תשובה אחת
היחידה עולה 30 שקל . פחות או יותר.
אבל ברגע שמסיימים בית ספר כל שנה פלוס מאז סייום כיתה י"ב זה עולה עוד 30 שקל. כללומר 60 .
נגיד שנתיים זה עולה 90 וככה הלאה.