס לקבוצת של הרס עצמי חברתי שאת תסבלי מזה !? אכפת לי ממך, אני רוצה שתהיי כן מאושרת ושמחה , לא עם דיכאון שמחמיר בגלל זה , לא עם שנאה עצמית וכל זה, אלא שמחה באמת, אני לא רוצה שתסבלי מזה, אני לא רוצה שכל החיים שלך יהיו כמו של הבנות שם, זה להוביל צאן לטבח . את תמימה מדי ואת לא רואה מה שבאמת קורה שם. הרי הם לא באמת עוזרים לך להתגבר על זה ולהמשיך הלאה , הקבוצות האלה הן למטרת הרס עצמי נפשי. נמאס לי מיחס רע . לי אכפת ממך, אני דואגת לך, הרבה אנשים סובלים ואני לא מוכנה שאת תמותי מאנורקסיה או שתהיי באשפוזים שכל החיים שלך יהיו על זה ובלי שום אושר, את במאת רוצה לסבול מזה ? את לא חושבת שאת עושה טעות לגבי הקבוצה ? מגיע לך להיות מאושרת ושמחה, לא מגיע לך להיות עצובה ולסבול מכל זה, זה בור גדול וענקי, ואנשים שם סתם מחמירים את זה ... הבריאות שלך חשובה לי. בכל סוג של בריאות נפשית ופיזית, שתי בנות שאני מכירה סובלות בגלל ה מחלה הזו .. ואיבדו את עצמן, אני לא רוצה שגם את תהיי שם ותסבלי. אוקי, זה באמת פשע גדול כל כך לצאת נגד זה שגורמים לך להתדרדר נפשית ?!? את באמת חושבת ששם רוצים בטובתך ושאכפת להם ממה שיקרה לך ויהיה לך בחיים ? שכל העצות שם זה אחיטופל וכל מי ששם סובלת מזה וגם גורמת לאחרים לסבול מזה כמוה ? זה די נוראי . זה כמו שאדם בדיכאון יגרום למישהו להיות בדיכאון קליני , ומי רוצה להיות בדיכאון קליני אם ידוע שזה דבר נוראי ? את היית רוצה שמישהו יהיה עם הפרת אכילה כמוך וירגיש מה שאת מרגישה !? למען השם , אני לטובתך פה , את בחורה חכמה ונבונה, תחשבי באמת על מה שאני אומרת לך, אני הרי לא משקרת לך ואומרת לך סתם את זה, הרי כל האתרים שם זה לעידוד המחלה, אז מה יוצא לך מזה ? כל המחלה הזו מחמירה את כל זה ... אוף ... סה"כ אני רק רוצה שתהיי באמת מאושרת ושמחה, לי אכפת ממך, שם לא באמת יהיה למישהו אכפת ממך, וזה לא שקר, אם הם גורמים לך לחשוב שיהיה טוב אם תפגעי בעצמך או תעשי הרעבה עצמית וכל זה, זה לא נקרא שלהם אכפת ממך, הם פשוט מחמירים את זה . אם מישהי תמות מזה, הם יכולים להיות האשמים למה שיקרה להם.. הם לא לוקחים אחראיות על החיים של אחרים, הם מבטיחים שם הבטחות שווא שזה יעזור , במרמה, ואז כל אחד שם סובל ומתענה, לי באמת אכפת ממך, את חושבת שאני סתם אומרת את זה ? שלא אכפת לי ? אני עושה את זה כי אכפת לי מאנשים ומאושר שלהם. סליחה במאת שאני נגד כל מי שמעודד פגיעה עצמית ונפשית בכל אתר שהוא שיש בעולם וחושב שזה בסדר וחוקי לומר למישהו , תפגע בעצמך, זה יעזור לך להתגבר על זה , זה הרס עצמי. .. דיי את , שואלת השאלה, אל תהיי עיוורת פה . את יכולה לשנוא אותי , אבל את פועלת לפי מגנון הגנה של הכחשה והדחקה, יש לך בעיה נפשית, את צריכה עזרה, וטיפול ותמיכה, חום ואהבה. לא כל הקבוצות האלה שיגידו לך זה טוב שתעשי את זה, וכל זה, את יכולה להתעלם מזה אבל יום אחד, את עלולה למות מזה, בקבוצה הזו הם יהיו האחראים לזה. את בוטחת באנשים הלא נכונים. ואני אומרת את זה כי אכפת לי ממך. אני מבינה שקשה לך וכל זה אבל תנסי לחשוב לרגע על זה. את צריכה אהבה וכל זה . הרי כל זה נוצר ממשהו נפשי, לא עדיף שתנסי ללכת למישהו שכן יכול לעזור לך? לנסות כן לעזור לעצמך ? אני יודעת שעמוק בתוכך את כן רוצה להיות מאושרת וקשה לך עם כל הערפל של שלילות במוח שאת מענישה את עצמך או חושבת שאדם רע או משהו כזה אבל את לא רעה, את פשוט צריכה שיעזרו לך ושיאהבו אותך, את סובלת, את לא צריכה להרוס את עצמך או להקשיב לאנשים שיגידו לך תהרסי את הבריאות שלך וזה יעזור לך. הם לא יגידו לך את האמת, כי הם יודעים את זה כי הם כמוך, גם הם עיוורים לרגשות השלילים שלהם כמוך, אבל הורסים את עצמם ואת אחרים ביחד . זו לא קבוצה שתעזור לך, לכי לקבוצת תמיכה של אנשים, לפסיכולוגים, תספרי למשפחה, תפני לעזרה, תקשיבי למי שבמאת אכפת לו ממך. את ראויה ושווה ומגיע לך אהבה ואושר. לא סבל וכאב, אני לא רוצה שתהיי מבנות האלה, אני מכירה פה אנשים בזה ושתי מפה שאני מנסה לעזור להן, סובלות מזה וכל אחת בנתיב של הרס עצמי עד שהן בכלל יבינו שזה לא יעזור להן הנתיב את זה, וכמו שאמרה לי מישהי עם הפרעת אכילה מתונה, את מתנהגת באטימות עד שתביני את זה. ואני מקווה שתהיי בחיים ותביני את זה, אני לא יודעת כמה זמן יהיה לך, זה גרוע כמו דיכאון קליני, האמת שאין זמן , ואת עלולה למות, אני גם דואגת לשתיהן באותה מידה. ואת לא מבינה כמה זה קשה, אני רוצה שתהיי מאושרת ותצליחי לחיות, אני לא רוצה שאת תמותי בגלל המחלה הזו וכל החיים שלך יהיו לשווא בגללה, את עוד צעירה, כל החיים עוד לפניך, את עוד יכולה לשנות את זה. לא מגיע לך להיות כלואה ולסבול. אני אומרת את זה מתוך הלב וכאב . באמת אכפת לי ממך , באמת שאני דואגת לך, באמת שאני רוצה לטובתך, באמת שכל מה שאמרתי לך עכשיו הוא לטובתך ובשביל שתביני, אני לא יודעת כמה זמן יהיה לך לקלוט את זה,המחלה הזו הורסת את כל החיים , עד שהיא לוקחת את החיים שלך וגורמת לגיים אובר, לקברים או לבילוי באשפוזים לא קלים. אני מפחדת עליך, כי אני יודעת כמו שאת יודעת שאת עלולה למות, אני מצטערת שאני נשמעת די קשה אליך, אבל הזמן לא לטובתי פה, גם לא במקרים שלהן,אני לא יודעת אם תהיי עוד בחיים ותביני את זה, אני לא יודעת כמה זמן יהיה לך לקלוט את זה,המחלה הזו פשט גורמת לך את החיים , עד המוות, זה למה אני לחוצה.שוב אני לא אומרת את זה בשביל לפגוע בך אז סליחה, אבל את יכולה להבין באמת שאת חשובה לי ולי באמת ממש אכפת ממך? שאני מפחדת שאת לא תהיי פה ? לך לא אכפת ממך וכל זה אבל לי כן, אני לא מוכנה לתת לך להרוס את עצמך בגלל האתרים האלה, בשבילי את בת אדם, מישהי שצריכה עזרה ואהבה וחום וצריכה אנשים טובים שיעזרו לה, מישהי שמגיע לה לחיות ולהיות מאושרת ושמחה ונאהבת ואוהבת ומקבלת את עצמה ועם אושר וטוב בחיים, את ראויה לכל הטוב בחיים, ואת יכולה להגיע לכל הטוב הזה, בלי הקבוצה הזו. לרוע המזל, אני לא יודעת אם יהיה לך זמן להבין את זה, יודעת, הזמן הולך ואוזל, כל שנייה ודקה, מצבך יכול להגיע לשיא למטה בחיים, ופשוט גיים אובר, את תמותי מזה וכנראה שלא תביני או שתהיי באשפוזים ותביני את זה בדרך הקשה, מי יודע מה יקרה קודם? השלב האחרון הוא כן מוות אחרי דום לב וכל זה .חבל שאת נאטמת לי ובורחת מ התמודדות . זה פשוט שובר לב ..